Kallos

Ár:   1120 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. március 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Búzából és bambuszból származó tápláló, növényi hatóanyagainak köszönhetően, használatával a haj erőssé, selymessé és könnyen kezelhetővé válik. Száraz, töredezett hajra ajánlott.

Kiszerelés: 275ml / 800ml

Myrkky

2013. december 15.

Én nagyon szeretem! Az Aussie samponnal az illata is harmonizál valahogy, nekem szépen hidratálja a hajam, szép fényes. A 275 Ft-ot bőven megérte, én csak ajánani tudom! A szilikon pedig nem érdekel, az új generációs szilikonokat már oldja a víz, tehát nem rakódik le a hajon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

love_cinderella

2013. december 15.

Eredetileg a Latte változatáért indultam de sajnos csak ez volt, így hát elhoztam azért a 400 forintért, róla is olvastam sok jó dolgot. Eddig csak egyszer használtam, remélem változni fog a véleményem róla mert inkább szárította a hajam.. Illetve azt vettem észre hogy a dobozán placenta helyett placena van.. érdekes..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 15.

szandrah86

2013. november 26.

Gondoltam kipróbálom ezt a pakolást,a Latte most nem volt a fodrászkellékesben pedig azt szerettem volna de az eladó hölgy ezt ajánlotta mondván ez hasonlít leginkább rá. 20-25 percig hagytam rajta a hajamon,utána jó alaposan sikerült kimosni így nem zsírosította a fejemet:D A hajam szép fényes lett úgy érzem könnyen kezelhetővé vált jó tartása lett. Azonban én úgy érzem nem hidratál eléggé. A hajam vége mintha egy picit szárazabb tapintású lenne tőle. Majd még tesztelgetem,mert csak a kis változatot vettem meg annyit megért. Egyébként nekem kifejezetten tetszik az illata,tényleg mintha gyöngyvirág lenne. Megelőlegezek neki egy 4-est.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

salymf

2013. november 23.

Nem tetszik az illata, hatása egy sima balzsamét éri el talán. (Illat kapcsán talán a gyöngyvirágra emlékeztet, de... Nem is tudom.) Fényes, könnyen fésülhető a haj, de a pakolás kimosása nehézkes, emiatt hamarabb zsírosodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

Mariss

2013. november 17.

Viszketett tőle a nyakam de elhasználtam, semmi változást nem vettem észre a hajamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 17.

tara95

2013. október 23.

Megvettem kemény 200 Ft-ért. Pont annyit ér. Se többet se kevesebbet. Felkenem lemosom kész. Semmi változás :D. Nem tudom, hogy fogom elhasználni. Ennél még a baleás balzsamom is SOKKAL többet ér pedig ez elvileg pakolás lenne..mondjuk nem tudom mit vártam szegénytől. Mondjuk egy ketteske.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 23.

AnnaPanka

2013. október 16.

Tényleg szép lesz tőle a haj, meg a fejem sem viszketett tőle, de csalódásként ért, hogy ebben is van szilikon. Így lehet, hogy nem is olyan hasznos, csak a szilikon varázsolta látszólag széppé a hajamat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

gordiana

2013. szeptember 28.

régebben nagyon sokat használtam, akkor vettem először amikor kiszőkítettem a hajam, és akkor gyakorlatilag visszahozta a halálból. egy ideje már nem használom, de nemrég megláttam egy üzletben és megint fogok venni, mert csodákat művel a hajjal :) egyedül az illatát nem szeretem, de képes vagyok ettől eltekinteni, mert nagyon puha, selymes és fényes lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Wehler

2013. szeptember 24.

Remek kis pakolás most használtam elsőnek :) hajam hihetetlen lágy, csillogós, élettel teli lett tőle! Több mint egy óráig rajta hagytam, bár mindig legalább negyed órát engedem hatni a balzsamokat-pakolásokat egyaránt. Gonoszság lenne a kicsit furcsa illata miatt megfosztani egy csillagtól, én egy nem kismosós,jóillatú fújós hajbalzsammal ellensúlyoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

leblogdemoni.blogspot.hu

2013. szeptember 3.

Interneten olvastam elöszőr a Kallos termékekről, legtöbb vélemény pozitiv volt, így gondoltam én is kipróbálom. Az ára kedvező volt, 300-400 körül mozgott. Ennek, vagy éppen ez miatt azért továbbra is voltak kétségeim. Majd al első használ után el is tűntek. Hajam érezhetően puhább lett, és ezt követően folyamatosan, a mai napig ezt használom, általában minden második mosásnál, minimum 15percig hagyom fent, ez időtől függ. Kimosás sem jelent problémát, nem nehezíti a hajamt , vagy nem zsírosodik hamarabb. Az illatát, vagy nevezzük szgnak, szóval nem mondanám büdösnek, inkább csak kevésbé illatos, szokatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

A búza fiatal hajtásainak a kivonata, mely gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és vitaminokban, így pl. E és B-vitaminban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és bőrkondicionáló hatású összetevő. Mint a legtöbb búzából nyert kivonat, ez is igen gazdag gluténben. A hatóanyag gyártója szerint az összetevő segít megvédeni a bőr természetes védőrétegét azáltal, hogy tápanyagokkal és nedvességgel látja el a bőrt.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.