Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

HardCandy092

2017. július 4.

Update: Hát az a helyzet, hogy egyszer csak elkezdett működni. :D kb 30 percig hagyom a hajamon, utána kb 2 hasjmosásig puha marad tőle a hajam. Az illata még mindig borzasztó, de nem vonok le csillagot emiatt.

Nekem nem vált be annyira, mint a Pro Tox, a Glis Kurr vagy akár a Serical termékek. Puhítja a hajat, de nem tart tovább egy napnál a hatása, ez önmagában 4 csillagot érdemelne, de az illata miatt -1, mert ez a vanília fagyi illat nekem kifejezetten émelyítő, ritkán zavar kozmetikumnak az illata, de ennek kifejezetten. Szerencsére szárítással elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Szila20

2017. június 26.

A tökéletes hajpakolás! Korábban a keratinos verziót használtam, amit ugyancsak imádtam, de ez a tejes kis csoda az illatával teljesen levett a lábamról, abszolút a Kinder csokit juttatja eszembe. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

kissde

2017. június 23.

Évekkel ezelőtt vettem meg belőle a nagy kiszerelést.
Mostanában szinte minden hajmosás után használom, de csak pár percig hagyom fent, mint egy balzsamot. A hajvégeimre teszem, a fejbőrömet elkerülöm. Csodát nem tesz, de - legalábbis vizesen még - kicsit puhább lesz tőle a hajam.
Az illata számomra kifejezetten jó és a nagy tégelyes valami brutális mennyiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Évekkel ezelőtt vettem meg belőle a nagy kiszerelést.

Enci11

2017. május 16.

Ahh, imádom. Jó pár évvel ezelőtt a fodrász tett először ilyet a hajamra, és meglepően puha lett mosás után. Évekkel később egy fodrászcikk szaküzletben vettem egy tégellyel én is, talán 300 forintért. Csodát tesz a hajammal. Általán 20-25 percig szoktam fennhagyni a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

pa98

2017. május 9.

Nagyon puha lesz tőle a haj.Viszont az illata annyira nem megnyerő. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

Nagyon puha lesz tőle a haj.Viszont az illata annyira nem megnyerő. :/

Pantene

2017. május 2.

Szerettem ezt a hajpakolást, de már olyan sokáig elég volt, hogy untam. Viszont nekem kifejezetten tetszett az illata. A hatása is jó volt, egyes drágább termékeket simán lenyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Xinezia

2017. április 10.

Nekem nagyon kellett már egy jó minőségű hajpakolás a kemoterápia miatt elvékonyodott, eltöredezett hajamra. Ez tényleg csodát művelt vele, köszönöm neki! Csodás szer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

VBr

2017. március 20.

Személy szerint a Serical latte hajpakolást akartam megvenni, de ezt küldték ki, bár a kettő nagyon hasonlít egymásra. Az illata nagyon, és a hatása is remek. Göndör hajon alkalmazva csúcsszuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Bini03

2017. március 11.

Rengeteg pakolást kipróbáltam már. Nekem ez vált be teljesen. Viszont nem szabad túl sokáig a hajon hagyni mert lezsírosítja (hajtőre sosem kenem). Maximum 3 perc és lemosom. Nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam. Az illata is kellemes és plusz pozitívuma, hogy olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Melinda85

2017. március 10.

Kétszeres ombre szőkítés, majd szürke festés (Granny Hair) után vettem meg az itteni véleményekre alapozva. Nem csalódtam, kiváló termék. Az agyonszívott száraz végeket puhítja, a hajtőtől pedig gyönyörű fényt ad a hajamnak. Előbb a végekre vittem fel, majd keveset végigmasszíroztam a fejemen és kb. 20 percig hatni hagytam. Ez négy napja volt, még mindig nem zsíros a hajam. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.