Kallos

Ár:   1120 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. március 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Búzából és bambuszból származó tápláló, növényi hatóanyagainak köszönhetően, használatával a haj erőssé, selymessé és könnyen kezelhetővé válik. Száraz, töredezett hajra ajánlott.

Kiszerelés: 275ml / 800ml

Moncsicsi0110

2016. április 16.

Véletlenül vásároltam meg, előtte mindig Latte-t használtam. Siettem és odamutattam az eladónak hogy azt a fajta tejes hajpakolást kérem, nyilván ő nem sokat értett hozzá mert a Placentára nyúlt rá, én pedig nem figyeltem be a táskába és siettem a bölcsibe a kislányomért. Itthon tekertem le a tetejét hogy megszaglásszam a jó kis tejes illatot mert annyira imádom....sokkot kaptam!!!! Na de milyen jól jártam!!!!! Aztamindenit! Igaz a tejeset szerettem mert nem volt száraz a hajam, de 3 nap után már zsirosodott, és 4. nap mostam a hajamat. Evvel a pakolással nem hogy nem száraz a hajam, hanem kimondottan fényes, és selymes!!!! Ma 4. napja hogy hajat mostam és még mindig mintha ma mostam volna. Ez a tévedés kimondottam nagyon-nagyon jól történt, és innentől csakis ezt a balzsamot fogom használni!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

valaholmessze

2016. március 25.

Az egyik legjobb Kallos hajpakolás. csak a szaga nekem nagyon tisztítószeres. (a barátnőm nagyon megijedt, amikor meglátta, úgyhogy próbáltam megnyugtatni: nem, semmi köze a méhlepényhez :D)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

SCOFIELD

2016. március 2.

Hajmosás előtti pakolásként és normál hajpakolásként is megállja a helyét. 2,5 hónapig kitart nálam egy ilyen pedig nem spórolok vele. 350 ft-ért ez ajándék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 2.

bonustunde

2016. február 23.

Remek ár/érték arány. Jól táplálja a hajvégeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Remek ár/érték arány. Jól táplálja a hajvégeket.

Dia888

2016. január 19.

1 csillag se :/ Régebben vásároltam meg ..árban nagyon jó volt látva hogy nem kis tubusról van szó(meg az is hogy Kallos) Hát száraz hajra ajánlott...Nos az én elég száraz hajamon nem hogy nem segített de még szárazabb lett... Nálam ez sajnos kuka volt ! De a többi Kallosos pakolás jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 19.

Regiike

2016. január 17.

Na ez igen..ebben nem kellett csalodnom mint a balzsamban.. azt nyujtja amit var tole az ember, apol, puha es fenyes tole a haj. Remek:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 17.

hatiay89

2016. január 10.

Csodás hatású pakolás, hihetetlenül selymes lesz tőle a haj. Egyedül a macera miatt nem használom mostanában, de különben talán a legjobb ilyen szer, amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 10.

Ancsa0726

2015. december 1.

Nekem nagyon sokat segített a hajamon, 8 évig festettem a hajamat amit egy éve hagytam abba és ezt a terméket a fodrászom ajánlotta. Erősíti a hajat és olyan szép és puha tapintású még a 3. napon is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

anemon

2015. november 28.

Én kb. 7 éve váltogatva folyamatosan használom a Kallos hajpakolásokat hátközépig érő szőkített hajamra. Évente max. kétszer járok fodrászhoz hajat vágatni, és mindig megállapítja, hogy hihetetlen, hogy mennyire nem töredezik a hajam. Szerintem ezeknek a pakolásoknak köszönhető:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

lippango

2015. október 25.

A hajam vékony szálú és töredezésre hajlamos. Igen. Festem, szárítom és vasalom. Erről nem mondok le. :)
Ez a balzsam képes felvenni a harcot a szokásaimmal, immáron 4 éve.

Aki azt írja, hogy neki másnap már nem puha a haja tőle, az használjon olajat is. A testápolót is hamar beszívja a bőr, ha száraz. Gondolj így a hajadra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Ez a balzsam képes felvenni a harcot a szokásaimmal, immáron 4 éve.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

A búza fiatal hajtásainak a kivonata, mely gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és vitaminokban, így pl. E és B-vitaminban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és bőrkondicionáló hatású összetevő. Mint a legtöbb búzából nyert kivonat, ez is igen gazdag gluténben. A hatóanyag gyártója szerint az összetevő segít megvédeni a bőr természetes védőrétegét azáltal, hogy tápanyagokkal és nedvességgel látja el a bőrt.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.