Best of Beauty 2019

Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

Enci11

2017. május 16.

Ahh, imádom. Jó pár évvel ezelőtt a fodrász tett először ilyet a hajamra, és meglepően puha lett mosás után. Évekkel később egy fodrászcikk szaküzletben vettem egy tégellyel én is, talán 300 forintért. Csodát tesz a hajammal. Általán 20-25 percig szoktam fennhagyni a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

pa98

2017. május 9.

Nagyon puha lesz tőle a haj.Viszont az illata annyira nem megnyerő. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

Nagyon puha lesz tőle a haj.Viszont az illata annyira nem megnyerő. :/

Pantene

2017. május 2.

Szerettem ezt a hajpakolást, de már olyan sokáig elég volt, hogy untam. Viszont nekem kifejezetten tetszett az illata. A hatása is jó volt, egyes drágább termékeket simán lenyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Xinezia

2017. április 10.

Nekem nagyon kellett már egy jó minőségű hajpakolás a kemoterápia miatt elvékonyodott, eltöredezett hajamra. Ez tényleg csodát művelt vele, köszönöm neki! Csodás szer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

VBr

2017. március 20.

Személy szerint a Serical latte hajpakolást akartam megvenni, de ezt küldték ki, bár a kettő nagyon hasonlít egymásra. Az illata nagyon, és a hatása is remek. Göndör hajon alkalmazva csúcsszuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Bini03

2017. március 11.

Rengeteg pakolást kipróbáltam már. Nekem ez vált be teljesen. Viszont nem szabad túl sokáig a hajon hagyni mert lezsírosítja (hajtőre sosem kenem). Maximum 3 perc és lemosom. Nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam. Az illata is kellemes és plusz pozitívuma, hogy olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Melinda85

2017. március 10.

Kétszeres ombre szőkítés, majd szürke festés (Granny Hair) után vettem meg az itteni véleményekre alapozva. Nem csalódtam, kiváló termék. Az agyonszívott száraz végeket puhítja, a hajtőtől pedig gyönyörű fényt ad a hajamnak. Előbb a végekre vittem fel, majd keveset végigmasszíroztam a fejemen és kb. 20 percig hatni hagytam. Ez négy napja volt, még mindig nem zsíros a hajam. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

csokibeka

2017. február 28.

Nem ér a nyomába a literes nagytesójának, nem lesz olyan puha a hajam tőle közel sem. Az árát megérte, elhasználgatom, de biztosan nem veszem újra. Egyébként nekem tetszik az illata, jobb, mint egy balzsam, de hajpakolásnak nekem kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

im

2017. február 13.

Nehezen tudok megbarátkozni a romlott tejszínre emlékeztető illatával, ezért nem is használom hajpakolásként, csak balzsamként. A hajamat így is puhítja, fényessé teszi, viszont gyorsabban is zsírosodik tőle annak ellenére, hogy csak a hajam alsó 2/3-át balzsamozom. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

magenta0100

2017. február 6.

Mindig kipróbálok más Kallos pakolásokat is, de mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 6.

Mindig kipróbálok más Kallos pakolásokat is, de mindig visszatérek hozzá.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.