Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

Kobzoska

2011. október 16.

Nem régóta használom,de eddig nagyon selymessé és fényessé tette a durva,vastagszálú hajamat.Ja,és megnéztem,az összetétele alapján teljesen ugyanaz,mint a serical latte,nemhiàba ugyanaz a cég forgalmazza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 16.

kismag

2011. szeptember 5.

Pakolásként és balzsamként is ezt használom, magyon selymes és jó illatú lesz tőle a hajam és csak akkor zsíosodik kicsit gyorsabban mikor pakolásként is megy. Hatalmas mennyiség és sokáig elég. Legközelebb a serical verziót veszem meg. Nem mondom, hogy nem használtam még jobbat, de ár-érték arányban remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

csildiko60

Korcsoport: >54
2011. május 17.

Selymesíti a hajat, kissé erőteljes illatot ad.Sajnos már másnap hajat kell mosni, ha használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. május 17.

LydiaDeetz

2011. április 25.

Az illata kicsit más, mint a Serical verzióé, de nekem bejön, tejkaramellára emlékeztet, a párom nagyon szereti:)) Tudni kell, hogy sok hajam van, viszont vékonyszálú és festem is. 2-3 naponta mosom a hajamat, ez a pakolás a gyakoriságot nem befolyásolja, szerencsére nincs zsíros hatása, ami miatt sok más termék nem működött nálam. Hetente egyszer legalább 30 percig hagyom hatni, a többi mosás alkalmával 5-10 percig (attól függ mennyire sietek), mint egy balzsamot. Korábban kiöblítős balzsamot és szárítás előtt spraybalzsamot használtam, mióta ez megvan, elhagytam őket. Puha és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Lehet, hogy kicsit sokkoló, de pár hónapja hirtelen ötlettől vezérelve kipróbáltam testápolóként, enyhén nedves bőrre vékonyan felkenve nagyon jó hatása van, főleg ha valakinek télen szárazabb, és érzékenyebb a bőre, mint nekem.
Nagy kiszerelésben veszem (800 ml), utoljára 720 forintot fizettem érte, szóval nagyon megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 25.

Opium

2011. március 28.

Puhább lett ugyan a hajam, de az illata egyszerűen émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 28.

Puhább lett ugyan a hajam, de az illata egyszerűen émelyítő.

feredith

2011. március 12.

Nagyon hatékony. Puha és fényes lesz tőle a hajam, emellett engem az illata sem zavar, olyan mint egy bögre meleg, cukros tej.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 12.

zsu_vegh

2011. március 12.

Én is balzsam helyett használom, néha összekeverem más pakolásokkal, fantasztikusan széppé, puhává teszi a vékonyszálú hajamat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 12.

judit87

2011. március 12.

Nagyon olcsó az biztos és szinte bárhol beszerezhető.Eléggé rosszak sajnos az összetevői.Hatásilag egy 3as szerintem.Balzsam helyett használtam és átlagosnak mondanám.Puha lett tőle a hajam.Furcsa szaga van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 12.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.