Kallos

Ár:   720 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: alexa97, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Hajvédő és regeneráló hatású B-vitamin komplex tartalmának köszönhetően a haj könnyen kezelhető, selymes és rugalmas lesz. Mindennapi használata ajánlott.

Kiszerelés: 1000ml

kiskozmi

2012. december 19.

Nálam az a döntő sampon kérdésben,hogy előcsalogatja e a korpát és okoz e viszketést...Úgyhogy ilyen szempontból is jól vizsgázott nálam a kicsike,igaz itthon még sosem volt ilyenem,de a fodrászom ezt használja.Ha ezzel mossa a hajam sokkal később zsírosodik be,és nincsen agyon kiszáradva a vége.
Még nem döntöttem el hogy itthonra tojásosat vegyek e vagy inkább ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Még nem döntöttem el hogy itthonra tojásosat vegyek e vagy inkább ilyet.

mich

2012. augusztus 26.

Imádom a marcipán illatát, és nagyon sok mennyiséget kapunk, naálunk 510 Ft-ért lehet beszerezni. Hetente 2X mosom a hajam, nálam gyorsan habzott és alaposan letisztította a hajam,fejbőröm. Imádom :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

butterfly

2012. augusztus 4.

Jó sampon, jól tisztít és a hajam is szép tőle. Az illatát pedig egyszerűen imádom és több napig is megmarad. Egyedül az összetevői nem tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 4.

nicole07

2012. július 23.

Elég jó, olcsó, nekem hosszú hajam van és gyorsan zsírosodó, nem tudok Gliss kur és más drága samponokat venni, mert kb. 3 hajmosásra elég, úgyhogy nekem muszáj ilyen nagy kiszerelésű samponokat vennem, de nekem bejött

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

knoemi88

2012. június 8.

Nekem sajna nem jött be ennyire. Szinte kötelező utána a balzsam vagy pakolás, mert nagyon összegubancolja a hajat, gondolom azért mert rendesen tisztít (éreztem egyfajta "nyikorgó" hangot a mosás alkalmával). Szerdán használtam, de már most eléggé leharcolt a hajam, rá van lapulva a fejemre és sajnos zsíros. Szóval vékony szálú, zsírosodásra hajlamos hajon nem szuperált jól. Próbálkozom még vele, hátha csak egy könnyebb balzsam hiányzik neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

Odil

2012. május 27.

Ezek a brutálolcsó Kallos samponok brutálolcsó likőrszagúak - ez éppen Garrone Cherry.
Egyébként ugyanolyan tökéletes, mint a tojásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

Egyébként ugyanolyan tökéletes, mint a tojásos.

alexa97

2012. május 16.

Szépen tisztít és az illata is nagyon kellemes, néha több napig is érzem a hajamon.:) Ráadásul én 1 litert vettem 290 forintért. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 16.

fatime

2012. április 30.

A fodrászom ezt használta mindig, az illata kellemes. Mivel száraz hajra való, sokat nem segített a zsíros hajamon, de egyszer-kétszer kibírta a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 30.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Hidratálók: Propylene Glycol