Kallos

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2023. július 14.

Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann
Kategória:   Samponok

Az ezüst színező sampon használata az ősz és fehér haj sárgás árnyalatát tünteti el, és azt egyenletes és természetes ezüst tónusúvá színezi. Egyidejűleg tisztít és a haj puhává, könnyen fésülhetővé válik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Zsanci

2012. július 5.

A legjobb hamvasító sampon, messze lekörözi a Shauma-t és ár/érték arányban sem találni nála jobbat. Szőkített hajra szoktam használni a sárga árnyalat elkerülése végett, nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

Odil

2012. március 21.

Azt hiszem, itt én leszek a helikopter. :o
Igaz, hogy három nap után már zsírosodni kezd a hajam, de tudom, hogy ez egy teljesen átlagos teljesítmény sampontól. Amikor kicsit besárgultnak érzem magam, habosítva két percig a fejemen hagyom, kimosom, és másnap hibátlanul természetes a hajszínem. Nem találkoztam még jobbal, és ebben az árkategóriában már nem is fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 21.

Azt hiszem, itt én leszek a helikopter. :o

póniló

2012. január 4.

Nekem kék lett tőle a hajam, mikor először használtam, utána próbálkoztam fele-fele arányban normál samponnal, úgy egész jó hatást értem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 4.

kismag

2011. szeptember 5.

1x próbáltam higítva és először lila, majd a kövekező mosás után - akkor már nem használtam - zöld lett a hajam. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

bokihugi

2011. április 9.

Igen erős színezősampon. Szőkített hajam van,és úgy szoktam használni,hogy teszek a tenyerembe bármilyen normál sampont,majd a Kallosból is. Kevésbé erős így a hatása,és olcsó sampon. :)
Akinek ősz haja van,nem ajánlom,csak ha direkt lila hajat szeretne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 9.

Akinek ősz haja van,nem ajánlom,csak ha direkt lila hajat szeretne.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.