Best of Beauty 2019

Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

cshrs

2017. augusztus 21.

Tavaly karacsonykor leptem meg vele magam. Igazabol az ara nagyon kedvezo, foleg ekkora mennyisegert. Nekem viszonylag sokaig eleg volt, mert a rovid hajamra keves is eleg. Nagy hatast nem tapasztaltam, de annyi megmaradt hogy az illata valami isteni, mondjuk a vegere mar meg lehet unni es durvanak is erezheto, de szerintem ez emberfuggo. Egy kis extra kenyeztetesnek tokeletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

zsosa

2017. augusztus 13.

Régen próbáltam, elég kellemes kis darab. Tényleg jól puhít és az árra is teljesen korrekt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

SCOFIELD

2017. augusztus 8.

Hát...már régóta kiakartam próbálni, most épp nem jutottam el a Lidlbe a balzsamomért, ezért megvettem ezt végre (gondoltam). Az illata borzalmasan rossz, bár lehet, hogy csak számomra, mert egy fahéjas-vaníliás fehérjére emlékeztet, amit alig bírtam mindig edzés után lenyomni a torkomon. Sajnos egyből hányingerem lett. Elég sokat tettem a hajamra, rajta hagytam negyed órát. Puha lett tőle, de nagyon elnehezítette, nem göndörödött utána rendesen. Most úgy érzem ez volt az első és az utolsó alkalom egyben, hogy ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

veresadrienn

2017. augusztus 7.

Nagyon jó az illata, van hogy másnap is érzem még. Puha és szép lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

MrsBean

2017. augusztus 1.

Én ennél jobb hajpakolást még soha nem hasznátam, pedig több ezres árkategóriában is kutattam már. Vékonyszálú, szálkásodós hajam van, és csak akkor viselkedik normálisan, ha ezt használom. Semmi nem puhította és ápolta ennyire. Indokolatlanul jó az ára. Az illatát régen imádtam, most már émelygős, de nem is érződik miután kimostam.
Csodálatos készítmény, gyönyörű egészségesen tartja a hajamat, pedig vasalom. Nagyon szeretem, ha elcsábulok más után, úgyis mindig ráébredek, hogy a Latte az igazi...😃😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

cattitude

2017. július 12.

régebben sokáig használtam ezt a pakolást, aztán amikor átálltam a szilikonmentes hajápoló termékekre, nem használtam többet. nemrég tudtam csak meg, hogy ebben nincs is szilikon (annakidején nem nagyon néztem az összetevőlistát, hanem azt, rá van-e írva a csomagolásra, szilikonmentes-e vagy nem). az illata kicsit édes, de a hatása nagyon jó volt, csillogó, puha hajat varázsolt, de nem nehezítette el a hajam. az ára is nagyon jó, kínai diszkontokban 3-400 forintét szoktam látni. most épp egy bödön Serical Latte pakolást nyúzok, ha elfogy, lehet visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

kismazzs

2017. július 10.

Nem pakolásként, hanem balzsamként használtam el egy tégelyt. Nem volt rossz, de csodaszer sem. Azt hiszem, hogy most valami mást próbálok ki. Dauerolt hajam van, a hajvégeimat száraznak érzem, hiába használtam hajvégápolót és ezt is. Mások szerint, viszont nagyon szép, egészséges a hajam. Persze önmagukat az emberek általában kritikusabban szemlélik. Ki tudja, lehet, hogy egyszer visszatérek még hozzá :) Az illata egyébként nekem tetszett, bár nem maradt meg sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

HardCandy092

2017. július 4.

Update: Hát az a helyzet, hogy egyszer csak elkezdett működni. :D kb 30 percig hagyom a hajamon, utána kb 2 hasjmosásig puha marad tőle a hajam. Az illata még mindig borzasztó, de nem vonok le csillagot emiatt.

Nekem nem vált be annyira, mint a Pro Tox, a Glis Kurr vagy akár a Serical termékek. Puhítja a hajat, de nem tart tovább egy napnál a hatása, ez önmagában 4 csillagot érdemelne, de az illata miatt -1, mert ez a vanília fagyi illat nekem kifejezetten émelyítő, ritkán zavar kozmetikumnak az illata, de ennek kifejezetten. Szerencsére szárítással elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Szila20

2017. június 26.

A tökéletes hajpakolás! Korábban a keratinos verziót használtam, amit ugyancsak imádtam, de ez a tejes kis csoda az illatával teljesen levett a lábamról, abszolút a Kinder csokit juttatja eszembe. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

kissde

2017. június 23.

Évekkel ezelőtt vettem meg belőle a nagy kiszerelést.
Mostanában szinte minden hajmosás után használom, de csak pár percig hagyom fent, mint egy balzsamot. A hajvégeimre teszem, a fejbőrömet elkerülöm. Csodát nem tesz, de - legalábbis vizesen még - kicsit puhább lesz tőle a hajam.
Az illata számomra kifejezetten jó és a nagy tégelyes valami brutális mennyiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Évekkel ezelőtt vettem meg belőle a nagy kiszerelést.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.