Best of Beauty 2019

Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

ttami95

2017. január 21.

Nekem nagyon bevált ez a pakolás, magasan veri a drágább társait. Minden hajmosáskor használom, van, hogy csak 2 húsz percet használom, de van, amikor egész éjjel fent van. Az eredmény látható a hajamon, sokkal ritkábban kell a végeit vágatnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

CzFru

2017. január 16.

Régen sok kallost használtam, de leszoktam a szilikonos cuccokról. Azóta sokkal jobb a hajam. Ez volt az első, amit a kallostól használtam. Az első flakonnál oda vissza voltam a hatásától...a másodiktól olyan mértékben zsírosodott a hajam, hogy nagy kínlódva és ritkán használtam csak. A többi sokkal jobb volt mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

SzofiaEliott

2017. január 12.

Nagyon szeretem már régebben is használtam de valamiért nem vettem újra. De sikerült újra megvennem. Nem csodaszer de attól még jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

szabofannika0215

2017. január 8.

Első hajpakolásként vettem az ombrera festett hajamra, a fodrászom ajánlotta ezt vagy a gyümölcssavasat. Először ezt vettem meg, első benyomásra az illata valami isteni, nem bírtam letenni sose.
Mondják hogy ez csak egy általános hajpakolás semmi extra, szerintem csak azon múlik hogy rendszeresen kell használni. Annak ellenére hogy a kicsi 300Ft-os változatot vettem meg, nagyon sokáig elállt, hetente egyszer használva. Februárban vettem meg, és talán nyár közepére fogyott el, de tényleg csodás állapotban volt a hajam. Mikor kifogyott csak azért nem vettem újra, mert az idő elteltével már nem tetszett annyira az illata.
Most a gyümölcsös van meg, az is már fogyóban. Erősen gondolkodok, hogy erre váltsak vissza!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

patriciacsp

2017. január 3.

Az itteni vélemények hatására szereztem be rögtön egy nagyobb kiszerelést ebből a termékből, ami felelőtlenség volt, de tulajdonképpen az ára miatt nem bánom. Nekem nagyon nem tetszik, az illata abszolút nem, sőt még mintha a következő hajmosás után, amikor már nem használtam, mintha ezt az illatot érezném. Főprobléma az vele, hogy zsírosítja a hajamat. Most mesterkedem vele, hogy csak az aljára kenek belőle, de az a puha tapintás is, mintha csak nedvesen lenne. Mindenesetre elhasználom az egészet, de nem vagyok lenyűgözve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

zahraa

2017. január 1.

Meglepoen olcsoak a Kallos termekek, es meglepoen gyorsan hozzaszokik a haj a hatasukhoz. Ez is korulbelul egy hetig volt csak jo, utana hatastalanna valt. Az illatat vagyon szerettem, es hogy puhava varazsolta az egyebkent kezelhetetlen hajamat. A kaviaros valtozata pont ugyezeket tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 1.

Nika25

2016. december 27.

Az itteni vélemények alapján vettem meg pár száz forintért! Hátközépig érő hajam van és a hajvégeimre kerestem valamit, ami a hajvégeimet rendbe hozza, amit a melír megtépázott. Elég jól hidratál, szép fényes lesz tőle a haj, de mintha ez a csoda sokadik használat után elmúlna. Az illata először szokatlan volt, pláne mikor a hajamra kentem, elég erősnek éreztem, de aztán lassan megszoktam :) Engem nagyon zsírosított, a három napból csinált kettőt, pedig csak a hajvégeinre kentem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Burya

2016. december 7.

Nem rossz, de nekem nagyon gyorsan bezsírosodott tőle a hajam, pedig a tövére nem tettem belőle, csak a hosszára. Emiatt és az illata miatt -1 csillag, számomra rettentően émelyítő és édes. Kár, mert a hajam hosszát egyébként szépen hidratálta, puha és fényes lett tőle. Egyértelműen jobb, mint a több ezer forintos márkás balzsamok és hajpakolások. Önmagában. A saját receptem szerint szuper jó, de az alapján a legrosszabb balzsam is az lenne, mert csak "alapot" szolgáltat, hogy ne legyen folyós a végeredmény; két tojássárgát és egy ek olajat (olíva, kókusz, makadám stb., amelyik épp kéznél van) szoktam belekeverni és hajmosás előtt 1-2 órát rajta hagyom az előzőleg nedves hajkefével átfésült hajamon, hetente egyszer. Két hónap után az alapvetően szálkás és száraz hajam, ami többnyire úgy néz ki, mintha egy döglött állat heverne a fejemen, most olyan, mint a reklámokban, puha, hidratált, tükörfényes, ezt a hatást pedig semmi, de tényleg SEMMI nem képes hozni önmagában, a kedvező ára és a nagy kiszerelése miatt azonban a Kallos pakolásokat szeretem a legjobban használni alapként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

isehreT

2016. november 30.

Imádom az illatát. Sokkal jobban, mint a keratinosét. Tényleg fénylővé és puhává teszi a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

rLau88

2016. november 23.

Alaposan hidratálja a hajat, puha lesz tőle és egészséges. DE! annyira hihetetlenül émelyítő az illata, hogy számomra lassan elviselhetetlen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.