Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

Kremcica

2018. január 13.

Számomra ez a termék hatásában 5*, illatában (vagy mondhatnám szagában) 1*. Komolyan mintha valami irtó gagyi rossz minőségi tejes vaníliafagyit kennék a hajamra. A hatása szuper, puha és könnyen fésülhető lesz a hajam de csak ha el tudom viselni a szagát. Nem lesz újravevős az biztos, visszatérek a keratinoshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

lucintaa

2017. november 23.

Szeretem nagyon ezt a hajpakolót, régóta szemeztem vele.
Az illata nagyon sokakat megoszt, én abba a táborba tartozom, akik egyszerűen oda-meg vissza vannak tőle. <3 Nagyon finom állagú, jól belemasszírozható a hajba, és akár csak balzsamként is lehet használni. :) Gyönyörű fényessé és puhává tette a tincseimet, az illata minimálisan megmarad.
Ilyen árért egyszerűen ajándék, és a kis kiszerelés - mivel nem napi szinten használom - is elég lesz egy darabig a már majdnem derékig érő hajamra. Száraz hajra nagyon ajánlom a megvételét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Szeretem nagyon ezt a hajpakolót, régóta szemeztem vele.

brbara

2017. november 21.

Nem a legjobb kallos hajápoló termék, amit használtam, de egynek jó volt. Nem vettem újra, de nem bántam meg, hogy egyszer megvettem. Csodát nem csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

kissnoncsa

2017. november 18.

Én nem éreztem semmi különleges dolgot ettől a pakolástól, sőt az illata nagyon émelyített. Így pár használat után meg is váltam tőle...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Rozsaszinponilo

2017. november 1.

A hatása teljesen rendben van, nagyon puha, csillogó és egészséges lett a hajam, de az én kis vékony szálú hajkoronámat azért lehúzta, így hajmosás utáni 2. nap már copfba kell kötnöm. De legalább selymes az a copf. ;)
Ár-érték arányban nagyon pöpec.
A kis kiszerelésnek az utolsó ötödét használom már, de már kínomban! Vásárláskor nem zavart az édes illata, de már rendesen idegesít. :D Ha maradok is ennél a márkánál is, tuti, hogy nem őt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Ár-érték arányban nagyon pöpec.

doris92

2017. október 10.

Próbaképp a kisebb kiszerelést vettem. Hát a keratinos után ez a fajta csalódás, az illata eleinte tetszett, de a vége felé már hányingerem volt tőle, annyira érezhető maradt a hajamon is. Egyébként a hajam puha, fényes, könnyen kifésülhetővé vált tőle, de többet nem fogom megvenni, viszont semmiképp nem mondanám rossznak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

kissacko

2017. október 5.

Ritkán használom ezt a pakolást, mert nekem hamarabb zsíros lesz tőle a hajam. Használata után kicsit "csúszós" lesz a hajam, és eléggé száll és kezelhetetlenné válik. Annyira nem győzött meg, de még párszor használni fogom, hátha használ. Amúgy az illata hihetetlenül jó és nagyon olcsó.

Szerk.: Másfél hetes nyaralás után hihetetlen száraz hajjal jöttem haza. Felraktam ezt a hajpakolást, és láss csodát gyönyörű lett tőle a hajam. :) És rájöttem eddig miért nem használt, nem mostam ki elég alaposan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

orsssi

2017. szeptember 2.

Alapvetően nincs nagy gond a hajammal, csak a végei szárazak picit. Ezt nem tudta önmagában helyrehozni, de kifésülő balzsamnak tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

aalexaa

2017. szeptember 1.

Nagyon szeretem a Kallos pakolásokat, rengetegfélét próbáltam már. Elsősorban "alapnak" használom, kókuszolajjal és ricinusolajjal felturbózva. Ez volt az egyetlen eddig ami nagyon nem jött be. A hatása ennek is ugyanolyan jó, mint a többinek, de számomra gyomorforgató a szaga, ami ráadásul napokig érezhető a hajon. Egy kínkeserves próbálkozás után áttettem a párom szekrényére, hogy majd az ő szakállára jó lesz ricinussal keverve. Igen ám, csakhogy azt is nekem kell felkennem (=szagolnom kell), ráadásul utána minden egyes puszinál napokig éreztem ezt a bűzt. Rövid úton kuka lett a vége, most a jázminosat használjuk, annak kifejezetten kellemes illata van. Nem is tudom, hány pontot adjak rá, a hatása jó, az illat meg szubjektív... legyen 4, de mindenesetre szagoljatok bele a tégelybe mielőtt megveszitek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

AzAKismacska

2017. augusztus 31.

Ár- èrtèk arányban az egyik legjobb hajpakolásnak tartom. Az illata is kellemes.
Az egyetlen negatívuma, hogy tènyleg _ alaposan_ ki kell öblíteni, különben kb másfèl nap múlva moshatok ismèt hajat.
A tègelyes formát szeretem, imádok benne pancsolni :D
Sajnos az eddigi beszerzèsi helyemen ezt a típust már nem árulják.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

A tègelyes formát szeretem, imádok benne pancsolni :D
Sajnos az eddigi beszerzèsi helyemen ezt a típust már nem árulják.:(

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.