Kallos

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petraholi, az összetevőket feltöltötte: Dorpuco, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajfestékek

Tartós, csillogó, természetes hajszínt biztosít, az ősz hajszálakat tökéletesen fedi. Csökkentett ammónium-hidroxid tartalma kíméletes kezelést tesz lehetővé. Színmegtartó képessége kiváló, ellenáll a káros környezetei hatásoknak. 6 tónusnyi világosítást tesz lehetővé.

Csak professzionális felhasználásra!

hadri

2016. január 24.

Nagyon jó hajfesték! Vörösre volt festve a hajam, de vissza akartam barnulni. Vállig érő hajamra elég volt egy tubus és tökéletesen befogta, sehol sem ütött át a vörös. Már régebben is voltam így, hogy vörösből barnát szerettem volna, de a drogériás hajfestékekkel minimum 2x, 3x kellett befestenem hogy eltűnjön belőle teljesen a vörös, és nem is szokott elég lenni amikor csak egy doboz festéket vettem (Palette és Garnier hajfestékeket próbáltam). Alapból zsíros a hajam, nekem jó hogy egy kicsit szárítja. Mindig használok balzsamot és pakolást, de akinek szárazabb a haja és ezt a hajfestéket választja, ajánlom hogy plusszba vegyen még hajolajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

scintilla

2016. január 5.

20 éve festem a hajam, mert nagyon őszül. Voltam mahagóni vörös, és középbarnától világosszőkéig mindenféle színű. A legjobb festék szerintem, csak rövid ideig használtam mást, a közelébe se ért. Tartós, a hamvas szőkék utolérhetetlenek, főleg kék és szürke korrektorral. A festés, pláne a világosítás eleve szárít, ezt el kell fogadni. Miért is vennék mást, főleg, hogy ez a legolcsóbb?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

gendur.berni

2015. november 25.

Ma próbáltam ki először ezt a festéket és eddig nagyon tetszik. A 913-as, extra beige szőkét vettem. Alapból világos, barnás szőke a hajam és ezt szeretném szép lassan teljesen kiszőkíteni. Dupla oxival kevertem és a leírás szerint egy órát volt a töveken és felet a hajvégeken. Egyáltalán nem mart, nem viszkettem tőle. Nagyon szép egyenletes lett a hajam színe, kicsit se foltos. Most rezes színű lett, de szerencsére nagyon tetszik ez a szín is, nekem jól áll. Aztán majd pár havonta újrafestem, amíg szőke nem leszek teljesen. A lemosás után használtam balzsamot is, mert különben tuti nagyon száraz lett volna a hajam, de így szép selymes, egyelőre semmi negatívumát nem látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

sora

2015. augusztus 26.

Használtam egy ideig a gyöngyház szőkéjét és az ezüst szürke nevű szőke színét. Az első pár alkalommal azt hittem megtaláltam a legjobb szőke festéket még úgy is, hogy a tövét annyira nem szívta ki jól és könnyen kikopott a szín a töveknél de ár-érték arányban még így is megérte. Aztán kb. 3 hónapos használat után észrevettem hogy egyes hajtincseim nagyon szárazak és erősen töredezettek. Azóta hajfestéket váltottam és a hajam állapota javult. Nem hiszem hogy valaha is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Tunderviragos

2015. július 11.

Jó árban lehet kapni 550 Ft plusz az oxi, de mintha azt vettem volna észre, hogy kicsit szárítja a hajam, ezért vettem egy másikat a Bes-t, illetve egy Kallos Argánolajosat rézvöröset is. Így most kísérletezem. Bár ebbe tettem kicsi A-vitamin olajat és úgy jó volt, viszont hamar kifakul nekem, de a vörös amúgyis ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

Ferita

2015. június 7.

Úgy tűnik be fog válni ez a hajfesték nekem.Fél év Olia használat után rengeteg hajam hullott ki.Ezt ajánlották.Az extra aranyszőkével festettem.Egyenletes lett a hajszínem,nincs narancssárga hajtövem.Jó lenne ha ezzel megtaláltam volna az ideális hajfestéket! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 7.

anikolhi

2015. június 5.

Drágábbnál drágább festékek után ezt IMÁDOM! Vékony szálú,erősen hullámos hajamat szoktam vele festeni hamvas szőkével 6-os/9-es oxival keverve,ettől ugyan nem lesz annyira szőke mint amennyire szeretném,DE legalább nem roncsolja annyira a hajam és nem hullik tőle (mint pl. a Loreal-tól)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

MayaBaba

2014. július 4.

Nagymamámnak szoktam ezzel festeni a haját. A világosszőke és a középszőke színt szoktuk összekeverni, kb. 2rész világosszőke-1 rész középszőke arányban. Annak ellenére, hogy világos-és középszőke a színek megnevezése, inkább közép-, vagy sötétszőkének mondanám az eredményt. Mindenesetre szép, természetes árnyalat, és fényes is. Nem irritálja a fejbőrét, nem okoz hajhullást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Nussh

2014. június 15.

Garnier Color Sensation festékről váltottam erre, mert világosítani akartam egy kicsit az újabban vörösödő hajamon, és gondoltam mivel ehhez többféle oxit is lehet venni, a 9%-ossal megoldódik a problémám. Persze mire eljutottam a fodrászkellékesbe, totál kiment a fejemből, és megvettem mellé (vagyis az eladó becsomagolta mellé) a 6-osat, de így utólag már nem bánom annyira. A hajam elég rossz minőségű, szálkás, töredezik, és sajna elég hamar ledobja magáról a színt, úgyhogy ezügyben még lesz update, mivel még csak most festettem. A lényeg: a szaga elég kellemetlen, nekem sajnos csípte is a fejbőrömet, de nem vészesen. Lemosásnál nagyon kellemetlen tapintású lett a hajam, de Kallos Keratinos balzsam használata után ez teljesen eltűnt. Először olyan furcsának tartottam az elért színt (7.60 velence vörössel kentem), de aztán teljesen beleszerettem. Nem túl erős, nem túl rikító, napfényben viszont szikrázik, és imádom :) Nagyon drukkolok, hogy ne fakuljon hamar, és ne roncsolja tovább a hajam, mert akkor letáborozok. Még akkor is, ha én darabjáért oxival együtt majdnem 1100 Ft-ot fizettem, pedig az általam ismert legolcsóbb fodrászkellékesnél vásároltam... :\ Nem bánnám, ha én is be tudnám szerezni 5-600 Ft-ért, mint ti :D Egyelőre 5 csillag, mert még soha nem imádtam így a hajszínemet, mint most ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

lexena

2014. április 17.

Ma festettem, 1.10-es kékesfekete árnyalatot. Az első tapasztalatom, hogy nem viszketett vagy égett tőle a fejbőröm egyáltalán, amíg rajta volt. Nekem ez hatalmas plusz pont, mert a festékkel amit eddig használtam (Palette Intensive Color Creme) viszketett a fejbőröm amíg le nem mostam.
A színe szép lett, nem szárította ki a hajam.
Eddig 5 csillagos az eredmény, majd jön az update :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

A színe szép lett, nem szárította ki a hajam.
Eddig 5 csillagos az eredmény, majd jön az update :)

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.