Kallos

Ár:   1120 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. március 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Búzából és bambuszból származó tápláló, növényi hatóanyagainak köszönhetően, használatával a haj erőssé, selymessé és könnyen kezelhetővé válik. Száraz, töredezett hajra ajánlott.

Kiszerelés: 275ml / 800ml

ágica

2013. február 3.

Egyszer nem jutottam hozzá a lattéhoz, így megvettem ezt. Nem rossz, sőt sokkal jobb mint a legtöbb drogériás kence, de a latte nekem jobban bejött, ez valahogy kevésbé hidratál és a tejes illat is hiányzott. Egy csillagot levonok, mert nem csodaszer de nagyon korrekt hajpakolás ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

haminda

2013. január 27.

Előtte a Latte hajpakolást használtam, de aztán átváltottam erre. Szerencsére ennek nem olyan émelyítő illata van, bár lehetne finomabb, de ne legyünk elégedetlenek. A dolgát elvégzi nemcsak az előírt idő alatt, hanem annál gyorsabban is, jól ápolja, puhává teszi és nem nehezíti el a derékig érő hajamat és hiperolcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

Mossyka

2013. január 16.

Fantasztikus! Nagyon sokáig használtam és nagyon puha, fényes volt tőle a hajam. De egy idő után zsírosított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 16.

razizisister

2013. január 12.

száraz hajra nagyon jó, finom puha lesz tőle az enyém, de a hajtövemre sosem kenek belőle, írták páran, hogy gyorsan zsírosít

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

mili

2013. január 11.

Anyu kedvenc balzsama, amit már régóta használ. Ma mondta,hogy 280 ft-ért vette egy százasba. Én is elhasználtam régen belőle egy dobozzal, puha és fényes lett tőle a hajam. Az árát nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 11.

szilvi07

2013. január 6.

A múlthéten nagyon megörültem, amikor végre találtam egy ilyet a fodrászkellékesnél. Betartottam a 10 percet, csak addig hagytam fenn a hajamon, tovább nem. De lehet hiba volt, mert nem érzem hogy bármi változás is történt volna. :( Oké persze, az első alkalomkor nem fog semmi se látszódni, de reménykedtem benne, mert mindenki nagyon jó véleménnyel volt már első használatkor a Kallos pakolásokról. Szóval most hétvégén minimum 30 percig a hajamon hagyom, remélem jobban produkál majd. Addig is 1 csillag... :(

Update: 3 hónapig volt elég, elhasználtam. Látszik, hogy ápolt a hajam, de viszont van egy száraz hajrészem, amit eddig semmi sem tudott helyrerakni, ez a hajpakolás sem. Jó tudom, csodát nem tesz, dehát én nagyon bíztam benne, mivel sok jót hallottam róla. Nem rossz, de egyelőre nem fogom újravásárolni, próbálgatok még más hajpakolást is, hátha rátalálok az igazira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 6.

Gracelle

2012. december 25.

Ez előtt a latte pakolást használtam, de azt hallottam, hogy ez erősebb... Nos, fogalmam sincs, hogy ez igaz e, de tény, hogy a hajam selymes, lágy és kellemes tapintású lett tőle. Az ára is nagyon jó, így szerintem érdemes megvenni. 4 csillagot kap az illata miatt, ami szerintem rémes, leginkább talán mosogatószerre hajazó, de egy kevés balzsammal elkeverve egészen jó is lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

rekaaa

2012. november 18.

Tegnap vettem 300ft-ért. Teljesen megérte, a szőke hajammal csodát tett. Könnyen kifésülhető,puha, és sokkal egészségesebbnek látszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 18.

baboca88

2012. november 13.

Pár hete kezdtem el használni, mert nagyon kiszárította, elvékonyította a hajvégeimet a szőkítés. Már az első használat után lehet érezni a változást, sokkal selymesebb, puhább a haj és kevésbé gubancolódik. Szerintem az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

Xnano

2012. november 6.

Én 5 percig hagyom a hajamon, heti kétszer használom, és nagyon jó puha lesz tőle. Az illatát nem szeretem, de a hatását igen. :) Pláne ennyi pénzért! Anyukám is kipróbálta, neki is bejött. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

A búza fiatal hajtásainak a kivonata, mely gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és vitaminokban, így pl. E és B-vitaminban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és bőrkondicionáló hatású összetevő. Mint a legtöbb búzából nyert kivonat, ez is igen gazdag gluténben. A hatóanyag gyártója szerint az összetevő segít megvédeni a bőr természetes védőrétegét azáltal, hogy tápanyagokkal és nedvességgel látja el a bőrt.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.