Kallos

Ár:   720 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: alexa97, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Hajvédő és regeneráló hatású B-vitamin komplex tartalmának köszönhetően a haj könnyen kezelhető, selymes és rugalmas lesz. Mindennapi használata ajánlott.

Kiszerelés: 1000ml

kockaorchidea

2014. október 15.

Naponta mosom a hajam, egyszerűen ha lezuhanyzom, de a hajamat kihagyom az egész napom odavan a rossz közérzettől. Rátaláltam a piacon erre a termékre, nagyon szárat, jól tisztít és már csak a 3. napon mosom újra a hajam, de akár még egy nappal is kitolhatnám :) Muszáj mellé valamilyen hajápolót használni, de a Gliss Kur Ultimate Repairból pár fújás és már fésülhetem is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

mreni876

2014. március 29.

A fodrászomtól szoktam beszerezni, nagyon szeretem. Amióta ezt használom, nem korpásodik a hajam és az illata is nagyon jó. :3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 29.

Csajszi26

2014. február 6.

Én a Kallos boltban szaglásztam meg és szerettem meg először :)
Mivel szegényke tényleg eléggé ormótlan és igazán nem tudtam sehová se pakolni a kád mellé rögtön áttöltöttem egy másik kényelmesebb flakonba úgy sokkal praktikusabb és gazdaságosabb a használata.
Nekem nagy dús, hosszú és erős szálú hajam van ezért kétszer muszáj megmosnom, ezzel szoktam először. Nagyon jó tisztító hatása van, amikor olajos pakolást teszek a hajamra ez szinte maradéktalanul eltávolítja és utána jöhet a "rendes" samponos hajmosás. :)
Ha csak ezt használnám szerintem nekemis szárítana, legalábbis balzsam és hajvégápoló nélkül nem vállalnám be de tisztító samponnak ez a TÖKÉLETES! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 6.

Én a Kallos boltban szaglásztam meg és szerettem meg először :)

platinakuka

2014. február 6.

Hát, semmi extra, azt mondom, szárít kicsit, és nehezen habzik. Hajmosás alatt érezni az illatát, utána már nem. Nekem mondjuk hátközép alá érő a hajam, lehet annak azét ennél kicsit összetettebb cucc kell, de természetesen használok rá még két-három hajápolót. Nem veszem újra, várom hogy elfogyjon. Kötött cuccokat jó mosni.

update: baromira szárít!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 6.

update: baromira szárít!!!!!!!!!!!

sofie_sz

2013. december 19.

Fodrászom használja ezt a sampont és nagyon szeretem, amikor a hajamat mossa vele. Érdekes módon a zsíros hajamat nagyon jól kitisztítja, én nem ajánlanám száraz hajúaknak. Valószínűleg egyszer beruházok majd rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

lau0825

2013. december 11.

Update: Le kell pontoznom, viszket a fejem a használata után és tuti, h tőle.. hosszú távon nagyon szárít.

Ma próbáltam ki először, nagy kiszerelésű sampont kerestem és a véleményeitek hatására őt választottam :)
Csodás marcipánillata van, jól habzik, jól tisztít, nem szárít, nem lapít le, nem gubancol (persze balzsamoztam utána). Zsírosodásról még nem tudok nyilatkozni, csak pár órája mostam hajat. Sokáig elég lesz, árban pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Wish

2013. november 21.

A fodrászom használt ilyen sampont és nagyon nem jött be. Az illata még elmegy, de csak önmagától a sampontól nagyon rossz tapintású volt a hajam. Muszáj volt utána balzsamot, hajpakolást használni, hogy valahogy rendezett legyen a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

szuperninaa

2013. március 4.

Az illata nagyon finom mandulás, de azt hiszem ezzel elmondtam az összes pozitívumát.
A színe mű zöld. A festett haj színét erősen kifakítja és korpát okoz! A kezemet egyszer úgy kiszárította, hogy sebesre repedt, alig győztem hidratálni.
SOS sampon megoldás volt, de soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 4.

SOS sampon megoldás volt, de soha többet!

Glara

2013. március 3.

Szintén a fodrászomtól lestem el, imádom az illatát, felér azzal mintha ennék egy szelet csokit. Első mosásnál kicsit nehezen habzik fel, de másodszorra már tökéletes. Nem válunk meg egymástól, így télen néha elég heti 1 hajmosás vele - míg más samponnal akár 3 mosásra is szükségem volt. Ő a nagy Ő. Ja igen, és olcsó! :)
Helyesbítés: a második flakonnál jöttem rá, hogy mivel eléggé folyik, nagyon sok pocsékba megy. Emiatt nem túl kiadós, most a Balea kókuszos szilikonmentesére váltottam, az sokkal jobb. ja igen, és hosszú távon szárította a hajvégeimet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

Aquamarine

2013. január 22.

Egész jó sampon, azért vettem meg, mert szilikonmentes, a szilikonos samponoktól elnehezül a hajam és lelapul. Árban szinte verhetetlen, már két hónapja használom, heti 2-3 hajmosás mellett is bőven van még benne. Az illata is bejön. Csak azért négy csillag, mert nem tetszik hogy első mosásra szinte egyáltalán nem habzik, pedig nem hagyom hogy nagyon bezsírosodjon a hajam. Kénytelen vagyok másodjára is samponozni hogy tiszta érzésem legyen. Ezt leszámítva jó kis sampon, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Hidratálók: Propylene Glycol