Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

csokibeka

2017. február 28.

Nem ér a nyomába a literes nagytesójának, nem lesz olyan puha a hajam tőle közel sem. Az árát megérte, elhasználgatom, de biztosan nem veszem újra. Egyébként nekem tetszik az illata, jobb, mint egy balzsam, de hajpakolásnak nekem kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

im

2017. február 13.

Nehezen tudok megbarátkozni a romlott tejszínre emlékeztető illatával, ezért nem is használom hajpakolásként, csak balzsamként. A hajamat így is puhítja, fényessé teszi, viszont gyorsabban is zsírosodik tőle annak ellenére, hogy csak a hajam alsó 2/3-át balzsamozom. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

magenta0100

2017. február 6.

Mindig kipróbálok más Kallos pakolásokat is, de mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 6.

Mindig kipróbálok más Kallos pakolásokat is, de mindig visszatérek hozzá.

ttami95

2017. január 21.

Nekem nagyon bevált ez a pakolás, magasan veri a drágább társait. Minden hajmosáskor használom, van, hogy csak 2 húsz percet használom, de van, amikor egész éjjel fent van. Az eredmény látható a hajamon, sokkal ritkábban kell a végeit vágatnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

CzFru

2017. január 16.

Régen sok kallost használtam, de leszoktam a szilikonos cuccokról. Azóta sokkal jobb a hajam. Ez volt az első, amit a kallostól használtam. Az első flakonnál oda vissza voltam a hatásától...a másodiktól olyan mértékben zsírosodott a hajam, hogy nagy kínlódva és ritkán használtam csak. A többi sokkal jobb volt mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

SzofiaEliott

2017. január 12.

Nagyon szeretem már régebben is használtam de valamiért nem vettem újra. De sikerült újra megvennem. Nem csodaszer de attól még jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

szabofannika0215

2017. január 8.

Első hajpakolásként vettem az ombrera festett hajamra, a fodrászom ajánlotta ezt vagy a gyümölcssavasat. Először ezt vettem meg, első benyomásra az illata valami isteni, nem bírtam letenni sose.
Mondják hogy ez csak egy általános hajpakolás semmi extra, szerintem csak azon múlik hogy rendszeresen kell használni. Annak ellenére hogy a kicsi 300Ft-os változatot vettem meg, nagyon sokáig elállt, hetente egyszer használva. Februárban vettem meg, és talán nyár közepére fogyott el, de tényleg csodás állapotban volt a hajam. Mikor kifogyott csak azért nem vettem újra, mert az idő elteltével már nem tetszett annyira az illata.
Most a gyümölcsös van meg, az is már fogyóban. Erősen gondolkodok, hogy erre váltsak vissza!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

patriciacsp

2017. január 3.

Az itteni vélemények hatására szereztem be rögtön egy nagyobb kiszerelést ebből a termékből, ami felelőtlenség volt, de tulajdonképpen az ára miatt nem bánom. Nekem nagyon nem tetszik, az illata abszolút nem, sőt még mintha a következő hajmosás után, amikor már nem használtam, mintha ezt az illatot érezném. Főprobléma az vele, hogy zsírosítja a hajamat. Most mesterkedem vele, hogy csak az aljára kenek belőle, de az a puha tapintás is, mintha csak nedvesen lenne. Mindenesetre elhasználom az egészet, de nem vagyok lenyűgözve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

zahraa

2017. január 1.

Meglepoen olcsoak a Kallos termekek, es meglepoen gyorsan hozzaszokik a haj a hatasukhoz. Ez is korulbelul egy hetig volt csak jo, utana hatastalanna valt. Az illatat vagyon szerettem, es hogy puhava varazsolta az egyebkent kezelhetetlen hajamat. A kaviaros valtozata pont ugyezeket tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Nika25

2016. december 27.

Az itteni vélemények alapján vettem meg pár száz forintért! Hátközépig érő hajam van és a hajvégeimre kerestem valamit, ami a hajvégeimet rendbe hozza, amit a melír megtépázott. Elég jól hidratál, szép fényes lesz tőle a haj, de mintha ez a csoda sokadik használat után elmúlna. Az illata először szokatlan volt, pláne mikor a hajamra kentem, elég erősnek éreztem, de aztán lassan megszoktam :) Engem nagyon zsírosított, a három napból csinált kettőt, pedig csak a hajvégeinre kentem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.