Best of Beauty 2019

Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

tothgeorgina

2016. november 11.

Egyik kedvenc, jól bevált hajpakolásom, sokáig hidratáltam és puhán tartja a hajat.
Időről-időre mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Időről-időre mindig visszatérek hozzá.

chililamp

2016. november 9.

Egy elfogadható árú balzsamot kerestem, és épp 100 Ft-os volt a környéken, ez tűnt a legjobb választásnak, bár pakolás. Tetszik az illata, és használt is, valamivel puhább lett a hajam. A második bödönnél már kevésbé érzékeltem a pozitív hatásait, így leváltottam, biztos megszokta a hajam. De megéri azt a párszáz forintot - akár tartaléknak is. Én nem éreztem, hogy szárít, és ami külön tetszett, hogy szépen habzott, vagy mit csinált, jól el lehetett oszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Gingerian01

2016. november 2.

Nekem nem igazán vált be...az itteni pozitív tapasztalatok miatt vettem meg, de olyan extra változásokat nem csinált, mint mondjuk a Kallos Hair-Protox-ja. Az illata nagyon jó, állaga is, ára a legjobb! És valamennyit használt azért, puhított. De többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Ivett25

2016. november 2.

Nekem gyengén teljesített, mintha rá se tettem volna. Két pont, mert legalább az illata jó.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
carolinett33

2016. szeptember 30.

Én is úgy érzem, hogy szárítja a hajam. Főleg azért használok balzsamot, hogy mosás közben ki tudjam bogozni, ebben segített mert síkossá tette, meg amikor öblítettem le is simának éreztem, de ahogy megszáradt már száraz volt a hajvégem :S most megvettem megint a serical lattet és az egyértelműen jobb, mosás után 3 nappal selymes a hajam vége és illatos... örülök, hogy azt választottam őszre-télre ez a kallos meg elfogyott, nem veszem meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

orik

2016. szeptember 7.

A legjobb hajápoló krém, amit valaha is használtam. Már három éve vásárolom, azelőtt kipróbáltam több Syoss, Schwarzkopf és L'Oreal terméket is, de egyik sem volt ilyen hatékony. A Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém a hajat tényleg fénylővé és puhává teszi, nem beszélve arról, hogy az ára is sokkal előnyösebb, mint bármelyik Syoss, Schwarzkopf vagy L'Oreal terméknek. A hajam elég hosszú, így folyamatos ápolásra szorul, muszáj valamilyen balzsamot használnom, és ez nekem kifejezetten jót tett: fényesebb lett a hajam és sokkal gyorsabban nőtt, ritkábban is vágatom, mert egészségesebb a vége. Az illata is nagyon finom lesz és a tapintása rendkívül selymes. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Ár-minőség arányban biztosan az egyik legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Ragdoll

2016. szeptember 6.

Múltkor nem találtam Sericalt a kellékesben, de a hölgy azt mondta ez is kb ugyanaz. Bizalmatlanságból vettem egy kis kidzerelésűt, nameg mert otthon már elfogyott a balzsam. Kipróbáltam hát és nekem nem túl meggyőző...
Először is a szaga valami borzalom.. Van valami szintetikus benne ami sajnos a hajban is bennemarad 😕 A másik az undorító állaga. Kb mint a takony... A hajammal sem csinált valami nagy dolgot. Két használat után túltettem rajta

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Boombapple

2016. augusztus 31.

Rájöttem, hogy a hajamon úgy kell alkalmazni, hogy hajmosás után a már félig törölköző száraz hajamra kell rákennem és fél óra-órán keresztül becsavarva kell hagynom egy nejlon zacskóba és egy pamut huzatba. Én hagytam szabadon száradni és nedves hajjal aludtam. Reggelre babahaj puhaságú lett a (genetikailag) nagyon száraz hajam. A biztonság kedvéért a reggeli indulás előtt rászárítottam,és egész nap olyan volt a hajam, mintha a fodrásztól jöttem volna. Fényes, puha és nagyon illatos. :3 (Külön jót tett még a Balea Oil Repair spray a hajszárítás után.:))

UP: Lassan egy hónapja használom. Azt vettem észre, hogy minden hajmosás után, amikor ezt a pakolást használom, másnapra rövidebb lesz a hajam. Aztán elkezdtem nézegetni a hajamat, hogy mitől lehet. Amelyik hajszálak megtörtek a fésülés miatt, azokat ez a hajpakolás "levágta". Érdekes, nem szembetűnő a különbség, már ami a "vágást" illeti, de nem volt még dolgom ilyen hajpakolással.

Más is tapasztalt ilyet? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Más is tapasztalt ilyet? :)

Fruzsci

2016. augusztus 22.

Az illatát nagyon nem bírom, de szerencsére kimosás után nem annyira lehet érezni, viszont mostanában bármilyen sampon után ilyen kis "csikorgósan" száraz és rossz tapintású lett a hajam :D Előtte még sose tapasztaltam, és akármennyire balzsamoztam, amint kimostam belőle megint olyan fura tapintása lett. Viszont miután ezt használtam megint végre pihe puha lett a hajam tőle!! :D Ha több időm van még pakolásként is használom néha, nekem mindenhogy bejött, szeretem, csak ne lenne ez a "szag" :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

noncsi991

2016. augusztus 21.

UPDATE!:
HATALMAS(!!!!) csalódás.Sosem hittem, hogy ezt fogom írni több mint egy éve használom és nagyon durván tönkre tette a hajam.Sosem hittem ezeknek a rémmeséknek amik a szilikonos hajápolókról szóltak, de már nagyon bánom.Na most nagyjából pár hónapja kezdődött, hogy észrevettem már nem annyira fejti ki hatását, kevésbé fényes, kezdett gubancos lenni.Akkor még azt hittem, hogyha többet használom esetleg többet hagyom rajta majd segít.HAT NEM.Már ott tartok, hogy a legutolso használat óta borzalamasan kiszárította a hajam, tiszta gubanc, nem merem kifésülni nehogy még jobban törjön.Nem fényes, igazából siralmas ahogy kinéz.Nem merek tukorbe nezni mert csomokban gubancos tole annyira szetroncsolta.Nagyon sajnalom, hogy ezt kell irnom, mert tenyleg azt hittem, hogy csodaszer.De ezentul messzirol elkerulom az ilyen termekeket es inkabb termeszetes dolgok utan nezek

Kettős érzéseket vállt ki belőlem, mert a hatása csoda, de az illata valami borzalom.Több hónapon át használtam mindig fél órát hagytam rajta, szép fényes lett tőle a hajam, egyenesebb is, könnyen kezelhető, nem tört a vége.A csillogás miatt sajnálom, mert gyönyörű volt, de nem tudom elviselni már ezt a szagot.4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

UPDATE!:

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.