Kallos

Ár:   1120 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. március 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Búzából és bambuszból származó tápláló, növényi hatóanyagainak köszönhetően, használatával a haj erőssé, selymessé és könnyen kezelhetővé válik. Száraz, töredezett hajra ajánlott.

Kiszerelés: 275ml / 800ml

D.Bianka

2015. május 1.

Nagyon jó a hajamnak, egyáltalán nem nehezíti el a hajam, az illata is egész jó, én pakolásként használom, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

gida80

2015. február 16.

Az eddigi legjobb hajbalzsamom.Könnyen kezelhetővé és szép fényessé tette a hajamat.Nem csodaszer,de ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.

tuzki

2015. február 1.

Hajtöredezés megelőzése céljából vettem meg, az ára nagyon baráti és a mennyiség is megéri. Eredetileg a Latte-s változatot kerestem, de üsse kő, ő sem tűnik rosszabbnak és szerencsére be is vált. Nincs hosszú hajam, de szeretek vele foglalkozni, pepecselni vele és konkrétan hajpakolást még nem próbáltam csak balzsamot. Ami nálam lényeges, hogy a balzsamok elnehezítik a hajam és lemosás után sok hajszálam kihullik (nem annyira sok, de több mintha nem használnék). Érdekes mert ez a pakolás nem produkált ilyet szerencsére. 20 percig szoktam nagyjából fent hagyni a hajamon, így látványosabb és eredményesebb mint ha csak pár percig maradna rajta (de hát ügye ezért pakolás). Nekem hamarabb szárad a hajam ha ezt használom és szerencsére puha és fényes haj megmarad a következő hajmosásig. Az illata hamar elillan, de legalább a benne lévő parfüm nem irritálja a fejbőröm. Olcsó alternatíva, az öt csillagot csak az összetevők miatt nem kapja meg, érzékeny fejbőrre biztos nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Csilla91

2015. január 30.

Találkoztam már jobbal is, de az árához képest egész tűrhető

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Találkoztam már jobbal is, de az árához képest egész tűrhető

berniivagyok

2015. január 3.

Nem igazán dobom el tőle az agyam.. Hajmosás és szárítás után jó puha,és kellemes tapintású a hajam,de ez másnapra semennyire sem érződik... :c

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 3.

helgus96

2015. január 1.

Gondoltam kipróbálom ezt is, ezelőtt a latte tejproteineset használtam. Nem is tudom..Nem csodaszer de azért jobb a hajam amikor ezt használom mint amikor semmit nem kenek rá. Nem 5-10 percet hagyom rajta hanem egy órát, másfelet, könnyen kijön a hajamból, az illatát annyira nem szeretem.
Ha elfogy, akkor tuti a latte-t veszem újra, az nekem jobban bevált:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 1.

Ha elfogy, akkor tuti a latte-t veszem újra, az nekem jobban bevált:))

boni

2014. december 18.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg, ma reggel próbáltam ki, de sajnos hatalmas csalódás... Semmivel nem lett puhább a hajam, mint amikor gliss kur hajbalzsamot tettem rá, sőt alig bírtam kifésülni, tiszta kóc volt az egész fejem. Még adok neki egy esélyt, mert a latte testvére is csak a nem tudom hányadik használat után vált be, de attól sosem volt olyan kócos mint a placentástól. :(( Majd jövök updatelni ha változik valami.

Update: Másodjára is kipróbáltam, ugyanazt produkálta a hajammal, mint amikor elsőnek használtam. Kiskutyám hosszú szőrére fogom elhasználni, Neki tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

Andaa

2014. november 22.

Eddig ez a legjobb hajpakolás, amivel találkoztam, és ami nem mellékes: nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 22.

victorika

2014. november 21.

Nagyon jó emlékeim vannak róla, bár már elég régen nem ezt használom, de ez volt az első olyan pakolás, amit egy fodrász ismerősöm ajánlott, és túlszárnyalta a hozzá fűzött reményeket. Abban az időben is szőke volt a hajam, nem nagyon kíméltem, és nekem csak az tűnt fel a használata után, hogy nagyon szuperül ki tudom fésülni a hajam. Aztán egyre többen jegyezték meg, milyen csillogó a hajam. Szerettem, de mára változtak az igényeim! :)

ancsirigo

2014. november 4.

Elég sokáig szemezgettem vele, de ma megvettem, ki is próbáltam.
Igaz, most rövidre van vágva a hajam, viszont az állandó lakkozás miatt elég száraz, így gondoltam próbálok egy pakolást.
Én, kb 10-12 percig hagytam a hajamon, a Kallos krémsamponjával nekem nyerő! ;)
Állagával, illatával, kimoshatóságával semmi problémám!
Volt, már nehezebben kimosható pakolásom is....
Nekem ez az egyedüli olyan sampon-pakolás páros, ami után a hajam fényes és puha, nincs az az állandó "belakkozott" , száraz tapintása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

Elég sokáig szemezgettem vele, de ma megvettem, ki is próbáltam.
Én, kb 10-12 percig hagytam a hajamon, a Kallos krémsamponjával nekem nyerő! ;)
Állagával, illatával, kimoshatóságával semmi problémám!
Volt, már nehezebben kimosható pakolásom is....

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

A búza fiatal hajtásainak a kivonata, mely gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és vitaminokban, így pl. E és B-vitaminban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és bőrkondicionáló hatású összetevő. Mint a legtöbb búzából nyert kivonat, ez is igen gazdag gluténben. A hatóanyag gyártója szerint az összetevő segít megvédeni a bőr természetes védőrétegét azáltal, hogy tápanyagokkal és nedvességgel látja el a bőrt.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.