Kallos

Ár:   1120 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. március 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Búzából és bambuszból származó tápláló, növényi hatóanyagainak köszönhetően, használatával a haj erőssé, selymessé és könnyen kezelhetővé válik. Száraz, töredezett hajra ajánlott.

Kiszerelés: 275ml / 800ml

Burya

2016. december 7.

A Latte és a Keratin hatását nem hozza, de közelíti. Nem ez a legjobb a Kallos sorozatából, de egyértelműen jobb, mint a több ezer forintos márkás balzsamok és hajpakolások. Önmagában. A saját receptem szerint szuper jó, de az alapján a legrosszabb balzsam is az lenne, mert csak "alapot" szolgáltat, hogy ne legyen folyós a végeredmény; két tojássárgát és egy ek olajat (olíva, kókusz, makadám stb., amelyik épp kéznél van) szoktam belekeverni és hajmosás előtt 1-2 órát rajta hagyom az előzőleg nedves hajkefével átfésült hajamon, hetente egyszer. Két hónap után az alapvetően szálkás és száraz hajam, ami többnyire úgy néz ki, mintha egy döglött állat heverne a fejemen, most olyan, mint a reklámokban, puha, hidratált, tükörfényes, ezt a hatást pedig semmi, de tényleg SEMMI nem képes hozni önmagában, a kedvező ára és a nagy kiszerelése miatt azonban ezt szeretem a legjobban használni alapként, illetve a többi Kallos pakolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

kisizé

2016. október 27.

Elképesztően olcsó, ezért nem is tudtam nemet mondani rá :) Én csak a hajvégekre szoktam használni, de könnyen kifésülhető és extra puha lesz a hajam. Ja, és én csak a töredezések megelőzése miatt használom, amúgy inkább zsíros haj, száraz végek gonddal küzdök, de nekem bevált, jól hidratál. (főleg ennyi pénzért!)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 27.

kovacsrekaa

2016. október 22.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Elejen nagyon elegedett voltam vele. Aztan 1 het rendszeres hasznalat utan a hajam mosas utan fesulhetetlen volt. Kar erte.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
OFA

2016. szeptember 8.

Kicsit macerás a használata, de puhává varázsolja a hajat anélkül, hogy összevissza szállna, nem nehezíti el és olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

kamyllakomaromi

2016. július 1.

Ápolt és puha lesz tőle a hajam.Ráadásul nem is szál,könnyű utána kifésülni.Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

cicuska144

2016. június 27.

még csak egyszer használtam de sokkal szebb, puhább a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

még csak egyszer használtam de sokkal szebb, puhább a hajam!

Delani

2016. június 19.

Régóta ezt használom, én nagyon szeretem , jó áron lehet kapni és nagyon sokáig elég .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

henifekete

2016. május 25.

Én megszerettem az illatát :D Nagyon jó pakolás, mindenki dicséri a hajam, hogy milyen jó puha :) Selymes, puha és könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 25.

balatonka

2016. május 17.

Imádom! Fantasztikusan selymes lesz a hajam tőle és nevetségesen olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Imádom! Fantasztikusan selymes lesz a hajam tőle és nevetségesen olcsó.

kesha420

2016. május 17.

A Latte illatát már untam, így ezt kaptam le a polcról. Szerintem kellemetlen a szaga, de a hajammal csodát művel ez is, olcsó sokáig elég, pedig nem spórolok vele és szerencsére ez a kellemetlen szag nem marad meg a hajamban, szóval elnézem neki ezt a kis bibit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

A búza fiatal hajtásainak a kivonata, mely gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és vitaminokban, így pl. E és B-vitaminban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és bőrkondicionáló hatású összetevő. Mint a legtöbb búzából nyert kivonat, ez is igen gazdag gluténben. A hatóanyag gyártója szerint az összetevő segít megvédeni a bőr természetes védőrétegét azáltal, hogy tápanyagokkal és nedvességgel látja el a bőrt.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.