Kallos

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2023. július 14.

Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann
Kategória:   Samponok

Az ezüst színező sampon használata az ősz és fehér haj sárgás árnyalatát tünteti el, és azt egyenletes és természetes ezüst tónusúvá színezi. Egyidejűleg tisztít és a haj puhává, könnyen fésülhetővé válik.

Krisztikee

2013. április 9.

Na igen...amikor még szőke voltam. Semmi probléma nem volt vele, szerettem és szerintem hatásosabb volt a schaumánál. Ennél nekem nemigen kellett jobb. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

molnardoraanna

2013. március 6.

Meg kell tanulni használni, mindenkinek egyéni, hogy mikor, mennyi ideig hagyja hatni.
Én hozzákevertem a samponomhoz, így nem kellett az időt néznem és izgulnom, hogy lila leszek-e, viszont, ha huzamosabb ideig használtam beszürkültek a szőke tincsek, szóval figyelni kellett rá.
Viszont sötétbarnából lettem világos, szőke melírokkal, ez volt az egyetlen ami képes volt hamvasítani és nem voltam csibesárga.
Kísérletezni kell vele, ami körülményes, de szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 6.

Kísérletezni kell vele, ami körülményes, de szerintem megéri.

Ametiszt

2013. február 21.

Én nagyon szeretem, nekem csak ez vált be igazán hamvasításra. Tény, hogy sokkal erősebb, mint a Schauma, így ennél sokkal jobban be kell tartani a hatóidőt. Én a Schauma-t 10 percig is rajta tudtam hagyni a hajamon úgy, hogy utána semmi hatását nem vettem észre, míg ennél 2-3 perc a max., afelett tényleg belilulnak a világosabb tincsek.
Én is úgy használom, hogy először egy másik samponnal mosok halyat, másodjára ezzel, utána még sima (nem hamvasító) balzsamot is teszek a hajamra, és az eredmény puha, szép árnyalatú, hamvas haj.
Megfelelő használat mellett szőkéknek a legnagyobb kincs lehet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 21.

Megfelelő használat mellett szőkéknek a legnagyobb kincs lehet! :)

Moni1980

2013. február 21.

Szörnyű! Minősíthetetlen. Festett szőke hajam van, sárgulásra hajlamos. Más márkákból ( Schauma, Loreal professional) használtam már hamvasító sampont, és semmi gondom nem volt velük, de mivel elég drágák gondoltam kipróbálom ezt a Kallos márkájút is. A hajam szürke lett tőle, viszketett, és még ki is száradt. Kimosni nem bírtam belőle, szóval várom, hogy majd idővel eltűnik belőle ez a szörnyű szín. Nem ajánlom senkinek, hogy ezzel kísérletezzen. Nálam a kukában kötött ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 21.

vomitmyheart

2013. február 16.

Hajjajj. Régebben használtam, mikor a hajam egy része ki volt szőkítve, de nem igazán vált be. Elég kellemetlen meglepetés volt, hogy a hajam szürkés-lilás árnyalatúvá vált tőle, pedig igazán nem használtam sokat/sokáig. Ez után a kis baleset után nem igazán használtam többet, amíg nem jutott eszembe hogy én márpedig lilára szeretném színezni a frufrum alját. Arra be is vált, kétszer mostam be vele és szép, igazi világos lila színű lett, egyáltalán nem ezüstösszürke, pláne nem hamvasszőke (persze nem túl tartós, csak beszínezte pár mosásig) Sokkal inkább hasznos volt lila hajszínezőnek mint hamvasító samponnak! Viszont így nem igazán teljesíti amit ígér... Hozzátenném, az enyémnek nem ilyen volt a csomagolása, gondolom régebbi. Talán azóta változott valamit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

gesztenye70

2012. december 28.

Szükséges néhány hajmosás ahhoz, hogy mindenki rájöjjön, hogy hogy működik ez a sampon. Az ár/érték aránya a legjobb, mint hamvasító sampon produkál. A szőke haj valóban nem sárgul be, illetve a hamvasszőke szín is felfrissül tőle.
Eleinte nekem nem jött ki rendesen a hajamból a sampon. Durva érzésű volt. Majd áttértem arra, hogy először egy másik samponommal mosok hajat és a 2. samponozáskor már ezzel a samponnal mosom meg a hajam. A fent említett gondom megszünt. Öblítéskor kijött a hajamból és a hatása ugyanúgy meglett.
Hogyha unom az addigi szőke színt, akkor néhány alkalommal megmosom ezzel a hajam és más színe lesz egy ideig. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 28.

Soleil

2012. december 16.

Én is ezt használom újabban, és szerintem nagyon jó, csak ajánlani tudom. A Schauma hamvasító samponjával ellentétb
en nem szárít, talán még a hajam színe is szebb, és valahogy sokkal jobban beszívja a haj, nem lesz lila a fürdőkád, amikor lemosom. Arról már ne is beszéljünk, hogy mennyivel olcsóbb is!!! Próbáltam már több fajta hamvasító sampont is, úgyhogy a tapasztalatok alapján én ennek 5 csillagot adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 16.

mlukacs

2012. szeptember 1.

Én ezt használom, mert olcsóbb mint a Schauma.
A schaumát használtam évekig, de betévedtem egy fodrászkellékesbe és kiderült hogy ez olcsóbb mint az előzőleg használt sampon.
Nem szárít, valóban szép színe lesz a hajamnak.
Öcsém is használta mikor szőkítve volt a haja de neki fél perc után lila lett tőle a haja.
Én szerencsés vagyok, ha 5 percig hagyom rajta akkor sem lilul be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Én ezt használom, mert olcsóbb mint a Schauma.
Nem szárít, valóban szép színe lesz a hajamnak.
Én szerencsés vagyok, ha 5 percig hagyom rajta akkor sem lilul be.

Tytto

2012. augusztus 13.

Apukám használja az ősz hajára, ő meg van vele elégedve és én sem látom, hogy valami szokatlan színárnyalatot adna neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Sopetil

2012. július 19.

Hááát...végülis elvégzi a dolgát, eltünteti a sárgás árnyalatot, viszont amikor először használtam kicsit túladagoltam, és túl lilás-szürkések lettek a szőke tincseim. Szóval vigyázni kell az adagolással. :) Azóta én is fele-fele arányban használom a samponommal, kb 3 percig hagyom a hajamon, és így elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.