Kallos

Ár:   1120 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. március 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Búzából és bambuszból származó tápláló, növényi hatóanyagainak köszönhetően, használatával a haj erőssé, selymessé és könnyen kezelhetővé válik. Száraz, töredezett hajra ajánlott.

Kiszerelés: 275ml / 800ml

snowyfairy

2014. július 14.

elhasználtam belőle egy 800 ml-et és egy 250 ml. De sajnos nekem nem használt. Gubancolta a hajam és a hajvégeim sprődek lettek tőle. Soha többet!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

motoros_csaj

2014. április 2.

Számomra bevált! Elég rakoncátlan a hajam, nehéz kifésülni hasmosás után, ezért kezdtem el használni. Árával meg vagyok elégedve! Elég sokat használok belőle, de nem akar fogyni! :)
Illata nagyon kellemes és selymes lesz tőle a hajam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Illata nagyon kellemes és selymes lesz tőle a hajam!

Mirtus

2014. március 24.

Több flakonnal is elhasználtam belőle, amíg rendszeresen igényeltem a hajpakolásokat, balzsamokat. Amióta nem festem a hajam (4-5 éve) egyáltalán nem is használok balzsamot. Bevált termék volt akkoriban, az illata is kellemes. Hajtőre sose rakok balzsamot, mert zsírosít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

nikolettabella

2014. február 14.

Száraz, sérült hajam van - én boglyasnak hívom - nagyon sok mindent kipróbáltam már rá. Placentát következőképpen használtam: Kallos jázmin samponos hajmosás (kétszer egymás után) + Kallos jázmin balzsam kb. 2 perces hatóidővel. Ezután kentem fel a Placentát kb. 20-30 percre nedves hajra. Bő vízzel leöblítettem és gyönyörű, selymes lett tőle a hajam. Nem nehezedett el, nem zsírosodott gyorsabban, hosszú hajam van, a 4. napra kezdett el zsírosodni. Első alkalom után látványos volt a különbség. Biztos hogy nem segít mindenkin, de én már nagyon sok mindent kipróbáltam, 750 Ft-ot és egy próbát megér minden száraz hajjal küszködőnek. Legközelebb a Latte-t próbálom ki a jó vélemények miatt, de ha nem lesz ugyanolyan a hatás, mindenképp visszatérek a Placentához.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

fairynorah

2014. február 7.

A Latte-t akartam megvenni, de figyelmetlenségemben ez lett belőle (még azt sem használtam, csak rémlett,hogy dicsérték...). Eddig még csak párszor használtam, hosszabb-rövidebb ideig fent hagyva a hajamon. Buzgóságomban egy félóráig pihent a hajamon és végre életemben először teljesen hidratáltnak tűnt a hajam száradás után (tudom, hogy szilikon meg minden, de göndör hajam van...akinek szintén, tudja miről beszélek :) ) az illatával, állagával semmi problémám nincs. Egy próbát (ennyiért meg főleg) megér, rontani biztos nem ront a helyzeten. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Underbelly

2014. február 3.

Egy tégelyt nagy nehezen elhasználtam belőle. Nem szerettem az állagát meg a szagát. Igazából semmi jót nem tett, a hajtöveimnél csak jobban zsírosodott, a hajvégeim meg szárazak lettek. És utána rettenetes volt kifésüli a hajamat.
Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Soha többet.

suxxx94

2014. január 28.

A sok szilikontól viszonylag egészségesnek nézett ki a hajam,de amúgy semmit sem ápol jobb ha tudjátok lányok! :) Az illata tartós és isteni olyan fodrászat illat volt nekem :) Ezért megérte megvenni,de csakis ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

lili55

2014. január 27.

Nem volt egy rossz hajpakolás, viszont ekcémás kiütéseket okozott a hátamon és a vállamon. Amint elhagytam ezt a terméket, megszűntek a problémáim . Azóta natúr kozmetikumokat használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Princess

2014. január 21.

Nagy változást nem vette észre tőle, átlagos pakolás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

Nagy változást nem vette észre tőle, átlagos pakolás

Bethyyy

2014. január 19.

IMÁDOM!!!!
Puha és fényes hajam lett tõle:)
Az ára pedig hihetetlen:)) 300 Ft-ért csodát mûvelt!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 19.

IMÁDOM!!!!
Puha és fényes hajam lett tõle:)
Az ára pedig hihetetlen:)) 300 Ft-ért csodát mûvelt!:)

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

A búza fiatal hajtásainak a kivonata, mely gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és vitaminokban, így pl. E és B-vitaminban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és bőrkondicionáló hatású összetevő. Mint a legtöbb búzából nyert kivonat, ez is igen gazdag gluténben. A hatóanyag gyártója szerint az összetevő segít megvédeni a bőr természetes védőrétegét azáltal, hogy tápanyagokkal és nedvességgel látja el a bőrt.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.