Kallos

Ár:   1120 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. március 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Búzából és bambuszból származó tápláló, növényi hatóanyagainak köszönhetően, használatával a haj erőssé, selymessé és könnyen kezelhetővé válik. Száraz, töredezett hajra ajánlott.

Kiszerelés: 275ml / 800ml

katocalol

2012. április 24.

annó használtam amúgy jó, de a szagát nem bírtam, ezért a -1*. am nem használom, mert átáltam szilikonmentességre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 24.

Szivike18

2012. április 18.

Száraz hajamra nem használt, emellett még büdös is. És ahogy elnézem az összetevőket, még káros is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

natalia.horvath

2012. április 10.

A Serical Latte előtt ezt használtam. Az sokkal jobb. Ennek az illata nagyon rossz.A hatása is elmarad a Latte-val szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 10.

médea

2012. április 9.

Az itteni vélemények alapján döntöttem, úgy hogy én is kipróbálok egy ilyen hajpakolást és erre esett a választásom. Ha csak keveset kenek belőle akkor nagyon szép könnyű, fényes, jól fésülhető lesz tőle a hajam. Első két alkalommal talán egy kicsit sokat tettem belőle, de nem hagytam rajta sokat csak 1-2 percig mint egy balzsamot, a tövére sosem teszek, és mégis éreztem, hogy egy kicsit elnehezíti. 800 ml, úgy gyondolm hogy nagyon sokáig fog tartani. Szerintem nagyon jó a hatása, nagyon szeretem, megéri megvenni.
A neve viszon furcsa, mert a placenta méhlepényt jelent (nem tudom, hogy volna más jelentése is?) először elég morbidnak is tünt, de az összetevők közt csak bambusz- és búzacsíra kivonat szerepel, szerencsére:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 9.

kicsikiszi

2012. március 25.

Isteni szép lett tőle a hajam, ápolt és puha :)) A tövemhez nem tettem, csak a hajvégekre. Nem számítottam arra, hogy be fog válni. Az illatát viszont nem igazán tudom elviselni (nekem ez már szag nem is illat :D) Ezért 4 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 25.

lyudit

2012. március 19.

Kicsit erős az illata, tüsszögni akarok tőle. Amit tesz a hajammal,az csodás. Egy bajom van vele, a szilikon. Ezért a -1csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

strawberry92

2012. március 15.

Puha, fényes és jól ápolt lesz tőle a hajam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

Puha, fényes és jól ápolt lesz tőle a hajam:)

Odil

2012. január 26.

Legfeljebb puhábbá tette a hajam, amellett, hogy zsírosította, és büdös volt. A még kellemetlenebb viszont, hogy allergiás vagyok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Bibi

2012. január 22.

Fele olyan jó sincs, mint a Latte, ráadásul az illata is olyan émelygős és pár használat után nagyon zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 22.

Veruska

2011. december 22.

Ár arány értékben nézve nagyon megfelelő ez a balzsam.Nekem mindig bevált nagy kedvenc otthon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 22.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

A búza fiatal hajtásainak a kivonata, mely gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és vitaminokban, így pl. E és B-vitaminban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és bőrkondicionáló hatású összetevő. Mint a legtöbb búzából nyert kivonat, ez is igen gazdag gluténben. A hatóanyag gyártója szerint az összetevő segít megvédeni a bőr természetes védőrétegét azáltal, hogy tápanyagokkal és nedvességgel látja el a bőrt.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.