Kell a púder!

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2019. július 24.

Por állagú ásványi alapozó, ám bőrön mégsem porként viselkedik, hiszen nem ül meg a pórusok tetején, hanem könnyű krémként terül el egyenletessé téve a bőrfelszínt. Könnyű viseletet biztosít egész nap, nem nehezíti el a bőrt, sőt, természetes összetevőinek köszönhetően nem készteti a bőrt tiltakozásra (zsírosodásra) sem. Bőröd egész nap lélegezhet, mégis védve van a környezet káros hatásaitól. Használata egyszerű és gyors.

• Összetevői 100%-ban természetesek. Nem tartalmaznak szintetikus színezéket és illatanyagokat, petrokemikáliákat, parabéneket.
  • Természetes fényvédőt tartalmaz (SPF-15), ezáltal óvja a bőrt a nap káros sugaraitól.
  • Olajmentes, így minden bőrtípus számára tökéletes választás.
  • Állatkísérletek nélkül készült.
  • Praktikus csomagolásának köszönhetően biztos helye lesz kedvenc táskádban és ügyes zárjának köszönhetően és még attól sem kell tartanod, hogy esetleg kiömlik.
  • Egy műanyag kis retesz segítségével szabályozható, hogy mennyi por kerüljön felhasználásra.

concoka

2015. szeptember 26.

Én "találomra" rendeltem meg,nem tudtam elmenni a Púder péntekre! De,így is eltaláltam a színt ;) Volt előtte másik ásványi por alapozóm( Yamuna) ,azt is szeretem,de nagyon világos,úgy festek benne mint egy Gésa :) abból nincs ekkora színválaszték,mint itt :) Nagyon szeretem ezt a terméket,nem ül meg a pórusaimban,BB krém felett is szuper,de csak hidratálóra kenve is tökéletes!! ÉS nem pattogok ki tőle..juhuuu :) lélegzik a bőröm alatta!! Ha nagyobb huplik vannak az arcomon,azt csak egy kis korrektorral fedi el maximálisan,de mikor nagyjából rendben van az arcom,tökéletesen elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Jasa

2015. augusztus 5.

Nehezen találok jó alapozót, gondolom vagyunk ezzel így egypáran :) aztán az itteni véleményeket olvasva gondoltam adok egy esélyt a KAP alapozójának, előtte csak folyékonyakat használtam. Elmentem egy Púder Péntekre és milyen jól tettem :D azóta boldog tulajdonosa vagyok egy Gold 4 árnyalatú alapozónak. Azt gondolom érdemes elmenni személyesen kipróbálni, a színt kiválasztani. (Vigyázat, én egy fél sminkkollekciót hoztam el, mert nem bírtam ellenállni a szebbnél szebb szemhéjpúdereknek sem!) Imádom, hogy természetes az arcom és ugyanakkor nagyon jól eltünteti a pirosságot, jó a fedése. Természetesen építeni kell, mint minden más ásványi alapozót és fontos, hogy jó ecseted legyen hozzá (nekem az Everyday Minerals Flat Top Brush vált be legjobban) de nem egy ördöngősség megtanulni a felvitelét. Nyáron a forróságban sem folyik le az arcról, de nagyon fontos, hogy jól alá kell hidratálni. A kombinált bőrömön ha nem vigyázok kiemeli a száraz foltokat, tehát tényleg muszáj előtte alaposan krémezni. De az összképet nagyon szeretem és állítom nem tart tovább felvinni, mint a folyékony alapozót, ha az ember már belejött a használatába. Csak ajánlani tudom, szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Kisbuksi

2015. július 10.

Soha nem sikerült még színben a megfelelő alapozót megtalálni... eddig. :) Gabi a "púder pénteken" segített kiválasztani a tökéleteset. Alaposan elmagyarázta, hogy milyen ecsettel kell felvinni( aminek tömör a szőre) ütögető "nyomkodó" mozdulatokkal, alaposan aláhidratálva, hiszen kb a krémbe ragad bele az alapozó. Tényleg nem olyan egyszerű és könnyű dolgozni vele, mint a folyékony alapozóval, és talán fedni sem fed annyira, viszont sokkal természetesebb a végeredmény, ezért szerintem megéri. A homlokomnál szokott kicsit gond lenni, nem tudom miért ott mindig foltosra sikeredik. Na nem baj, majd gyakorlok. Iszonyatosan sok mennyiség van a kis tégelybe, és tényleg nem kell sok belőle. Abszolút megéri az árát!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Azsni

2015. június 23.

Imádom, szuper termék! Teljesen nekem találták ki! Megfelelő ecsettel könnyű felvinni, tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz. Nagyon nagy a szín választék, így könnyen találtunk megfelelőt az én világos bőrömhöz is. 12 óra viselés után sem fénylik át a zsíros rész a bőrömön. Az apróbb hibákat elfedi. A bőröm nem zsírosodik tőle, könnyű érzés a viselése, kap levegőt a bőröm. Nincs maszk hatás, mint sok más alapozónál. Személyesen vettem át, így meg tudtam tanulni gyorsan, hogyan is kell vele dolgozni. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Zsenike

2015. június 3.

Nagyon szeretem az ásványi alapozókat, de az utóbbi években egy kicsit eltávolodtam a BB-őrület miatt. Most nyárra viszont már csak poralapozót akartam használni, mert a BB is sok egész napos viseletre, és menthetetlenül fénylik és szétfolyik a nap végére.

Na most, elmentem egy púder péntekre alapozót választani, hogy majd ez lesz a Szent Grál a sminkrutinomban. Nem lett az, de elég jó termék. Korrektort használok alá, mert a szemem alatti karikákat és az aknéból visszamaradt részeket azért nem fedi el, viszont a többi részre bőven elég annyi, amennyit ez tud. Nagyon jó, természetes színe van, kicsit sárgás de nem vészesen. Sokkal kevésbé fénylik át, mint az alapozó vagy BB, és nekem ez a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

bokihugi

2015. április 10.

Tudatlan voltam (vagyok) az ásványi alapozók terén. Nagyon megtetszett a termékleírás, és nem is én lennék ha ezt nem hinném el. :)
Tagpórusaimat egyik alapozó sem takarta el, sőt inkább kiemelte azt, na meg pattanásokat is okoztak. Az nem volt kérdés, hogy "Kell a púder", de milyen tónusú vagyok, vagy milyen árnyalat kell nekem. Mivel Bp. hozzánk messze van így a púder péntek kilőve... Felvettem e-mailbe a kapcsolatot Gabival (így ismeretlenül is egy tündéri nő) fényképek alapján segített a választásban.
Nem volt egyszerű a használat, de a végeredmény minden esetben ámulatba ejtő. Leírhatatlan milyen szép bőrképet kapok. Szerencsém van csak ritkán vannak pattanásaim, de piros foltjaim akadnak. Ezért extra fedés nem is kell. Leginkább úgy használom, mint egy púdert, viszont lehet építeni és erősebb fedést is el lehet érni vele. Elsőre meglepődtem milyen kicsike a tégely, de olyan kevés mennyiséget használok egy alkalommal, egy örökké valóság, mire el fog fogyni. Nem is kérdés, Csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 10.

Berberis

2015. január 19.

Kedvenc alapozómmá vált rövid időn belül. Kiválóan kordában tartja a zsíros arcbőrömet, 8 óra alatt, újrapúderezés nélkül is teljesen vállalható mértékben csillognak csak az erre hajlamos területeim. A fedését én gyenge közepesnek mondanám, viszont tényleg nagyon természetes. Egyszerre sokat nem szabad felvinni belőle, mert akkor csúnyán megül az arcon, de vékonyan, finoman építgetve szép hatást lehet elérni. Ráadásul úgy érzem, mintha szebb lenne a bőröm, amikor többet használom, de legalábbis semmivel sem rosszabb, pedig átlagosan napi12 órát viselem. A nap végére, mikor a zsíros bőröm felülkerekedik, azért megkopik, összeáll egy picit a kritikus területeken, de ez is csak közelről vehető észre. Szerintem kevés bőrhibával rendelkező, inkább zsíros, vagy normál bőrűeknek érdemes tenniük egy próbát vele.
És ki ne felejtsem: a színválasztékért csillagos 5-ös! Nem találtam még ennél jobban illeszkedő alapozót, végre nem kell a nyakamra is levinnem, mert egyáltalán nem üt el tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

mstindigo

2014. október 2.

A teljes arcomra kenve pár óra után jó néhány helyen lettek száraz foltok az egyébként zsíros bőrömön, és természetes fényben túl sárgának találtam az árnyalatot is. (A rózsaszín meg túl rózsaszín lett volna.) Így rendeltetés-szerű használatra annyira nem jött be.
Azonban tökéletes problémamegoldója lett a folyton zsírosan fénylő és enyhén pirosas árnylatú orromnak. Alapozó fölé vagy csak úgy magában teszem fel, "orrkorrektornak", és valami csoda folytán órákig matton tartja az orromat, gyönyörűen kiegyenlíti a pirosas tónust natúrra, miközben észrevehetetlen. Azóta mindennap az orromra használom, és életemben nem volt még ilyen jó mattító púderem, ami még a korrektort is helyettesíti. Meg egy lehelletnyit szoktam tenni a fényesedő homlokomra és államra is. Szóval végülis nem úgy használom, ahogy kéne, mégis egy olyan termék, ami nélkül már nem készítek sminket magamnak. Zsíros bőrre must have darab, és teheted pl. csak a T-zónába vagy az orrodra is. Egyébként nagyon-nagyon világos színek vannak belőle, nagy megdöbbenés volt számomra, hogy én a 3. legsötétebb szín vagyok, miközben meg a drogériában alig van nekem egy-két alapozó, mert mindennél világosabb vagyok. (Vannak rólam sminkek is itt, vagy a blogomban, ha valakinek segít a színválasztásnál.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

Nojéma

2014. szeptember 16.

Egy porpúder, ami alapozás nélkül fed? Bizony, vannak még csodák a mosógép mellett :) Elég szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban, de mindössze egy kis hidratáló arcpermet (mint a víz), rá a púder, és kész is az egyenletes szín! A legjobban azt szerettem benne, hogy úgy kaptam szép arcbőrt, mintha nem is lett volna rajtam semmi - és az érzés is ilyen volt: mintha csak egy kis testápolót kentem volna fel! Maximális ajánlás, kiemelve, hogy egy állatkának sem kellett megszenvednie ezért a szépségért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

Kovács Zsu

2014. szeptember 13.

Por állaga ellenére is maximális fedés, könnyed érzést kelt az arcon, hosszan tart. Mindenkinek ajánlom! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Fényvédők: Zinc Oxide
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.