Kallos

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2023. július 14.

Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann
Kategória:   Samponok

Az ezüst színező sampon használata az ősz és fehér haj sárgás árnyalatát tünteti el, és azt egyenletes és természetes ezüst tónusúvá színezi. Egyidejűleg tisztít és a haj puhává, könnyen fésülhetővé válik.

sisu69

2013. augusztus 27.

Fodrászkellékesnél ajánlották és nem bántam meg, hogy megvettem: jobban teljesít az általam eddig próbált hamvasító samponoknál (Swiss-O-Par, Schauma). Lila azért nem lett a hajam tőle, pedig a használati utasításnak megfelelően 5-10 percig fenn szoktam hagyni a hajamon... Nagy előnye, hogy szulfátmentes, viszont az állaga elég fura, nem habzik túl jól, ezért a használata előtt normál samponnal is meg szoktam mosni a hajam, hogy tiszta legyen. Az ára is igen kedvező. Szerintem újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Amikor melíroztattam a hajam, akkor vettem, nem volt vele különösen problémám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Amikor melíroztattam a hajam, akkor vettem, nem volt vele különösen problémám.

vador

2013. augusztus 8.

Én direkt lilás túlkapást szerettem volna elérni vele, mivel lila hajszínező előtt/mellett használtam/használom, de 10 perc után se csinált semmi ijesztőt, viszont eredeti funkcióját ellátta, irtotta a vörös fényt a hajamból, ami már félsiker. Szóval szerintem nem rossz, amíg lila leszek, ragaszkodni is fogok hozzá. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

lidérc.

2013. július 11.

Én is használtam anno, mikor még szőke voltam. Jártam én is úgy, hogy sokáig hagytam rajta és akkor lila lettem :D de ezenkívül ha nem hagyjuk rajta sokáig akkor szép hamvas szőke hajat varázsol a sárgából :) Azt hiszem hetente talán 1-2szer használhattam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

krebianna

2013. július 11.

Nekem azért nem tetszik, mert nem habzik....Ez csak nálam van így??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Nekem azért nem tetszik, mert nem habzik....Ez csak nálam van így??

suxxx94

2013. június 10.

Imádom!!!Szerintem is sokkal jobb mint a Schauma és még a sokadik mosás után sem jön ki :) Emelett nekem a hajam is puha lesz tőle míg a Schaumától eléggé száraz lett hiába használtam balzsamot.Amúgy meg irják itt páran hogy kék lett a hajuk,hát nem kell olyan sokat a hajra tenni meg nem kell sokáig rajta hagyni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

esztojas

2013. június 6.

óó nagyon szépen hamvasít :D mérföldekkel jobb, mint a schauma

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

óó nagyon szépen hamvasít :D mérföldekkel jobb, mint a schauma

Gladys

2013. május 28.

Nekem használt,mikor még szőke voltam, de akkor még picit másabb volt a csomagolása. Nem lett fura színű a hajam és eltűntette a sárgás árnyalatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

kriszti.07

2013. május 28.

Megvettem az itteni jó vélemények hatására és konkrétan KÉK LETT tőle az aranyszőke hajam pedig csak addig hagytam fent ameddig bedörzsöltem mindenhova... mi lett volna ha tényleg 5-10 percig fent is hagyom vagy ha platinaszőke lennék??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

kicsicsillag322

2013. május 12.

A sárga hajamból szép szőkét csinált, igaz lett egy nagyon kicsi kékes árnyalata,de ajánlani tudom mindenkinek!! A Schauma semmit nem ér ehhez képest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 12.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.