Kallos

Ár:   1120 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. március 15.

Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Búzából és bambuszból származó tápláló, növényi hatóanyagainak köszönhetően, használatával a haj erőssé, selymessé és könnyen kezelhetővé válik. Száraz, töredezett hajra ajánlott.

Kiszerelés: 275ml / 800ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Dy

2014. október 2.

Én imádom ezt a pakolást!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

Én imádom ezt a pakolást!

Lyndolin

2014. szeptember 2.

Fodrászom ajánlotta, gondoltam, hogy ennyi pénzért megéri kipróbálni. Nekem nem jött be, jobb,mintha nem használnék balzsamot, de nem ér túl sokat sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

tina.orosz

2014. augusztus 15.

Nagyon kellemes, bár egy ismerősöm azt hitte, anyaméhes, úgyhogy a nevén lehetne változtatni, de ez mellékes is. A hatása nagyon jó, mint a legtöbb kallos balzsamnak. Szerettem:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

annuskais

2014. augusztus 9.

Nagyon olcsó és mégis jobbnak találom mint drogériás társait! Mindig újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

lunagraves

2014. augusztus 4.

Nagyon olcsó! Nem csodaszer de határozottan segít! Nekem bevált, egyenlőre újra nem veszem majd mert legalább 1 év volt mire elfogyott, de később tuti megint veszek belőle 1et! A töredezett hajvégeim egyébként szépen helyrehozta!! 300-400Ft-ért nagyon is megérte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

SzaboLili

2014. július 27.

Nem rossz egy krém, jó az állaga, szép kifésülhető lesz tőle a haj. Az illata is kellemes, egyedül a neve furcsa. Most komolyan, ha valaki tudja miért ez a neve gyorsan írja le! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

Bnemrita

2014. július 24.

Megvettem egy "százasban". Tényleg tök jó. Kiadós, szép sima, selymes, fényes hajat csinál. Én hajbalzsam helyett használom. Az illata is tetszik, bár nem egy "száz közül is felismerem" illat, kis semlegesen jó. De a cucc neve: Plancenta. Én már szültem és hát asszociálok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 24.

ritus206

2014. július 21.

Váltakoztatva használom a hajam kívánsága szerint más balzsamok társaságában és én semmi rosszat nem tudok mondani erre a hajpakolásra.
Nem rosszabb mint bármely más hasonló termék, de sokkal kiadósabb.
A neve mondjuk elég riasztó, olyannyira hogy a lányom ezért nem is akarta kipróbálni.
A haj könnyen kifésülhetővé válik tőle, nem gubancolódik, hidratált selymes hajkoronát eredményez.Az illata nem a kedvencem de nem is kellemetlen, olyan semmilyen sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 21.

Nem rosszabb mint bármely más hasonló termék, de sokkal kiadósabb.

keresztesivett

2014. július 18.

!!! A kallos termékek tökéletesek fodrászok számára áruk kedvező nagy kiszerelés és sokáig elég, a hatásuk is pár óráig tart amíg kijössz a fodrásztól , otthoni használatra senkinek sem ajánlom csak azoknak akik a fésülés miatt használnak balzsamot, hatásuk semmi, többet ér a gliss kur sokkal kevesebb kell, ezeket órákig rajta hagyhatod akkor sem ér sokat az illata is olyan "olcsó" illat, használat közben pár perc elteltével csípni kezd

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 18.

snowyfairy

2014. július 14.

elhasználtam belőle egy 800 ml-et és egy 250 ml. De sajnos nekem nem használt. Gubancolta a hajam és a hajvégeim sprődek lettek tőle. Soha többet!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

A búza fiatal hajtásainak a kivonata, mely gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és vitaminokban, így pl. E és B-vitaminban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és bőrkondicionáló hatású összetevő. Mint a legtöbb búzából nyert kivonat, ez is igen gazdag gluténben. A hatóanyag gyártója szerint az összetevő segít megvédeni a bőr természetes védőrétegét azáltal, hogy tápanyagokkal és nedvességgel látja el a bőrt.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.