Kallos

Ár:   445 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. november 19.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok

A vékony applikátor ecsetnek köszönhetően könnyen felvihető, precíz körvonal rajzolható. Hosszan tartó hatást biztosít, nem mosódik el. Természetes méhviaszt, E-vitamint és gyöngy-kivonatot tartalmaz.

Kiszerelés: 5 ml

bleauwsy

2021. augusztus 4.

A szimpla fekete verzióját használom,amit nagyon szeretek mert szépen javítható, tartós és igazi mély fekete. Az ecsetet is kellemes használni, bár tény hogy gyakorolni kell. Mostanra a kedvenc tusommá nőtte ki magát, a 350ft pedig nem pénz érte. Egyedüli kivetnivalóm hogy hosszabb távon ha nagyon közelről leselkedek, olyan mintha felrepedezne a festék a szememen. Jól lemosható bármivel, műszempilla tövére is kenek, mert annyira jól egybeolvad így a pilla a tusvonallal, hogy nem is látszik a felrakása vagy ragasztója. Ment már a szemembe is és nem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 4.

barbusus93

2018. március 27.

Krémmániás havi kedvencek között láttam, aztán meg is vettem. Pár hónapja használom még csak de életem egyik legjobb választása volt, olcsó, könnyen felvihető, és tartós. Persze kell egy kis gyakorlás, meg általában először kihúzom filccel és utána alkalmazom. A drágább típusú szemhéjtusokkal simán felveszi a versenyt, sőt még le is körözi őket. Bátran ajánlom, pláne ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

CaXante

2017. július 28.

Évek óta ez az egyedüli szemhéjtus amit napi szinten használok ... *-* Örök kedvenc. Könnyen lehet vele dolgozni, tökéletes formula, tartósságát pigmentáltságát nézve 5++

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Axyka04

2017. július 18.

Kolléganőm ajánlására próbáltam ki, és nagyon bevált! Könnyen felkenhető, nem ragad vagy nyúlik. Másik tussal még nem sikerült olyan vékony vonalat húznom, mint ezzel. Az ára pedig nagyon baráti!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Ascyra

2016. december 21.

Én csak a feketéjét használtam - eddig, mert a lenti leírások meggyőztek, hogy próbáljam ki a színeseket is :), köszönöm! - és jót mosolygok mindig azokon, akik megkérdik: hogy csinálod, hogy ilyen szép a vonalad, én tusceruzát használok, ezt és ezt a méregdrága fajtát és mégsem sikerül sosem. Mindig azt válaszolom, két alapvető dolog a titok nyitja: Kallos folyékony szemhélytus illetve gyakorlat :) - Sosem cserélném másra, semmi más nem vált ben ennyire, több éve használom, nap mint nap! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 21.

MayaBaba

2015. március 8.

Nekem a 04 árnyalat van meg, ami egy gyönyörű ibolyakék árnyalat. Az ecset tényleg nem vesz fel egyszerre elég festéket, ezért nekem is többször át kellett húzni a vonalat, de nagyon szép lett a végeredmény. 450Ft-ért abszolút megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

tuzki

2015. január 31.

Amikor megláttam ezeket a szépségeket a Kallos honlapján (02-03-04 árnyalatok), rögtön meg is rendeltem mind a hármat (445 Ft darabja szóval nem egy ökör ára). Nagyon szeretem a különleges színű, árnyalatú szemhéjtusokat (mint a Catrice Feathered Fall folyékony szemhéjtusa) és ezek gyönyörűek! Ahogy a leírásban is található valóban nagyon vékonyak az ecsetek és pont ez az egyik hátránya, konkrétan nem vesz így fel elég festéket vagy a vékony vonal nem eléggé látványos. A megoldása egyszerű: az ecsetet hosszára megpróbálni használni. Mivel vékony, így ez is megoldható és a végeredmény is különleges, nem kirívó, de gyönyörű, egyedi színek szép fénnyel. Tartósnak is tartósak, 8 órát simán kibírnak rajtam, nem kenődik el és nem is pereg le (szemhéjalapozóval). Fekete tussal szoktam az ilyen különleges színeket használni és úgy talán még hangsúlyosabb lesz a tekintet. Azoknak, akik szeretik az egyedi, kicsit gyöngyház fény beütésű tusokat, nekik feltétlen ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.