Kallos

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2023. július 14.

Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann
Kategória:   Samponok

Az ezüst színező sampon használata az ősz és fehér haj sárgás árnyalatát tünteti el, és azt egyenletes és természetes ezüst tónusúvá színezi. Egyidejűleg tisztít és a haj puhává, könnyen fésülhetővé válik.

sucette

2014. március 6.

Erre a termékre nem szívesen emlékszem vissza. Sokféleképpen próbáltam használni, de sehogy se győzött meg. Foltos lett, lila lett, szürke lett, vagy csúnya rezes. Próbáltam mindenféle arányban higítani, előre bekeverni, a hajamon bekeverni.. Már azt hittem, hogy a hajammal van probléma, de egy humán póthajtincset is "áztattam" benne egy ideig, és még az is mindenféle színben "pompázott".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

muffinmonsuta

2014. február 11.

Megvettem,mert gondoltam ez olcsó 600ft miért is ne? Lehet ér annyit mint a Swiss o par vagy a Schauma....hááát nem is tudom illata nem tetszik,állaga folyós...és nekem a szebb szőkéből is ilyen béna sötét árnyalatot csinált,sokszor volt lilás is. Próbáltam kevesebbet,többet,vízzel,samponnal,balzsammal,a kezemben összehabosítani,a hajamon habosítani...sehogy sem jó. Sajnos számomra csak több energia befektetés és pénz volt,amit visszakérnék az életemből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

PrincessTurquoise

2013. december 28.

Korábban az "S betűs" vetélytársát használtam, amely rettenetesen szárította a hajam...úgy tapasztalom, hogy ez a termék kevésbé szárítja, sőt, sikeresebben tompította a hajam néhol egyenesen narancssárgás beütését. Egyetlen kritikám vele kapcsolatban, hogy egyáltalán nem habzik, ezért kissé nehezen kezelhető.
Összességében, az említett előnyök, és a kedvezőbb ár miatt is ennél a hamvasítónál fogok maradni. 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

kamillatea

2013. december 25.

Világosbarnára festett hajra használom. Elsősorban a vöröses beütéseket szeretném vele eltüntetni, nyáron ugyanis hosszabb ideig rézvörös voltam, a vörös pedig, ahogy bizonyára többen tapasztaltátok már, makacs szín, nagyon nehéz átfestéssel megszabadulni tőle - tulajdonképpen lehetetlen, ezért olyan másfél havonta vágatom is a hajam. A Kallos Silver Reflex az első hamvasító sampon, amit kipróbáltam. Azt kell hogy mondjam, egyáltalán nem rossz, mintha kevesebb vörösesen csillogó hajszál lenne a fejemen, de ami igazán szembetűnő, az a fakító hatás: amióta ezt használom, kezdem visszanyerni az eredeti hajszínem! Ez is a célom. :-) A habzással nekem abszolút semmi gondom, szépen fölhabzik, mint egy normál sampon, viszont nem csöpög és csurog le a homlokomon, egyenesen a szemembe olyan utálatosan, mint más samponok. Az illata nagyon kellemes. Negatívuma, hogy kissé szárít, emiatt kap négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 25.

Bettu

2013. november 17.

elégedetlen vagyok vele, egyeltalán nem habzik, a hajam néhol lilás lett tőle, az állaga is túl folyós. maradok a Schauma-nál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

Jucccc

2013. november 14.

Nekem ez a cucc ma hozta rendbe a lelki állapotomat, és a hajamat. :)
Tegnap házilag festettük az amúgy is szőke hajamat, és olyan durva csibe sárga lett, hogy azt hittem, elsüllyedek, amikor az utcán voltam, sajnos több ismerősöm meg is jegyezte, milyen csúnya lett. Na de az itteni vélemények hatására megvettem ezt a terméket, és hála Istennek naggyon jó! :)
A gusztustalan csibe sárgából egy egészen szép hamvas-aranyszőke szín lett. Nekem nagyon jól habzott, bár rengeteget kentem a hajamra a nagy kétségbeesésben, majd 10 percig hagytam, hadd fejtse ki a hatását. Néhány tincs halvány lila lett ugyan, de ez nekem kifejezetten tetszik, úgyhogy ha valami, akkor ez csodaszer! :)
Már csak abban reménykedem, hogy nem lesz tőle később se nagyon lila a hajam, de most akkor is ennek köszönhetem, hogy visszatért az életkedvem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

Nekem ez a cucc ma hozta rendbe a lelki állapotomat, és a hajamat. :)

a.micskei

2013. október 14.

Hát ez brutál, lányok-asszonyok :) Nekem nagyon sárga volt a hajam, reménytelen esetnek tűnt, és még a színező samponoktól is mindig viszkettem eddig. Most kipróbáltam ezt tegnap este, és öt perc után teljesen elszínezte a hajamat gyönyörű hamvasszőkére. Vízesen nagyon sötét, grafitszínűnek tűnt, szárazon meg szép ezüstszőkék a világosabb tincseim, de a sötétebb tincsek sem sárgák már. Úgy megszínezte a hajamat, mint egy hajszínező v. festék, csak ez nem is roncsol, s árban is nagyon kedvező. Nem találkoztam jobb hamvasítóval, aki az ezüstösebb, platinásabb árnyalatokat kedveli, nagyon ajánlom, akár egy hajleszivatás után is hatásos lehet valószínűleg. Amíg újra festeni lehet, ami min. 1 hónap szokott lenni, addig áthidaló megoldásnak nagyon jó. Innentől fogva én ezt használom. S még nem is allergizált, pedig nagyon érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

kvitta.girl

2013. szeptember 5.

Nem volt a fodrászkellékesnél a szokásos fehér tubusos kalllos hamvasítom,de mivel erre is az van írva hogy ezüst színező meg arra is gondoltam jó lesz most akkor ez.
Hát lemarad nagyon a tesójától,ez sűrűbb illatosabb,jobban habzik mint a tesója,de inkább lilás fényt ad mint ezüstöt. Tesója hígabb, de ezerszer jobban hamvasít és ezüstöz.
Ha az 5 csillag akkor ez 4 csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Ha az 5 csillag akkor ez 4 csak.

krebianna

2013. szeptember 5.

Szőke melírozott hajam van...kipróbáltam, direkt nem hagytam rajta, rögtön lemostam, és a világosabb tincsek mégis lilásak lettek :/ Amikor kikopott, kb. 2 hajmosás után, végül jó lett az eredmény :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Lills

2013. augusztus 31.

Az első hamvasító, amit kipróbáltam, és azt hiszem maradok is ennél. Ombre hajamban - alapvetően barna, a vége lett kiszőkítve - felfedeztem valami ronda sárga árnyalatot, és nagyon jól eltüntette ez a sampon. Tényleg nem habzik, ezért én is jobbnak láttam, ha használok mellé más, normál sampont is, de az biztos, hogy jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.