Kallos

Ár:   1120 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. március 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Búzából és bambuszból származó tápláló, növényi hatóanyagainak köszönhetően, használatával a haj erőssé, selymessé és könnyen kezelhetővé válik. Száraz, töredezett hajra ajánlott.

Kiszerelés: 275ml / 800ml

nemesmoni90

2019. október 3.

Nagyon elnehezítette a hajamat.
Alapjába véve nem zsíros fajta a hajam hanem inkább sűrű és vastag szálú ezért nekem ez a termék nem jött be.
Az illata csodás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Nagyon elnehezítette a hajamat.
Az illata csodás.

Mia0602

2019. augusztus 4.

Évekig ezt használtam. Isteni az illata, visszafogott de még 2 nap múlva is éreztem a hajamban. Száraz hajam puha, könnyen kifésülhető lesz tőle. Ár-érték arányban verhetetlenek a Kallos termékek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Orsi2002

Korcsoport: < 18
2019. május 31.

400ft vettem, gondoltam ennyi pénzt megér. Nem zsírosítja a hajam, emiatt bátran használom mindig. Szerintem, ha elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 31.

nonblonde

2018. szeptember 26.

Egy vidéki kisboltban vettem, mert nem vittem magammal hajpakolást a nyaralásra, gondoltam pár napra jó lesz. Nagyon kellemesen csalódtam, nem kizárt, hogy újra fogom venni, pedig ennél jóval puccosabb termékekhez vagyok szokva. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Metamorphosis

2018. július 8.

Kellemes illatú, sokáig kitart. Hajpakolásokból (sőt, a legtöbb hajápolókból) a Kallos visz mindent 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

ladel

2018. május 26.

Kedvező árához képest kifejezetten jó termék. Viszont ha a hajam felső harmadába is kerül belőle, akkor már lapos, "pár napos" benyomást kelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

FairyFox

2018. május 10.

Olcsó, finom az illata és használ. 3x vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Olcsó, finom az illata és használ. 3x vettem újra.

AppleMaple

2018. május 10.

Könnyenfésülhetővé teszi a hajat, jó az illata és az ára is. Lehet egyszer majd még újraveszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

bettyblue

2018. március 13.

3 hete használom, nekem nagyon tetszik az illata és szép selymes lett a hajam tōle. Plusz pont, hogy én 750 ft vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

zsosa

2017. december 28.

Baromi sűrű és sokáig elég, de ez sajnos most ellene szól. Szeretem a kallos balzsamokat, de ez most nem nagyon jött be. Fordított hajmosással mosok hajat, de sajnos ennek ellenére is nagyon lelapult lesz tőle a hajam, pedig nem hagyom rajta sokáig(kb3 perc)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

A búza fiatal hajtásainak a kivonata, mely gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és vitaminokban, így pl. E és B-vitaminban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és bőrkondicionáló hatású összetevő. Mint a legtöbb búzából nyert kivonat, ez is igen gazdag gluténben. A hatóanyag gyártója szerint az összetevő segít megvédeni a bőr természetes védőrétegét azáltal, hogy tápanyagokkal és nedvességgel látja el a bőrt.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.