Kallos

Ár:   1120 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. március 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Búzából és bambuszból származó tápláló, növényi hatóanyagainak köszönhetően, használatával a haj erőssé, selymessé és könnyen kezelhetővé válik. Száraz, töredezett hajra ajánlott.

Kiszerelés: 275ml / 800ml

MissC

2015. október 18.

Nem rossz, sőt egészen jó, de nem lett kedvenc. Az illata rendben van, egészen jól ápolja a hajat, de nekem önmagában egy picit kevés volt, szóval más hajpakolással együtt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 18.

cintiakiss

2015. szeptember 5.

Fekete hajam le lett szivatva, az eredmény gondolom mindenki számára egyértelmű:száraz,töredezett,gubancos haj. Már a létező összes balzsamot/pakolást kipróbáltam, de semmit sem változtatott a hajammal. Majd megláttam ezt a boltban, potom összeg volt gondoltam ha nem használ akkor sem nagy kidobás. És láss csodát, ez a kis cucc helyrehozta a hajam, már egyáltalán nem száraz,szép fényes hajam lett tőle. A második üveggel fogyasztom! Ajánlom bárkinek, nem mindig igaz hogy csak a drága jó! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

kalla

2015. augusztus 22.

Egyszerűen imádom! Mindig hajmosás után kenem fel a hajamra, betekerem és rajta hagyom a hajamon egy órára. Utána kimosom, és - voilá!- kész a gyönyörű, selymes, puha haj. Nekem ez egy abszolút csodaszer a száraz, alultáplált hajamon. Egyértelműen újraveszem majd, ha valaha is elfogy ez a hatalmas tégely. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 22.

katica131

2015. július 29.

ajándékba kaptam, nekem nagyon bejön. Az illata is valamiért nagyon tetszik, hajon is :) jó az állaga, szépen táplál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

aalexaa

2015. július 20.

Hajmosás előtt szoktam használni, minimum 30 percre, de van hogy órákig rajtahagyom a hajamon. Az illatát nem kifejezetten szeretem,de nem is elviselhetetlen. A hajam nagyon szép puha és fényes tőle, könnyebb kifésülni is. Újravenni nem fogom, de csak azért, mert rengeteg kallos pakolás van, amit ki akarok próbálni, már ki is néztem a következőt:)

up: csodaszép a hajam, mióta használom, mindenképp visszatérek hozzá!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

up: csodaszép a hajam, mióta használom, mindenképp visszatérek hozzá!

prne0919

2015. július 1.

Sokáig ezt használtam, de ma már nem szoktam hajpakolást használni. Ezt sem pakolásként kentem fel, csupán balzsamként. Puha lett tőle a hajam, de ez 1-2 nap múlva el is múlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 1.

rekacska24

2015. június 30.

Balzsam helyett használom, csodát tesz a hajjal. Nem gubancos, könnyen kifésülhető, puha és selymes lesz a hajam tőle. Egy fodrász ajánlotta még régen, mikor még póthajam volt, és az illesztésnél összegubancolódott, ezt megvettem, elkezdtem használni, és hetekkel tovább tartott a póthajam. Már rég póthaj nélkül vagyok, de a placentát nem hagytam el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

beucika

2015. június 23.

Nagyon jó áron vásároltam, de nem sok jót vártam tőle. Viszont ez nekem egy igazi csoda!!! Annyira puha és selymes a hajam tőle, hogy ilyet még egyetlen egy drága balzsam sem ért el! Biztos, hogy újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Dike01

2015. június 1.

ajaj.. az illata borzalom ,állagra elmegy hatásra borzalom. Kócos kibonthatatlan fészek volt a fejemen ha ezt használtam balzsam helyett. Végül rengeteg kókusz olajjal megspékelve használtam el hajmosás előtti hajpakolásként, hogy mégse menjen kárba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

fcsenge

2015. május 2.

Nagyon jó cucc az a szilikon, csak tudni kell hol használni. :) A Kallos összes műszaga közül még ennek talán a legkellemesebb. A neve rémbizarr, még szerencse, hogy nincs benne placenta. Biztos jól hangzott, vagy ilyesmi a tervezőnek, de lehet, a platina jobban illett volna rá, noha ahhoz se lett volna több köze. Ha az ember lánya a hajtőt elkerüli, és úgy keni fel, nem is kell sokat várni, öblítés után nagyon jó kis sima réteget hagy maga után. A szilikon védi is a hajat valamelyest a kiszáradástól, és puha érzetűvé is teszi. Occsó is, nem ördögtől való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 2.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

A búza fiatal hajtásainak a kivonata, mely gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és vitaminokban, így pl. E és B-vitaminban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és bőrkondicionáló hatású összetevő. Mint a legtöbb búzából nyert kivonat, ez is igen gazdag gluténben. A hatóanyag gyártója szerint az összetevő segít megvédeni a bőr természetes védőrétegét azáltal, hogy tápanyagokkal és nedvességgel látja el a bőrt.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.