Kallos

Ár:   1120 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. március 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Búzából és bambuszból származó tápláló, növényi hatóanyagainak köszönhetően, használatával a haj erőssé, selymessé és könnyen kezelhetővé válik. Száraz, töredezett hajra ajánlott.

Kiszerelés: 275ml / 800ml

taylork

2012. október 31.

Nagyon jóóóóó!!! A fodrászom is megállapította, hogy sokkal egészségesebb a hajam! Egy jó ideje már használom és csak a kis tartály felénél vagyok. Minden hajmosásnál használom, de csak vasárnap hagyom rajta több ideig. Az illata nem jó, de a hatása csodálatos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

bogdanykata

2012. október 30.

Nagyon jól működik! Én kénes sampon után használom a korpás hajam miatt, így nagyon kell rá a pakolás. Néha csak balzsamként használom pár percre, de van, hogy akár egy órát is rajta marad. Az illatát is szeretem, és a hatása is maximálisan jó. Most váltottam a Latte-ra, de csak mert annak még jobban beleszerettem az illatába, remélem az is hasonlóan hatásos lesz! :) Száraz helyre, szerintem tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

Dynu

2012. október 2.

Ugyan olyan jó mint a latte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Ugyan olyan jó mint a latte.

illusia

2012. szeptember 26.

Zsíros, töredezett hajon próbálkoztam vele, erre egyáltalán nem jó, teljesen elnehezíti, lelapul, ugyanúgy töredezik még mindig. A szagát meg nagyon utálom és még napok múlva is érzem, pedig alaposan kimosom mindig. Viszont száraz hajra valószínűleg bejön, anyukám arra használja, és már nem először vette újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Kisani

2012. augusztus 13.

Hm-hm...nos, még mindig a tesztelés fázisában vagyok a terméket illetően, pedig már jó néhányszor használtam. Az itteni ajánlásokon felbuzdulva mentem el a fodrászkellékeshez, és az illata alapján erre esett a választásom a Kallos pakolókrémek közül (számomra kellemes, igaz, hogy kicsit mesterséges, de valamiért fodrászszalonra emlékeztet). Elsőre nagyon elégedett voltam az eredménnyel, ugyan kicsit lelapult a hajam. Ezután még nagyobb figyelmet fordítottam arra, hogy a tövek közelébe véletlenül se érjen.
Nos, az állaga nekem pont megfelelő, nem kocsonyás, mint az eddigi pakolásaim közül néhány, hanem inkább selymes, krémes. Nagyon (!) alaposan kell kimosni. A puhító hatással egyetértek, de egyszer-kétszer mintha azt vettem volna észre, hogy miután megszárad a hajam, szárazabbak a végek, mint előtte. Remélem, csak a képzeletem játszik velem, és nem szárítja a hajvégeimet a pakolás. Később még frissítek, ha több tapasztalatom lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Hettii

2012. július 27.

Nekem nagyon bevált. Puha lesz tőle a hajam és szerintem az illata is jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Nekem nagyon bevált. Puha lesz tőle a hajam és szerintem az illata is jó :)

doee77

2012. június 14.

Mostanában kezdtem több év kihagyás után újra barátkozni a Kallos termékekkel, és eddig igen kellemes élmények értek! :) A Placenta hajpakolástól látványosan- érezhetően puha és könnyen fésülhető lett a hajam, kíváncsi vagyok, milyen lesz hosszútávon, de első tégely után (ami volt 275.- forint... ... :) ) nekem 5*! Az illata pedig nem zavar... lehet, hogy felrakáskor töményebb, de ha alaposan kimosom, a megszárított hajon egyáltalán nem túlzó és nem is kellemetlen - nekem legalábbis. :) Érdekes módon nekem egy kifejezetten "ártalmatlan", szilikonmentes készítménytől kezdett el durván zsírosodni a hajam, amit úgy fél év volt kikezelgetni, azóta őszintén szólva nem hatódom meg attól, ha valami szilikonmentes, így itt sem annyira környékez az ájulás az összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

Bogirl*

2012. június 9.

Én több, mint 3 éve ismertem meg ezt a pakolást. Eddig tök jól szuperált a hajamon. Nagyon jó puha, könnyen kifésülhető, táplált lett tőle a hajam és még a szagát is bírtam. :) Az utóbbi néhány hónapban azonban már nem igazán használ, mintha immunissá vált volna a hajam rá. Ezért, ha elfogy, váltok. Most a gliss kur fekete tubusos balzsammal és pakolással szemezgetek. Nem kizárt, hogy később visszatérek ehhez, hiszen ár-érték arányban tökéletes, és több, mint 2 évig jól működött a hajamon.
Tőlem 5* kap a 3 éves közös múlt miatt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 9.

Tőlem 5* kap a 3 éves közös múlt miatt. :)

claudia

2012. június 5.

Én is beruháztam rá, kíváncsi voltam már a placentára is. 300ml-t 300 ft-ért kaptam ami szerintem tökéletes ár, de ez a szag mint valami rossz locsolkodó kölni :D Valójában nem igazán zavar, csak hasson. Egész szép lett tőle a hajam, hatásra kb ugyanaz mint a Latte. Nekem megérte hátha hosszú távon beválna :)

Update: ezerszer jobb nekem mint a Serical Latte! Szerintem teljesen át fogok állni placenta cuccokra :) A szaga már nem érdekel, hat elég rendesen, sokkal puhább és csillogóbb lesz a hajam, mint a tejproteines társaitól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.

Adrienn0610

2012. május 15.

Én 1 éve ezt használom(vagy lehet több?)nekem bevált,és sokakkal ellentétben én még az illatát is szeretem:)
Nagyon puha lesz tőle a hajam.
Nekem 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

Nagyon puha lesz tőle a hajam.
Nekem 5 csillag.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

A búza fiatal hajtásainak a kivonata, mely gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és vitaminokban, így pl. E és B-vitaminban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és bőrkondicionáló hatású összetevő. Mint a legtöbb búzából nyert kivonat, ez is igen gazdag gluténben. A hatóanyag gyártója szerint az összetevő segít megvédeni a bőr természetes védőrétegét azáltal, hogy tápanyagokkal és nedvességgel látja el a bőrt.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.