Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok

A Love Vízálló szempillaspirál hangsúlyozza, dúsítja és hosszabbítja a pillákat. Speciális applikátor keféjének köszönhetően a pillák nem ragadnak össze. Különleges festék anyaga nem csomósodik, nem mosódik el.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

kicsikiszi

2012. június 12.

Eddig a dúsítót használtam, nagyon meg vagyok vele elégedve. De épp nem volt a boltban, gondoltam akkor megveszem a vízállót. Ebben sem csalódtam egyáltalán, 350ft-ért hihetetlenül jó spirálok, mást nem is vagyok hajlandó venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

ancsika

2012. március 9.

Nagyon szuper.Nem kenődik el.Igaz hagyományos keféje van,de nálam ötös.Az ára nagyon kedvező.Még tavaly vettem 510ft-ért.kb 2 hónapig elig,minden napi használatnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0