Kallos

Ár:   1120 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. március 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Búzából és bambuszból származó tápláló, növényi hatóanyagainak köszönhetően, használatával a haj erőssé, selymessé és könnyen kezelhetővé válik. Száraz, töredezett hajra ajánlott.

Kiszerelés: 275ml / 800ml

Zsofici

2013. augusztus 31.

A krémről magáról: büdös és olcsó, de haszontalan. Talán egy picit puhább lett a hajam, de nagyon nehéz kimosni.

Most használtam másodjára, mind a 2 alkalommal 20-30 percet hagytam rajta a hajamon. Már az első használatkor éreztem, hogy picit csípte a nyakam. Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, mert még krémes volt, azt hittem csak az zavar. Ma használtam másodjára, és amíg krémes volt betekertem folpackba a hatás kedvéért, így nem ért a nyakamhoz. Most, hogy kimostam, újra viszket a nyakam. Nincs rajtam olyan felső, ami eddig még nem volt, és új mosóport sem használunk, így nem tudok másra gondolni csak a hajpakolásra. Nem vagyok kiütéses, de eléggé viszket ahhoz, hogy a krém a kukában landoljon. Egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

jubileum

2013. augusztus 21.

Ez egy remek szer, de figyelmeztetek mindenkit valami marketinges kicseréltette a hatóidőt, régen erre még 35 percet írtak, ha azt betartott az eredménytől lehidalsz, 10 perc alatt nem tud semmit, én van hogy másfél órát hagyom fenn, ha időm engedi, akkor nagyszerű az eredmény...selymes, fényes sima haj...
Ajánlom a türelmes lányoknak/nőknek, akiknek van idejük hajápolásra....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Ajánlom a türelmes lányoknak/nőknek, akiknek van idejük hajápolásra....

szandi91

2013. július 17.

Előny, hogy nagyon olcsó, de annyira nem sokat ér, jó az illata, könnyen fésülhető lesz a hajam, de a hullámos száraz hajamra még midnig keresem a csodaszert :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

mandula

2013. július 1.

Nekem zsíros lesz tőle a hajam...És max egy napig lesz tőle fényes, puha a hajam. Nem valami jó. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Nuss

2013. július 1.

Nem igazán szerettem ezt a placentás pakolást: az illata zavart leginkább, nekem kifejezetten büdös volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

agica0723

2013. május 26.

Közvetlenül hajmosás után szép fényes és puha a hajam, ha ezt használom, de 1 nappal később már száraz nagyon a vége :( Pedig árban nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

BV

2013. május 25.

Selymes és kellemes tapintású lesz tőle a hajam. Az ára is nagyon kedvező!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Selymes és kellemes tapintású lesz tőle a hajam. Az ára is nagyon kedvező!

csenemi

2013. április 11.

Eddig egyszer kentem a hajvégemre, de akkor nagyon gyönyörű, puha, fényes lett a hajam tőle. Remélem ez így is marad. Egyelőre 5* aztán még meglátjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 11.

pont

2013. február 16.

a lattéhoz viszonyítva eléggé közepes, nekem az illata se tetszik és igazából nem érzem nagyon, hogy annyira táplálná a hajam. persze ennyi pénzért egyáltalán nem rossz termék ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

Fenolia

2013. február 16.

Nem szeretem az illatát, számomra kellemetlen és nem is hidratál annyira, mint a latte változata. Puhább lesz a hajam tőle, de ennyi, nem éreztem semmi különlegest. A mostani dobozt elhasználom, de nem veszek többet, nekem kevés az ápoló hatása és nem is olyan fényes utána a hajam, mint más pakolásoktól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

A búza fiatal hajtásainak a kivonata, mely gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és vitaminokban, így pl. E és B-vitaminban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és bőrkondicionáló hatású összetevő. Mint a legtöbb búzából nyert kivonat, ez is igen gazdag gluténben. A hatóanyag gyártója szerint az összetevő segít megvédeni a bőr természetes védőrétegét azáltal, hogy tápanyagokkal és nedvességgel látja el a bőrt.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.