Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

noncsi991

2016. augusztus 21.

UPDATE!:
HATALMAS(!!!!) csalódás.Sosem hittem, hogy ezt fogom írni több mint egy éve használom és nagyon durván tönkre tette a hajam.Sosem hittem ezeknek a rémmeséknek amik a szilikonos hajápolókról szóltak, de már nagyon bánom.Na most nagyjából pár hónapja kezdődött, hogy észrevettem már nem annyira fejti ki hatását, kevésbé fényes, kezdett gubancos lenni.Akkor még azt hittem, hogyha többet használom esetleg többet hagyom rajta majd segít.HAT NEM.Már ott tartok, hogy a legutolso használat óta borzalamasan kiszárította a hajam, tiszta gubanc, nem merem kifésülni nehogy még jobban törjön.Nem fényes, igazából siralmas ahogy kinéz.Nem merek tukorbe nezni mert csomokban gubancos tole annyira szetroncsolta.Nagyon sajnalom, hogy ezt kell irnom, mert tenyleg azt hittem, hogy csodaszer.De ezentul messzirol elkerulom az ilyen termekeket es inkabb termeszetes dolgok utan nezek

Kettős érzéseket vállt ki belőlem, mert a hatása csoda, de az illata valami borzalom.Több hónapon át használtam mindig fél órát hagytam rajta, szép fényes lett tőle a hajam, egyenesebb is, könnyen kezelhető, nem tört a vége.A csillogás miatt sajnálom, mert gyönyörű volt, de nem tudom elviselni már ezt a szagot.4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

UPDATE!:

Aylawitch

2016. július 30.

Mondhatni még egyetlen Kallos termékben sem csalódtam, de ezt a terméket külön kiemelném! Maximális pontot érdemel, mert maximálisan beváltotta a hozzá fűzött reményeket arról nem is beszélve, hogy ár/érték arányban is kiváló! Méregdrága hajbalzsamok, pakolások a nyomába sem érhetnek! Az illata isteni finom és selymesen puha lesz tőle a hajam! A tejproteinest is ki fogom próbálni, aztán kiderül melyiknél maradok. Mindenesetre ez a termék nálam is csillagos ötöst érdemel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

dorkaww

2016. július 29.

IMADOM!!!!legjobb olcso kategorias hajbalzsam. Szeretem az illatat, kellemes, nem gyilkolok meg magam a szagatol mig fent van a fejemen. De legfokepp a hajam szereti igazan, nem toredezik tole a hajvegem, es irto puhava teszi. Csillagos ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

szabolaura

2016. július 15.

Én személy szerint imádom az illatát. Általában 10-15 percre szoktam a hajamon hagyni, lemosás után selymesen puha és fényes lesz tőle. Csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 15.

nika97

2016. június 29.

Tette a dolgát és a tejproteinesen kívül ez a legjobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

Tette a dolgát és a tejproteinesen kívül ez a legjobb :)

narcozia

2016. május 17.

Nem érzem, hogy akár jó, akár rossz hatással lenne a hajamra. Azért kezdtem el most használni, mert régen vettem egy tégellyel az illata miatt és amikor minden más kifogyott itthon, akkor elővettem a Kallos Lattét. Az illata valóban elég kellemes, de szerintem ennél többet nem nagyon tud. Csak a hajvégeimre szoktam tenni nagyon keveset belőle, hogy ki tudjam fésülni mosás után. Viszont az összetevők listája valóban rémisztő, amint elfogyott, biztos nem fogok többet ilyet venni, hanem keresek valami természetesebb, egészségesebb alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

niki123

2016. május 17.

Hát felrakom a hajamra, amit megpuhít meg valamennyit szépít rajta, de érezhető, hogy ez csak "felületi hatás". Egyébként semmit nem táplál a hajon. Az INCI-től szerint egy-két ember sírva fakadna, de ennyi pénzért sokkal többet nem várhatunk. Nálam nem lett újravevős.

AppleMaple

2016. május 16.

Egészen jó termék, a kiszerelés is rendben van, az áráról nem is beszélve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Egészen jó termék, a kiszerelés is rendben van, az áráról nem is beszélve.

Raikiky

2016. május 16.

Csak azért vettem meg, mert olcsó. Azelőtt Elseve balzsamot használtam, ami bevált de nem épp mondható olcsónak. Egyszer felhúztam magam, hogy milyen sokba kerül és megvettem ezt. Hát azt kell mondjam, hogy fele annyiba került, mint az Elseve de a hatása 2x tovább tart. Az előző balzsamom puhává tette a hajam de 1, max 2 nap után megint sprőd volt, és mivel 5 naponta mosom a hajam, 3 napig sprőd volt mindig a hajam. Bár tudom, hogy ez pakolás, én balzsamként használom. Tusolás elején, hajmosás után bekenem a hajvéget és a haj hosszát, felteszkontyba ésa tusolást azzal zárom, hogy leöblítem. A régi balzsamomat is így használtam mindig, mégsem volt ennyire hatásos. A latte-val 4 napig puha csillogó a hajam. A zsaga nekem nem marad meg a hajban több mint 2-3 órát, ami nem is baj, mert olyan utána a hajam mintha vanílíás sütit sütöttem volna egész nap. Én ajánlom, egyszer megéri kipróbálni, mert olcsó. Azán ki tudja, lehet meglepetés ér ahogy engem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 16.

DHenrietta

2016. május 10.

Nagyon finom illata van, de nem marad benne a hajamban és nagy változást nem tapasztaltam utána, annyit, hogy könnyebben kifésülöm a hajam hajmosás után.. bár nem annak kéne lennie a célja, de annak nem rossz.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 10.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.