Kell a púder!

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2022. március 28.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Ezzel a csepp formájú szivaccsal gyerekjáték bármely folyékony alapozó tökéletes felvitele. Használható vizesen és szárazon is, minimális alapozót nyel csak el, a többit leheletvékony rétegekként lehet vele felvinni. Formájának és textúrájának köszönhetően az airbrush használatához lehet hasonlítani a végeredményt. Ezzel a technikával könnyebb lesz építeni az alapozót, vagy árnyékot eldolgozni. Tisztítása könnyű és egyszerű, természetes szappannal párszor át kell mosni, kinyomkodni törölközőben/papírtörlőben. Nem szakad, nem reped, mint az utánzatok. Ha eddig kacérkodtál a gondolattal, de az eredeti magas ára visszatartott, akkor nem kell tovább alternatívák után keresgélned.

anabela

2017. március 19.

engem meggyőzött. idegenkedtem a blenderektől, az ecsetre esküdtem, de addig nem nyugodtam, amíg ki nem próbáltam, hogy mit esznek ezen ennyire. először elkövettem azt az amatőr hibát, hogy nem nedvesítettem be, hát úgy tényleg nem működik. viszont jól bevizezve, majd a vizet kinyomkodva nagyon szépen, természetes, nem vastag rétegben el lehet oszlatni vele az alapozót. szív azért magába így is belőle, de nem vészes. az ecset talán vastagabb rétegben viszi fel, így a csúnya bőrhibákat jobban fedi úgy az alapozó, ezzel jó párszor rá kell nyomkodni. de az sokat elárul, hogy most már egy ideje csak ezt használom az ecseteim helyett. kb 1-2 hónapja van meg, minőségi probléma eddig nem volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

barbidu

2017. március 10.

Viszonylag sokat elhasználtam már ebből a termékből, és nagyon megvagyok elégedve. Remek a tartóssága (nálam kb 5-6 hónapot bír-napi szinten használom), nagyon szépen felviszi az alapozóimat, és a tisztítása is könnyen megy. Miatta nem rendeltem még meg a Beauty Blendert, annyira jó, hogy tökre nem érdekel milyen a másik szivacs. RT szivacsokat pedig magasan veri! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

carrye

2017. március 6.

Jól használható, szépen lehet vele dolgozni. Még a kedvenc MAC kompakt BB krémemhez is ezt szeretem legjobban használni. DE az árához képest nekem nagyon hamar elkezdett "foszlani", ezért most kipróbálom a Real Techniques blenderét.. Ha hozza ezt a minőséget, akkor sajnos ez hiába jó és magyar, nem veszek többet. Ennyiért bírhatna hosszabb használatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 6.

greengirl115

2017. március 2.

Imádnivaló ez a szivacs! Könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni, nem csíkoz, szépen megduzzad, kevés alapozót szív magába, szépen leadja. Korrektort is szépen és precízen el lehet vele dolgozni. Viszont lányok, sebbenzint NE használjatok a tisztításához, mert tönkreteszi, sebbenzinnel csak ecseteket szabad tisztítani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Sweetwiwien

2017. január 24.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Korábban egy Ali Expressről rendelt másolatom volt. Nagyon rosszat fogtam ki, az durva volt és kemény, a kukában landolt. Ez a blender nagyon jó puha, könnyedén lehet vele dolgozni. Az alapozót szépen egységesen fel lehet vele vinni. A korrektorhoz is ideális. Decemberben vettem meg, még mindig jó állapotban van. A tisztítását én szappannal végeztem, az valóban körülményes. Az előttem véleményező ötlete, a sebbenzin most felkeltette az érdeklődésem, ki fogom próbálni, és én is elmondom a véleményem. Szóval, összegezve szívből ajánlom mindenkinek a Kell a púder termékeket. Ár-érték arányban szerintem abszolút megéri. Az eredeti blendert még nem próbáltam, de nem is tervezem, hiszen ez teljesen megfelelő számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

gothmarypoppins

2016. december 3.

Az első szivacsom, amit nem hajítok el félúton, hogy kézzel folytassam! Puha, selymes, és nem vesz fel túl sok alapozót, azaz a nagy része az arcomon köt ki, nem benne. A szemem alatt a korrektort is olyan szépen el lehet vele dolgozni, hogy az egy álom!
Az egyetlen hátránya, hogy több idő kimosni, mint gyorsan a kezemet leszappanozni, így csak lötyögős reggeleken használom. (De persze ez nem igazi hátrány... :D)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

izabella73

2016. december 2.

Felváltva használom ezt, és a Real Techniques szivacsot, nem sok különbséget látok köztük, csak formára.Eddig teljesen jol müködik, ezzel is szép lesz a végeredmény, nem sziv be se több se kevesebb alapozót, mint a másik szivacs. Majd hosszabb használat után kiderül melyik birja tovább a gyűrődést :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 2.

grey

2016. december 2.

Facebook nyereményjáték egyik nyerteseként jutottam hozzá. Alapozáshoz eddig egyszer használtam, szép lett az eredmény, viszont annyira imádom a kap alapozó ecsettel simogatni az arcomat, hogy nem valószínű, hogy leváltom. A korrektort a szemem alatt nagyon könnyű szépen beleütögetni a bőrbe. Amire nagyon bevált, az a púder felvitele! Semmilyen ecsettel nem tudok ilyen természetes hatást elérni, mindig poros volt kicsit a végeredmény, emiatt nekem csodaszer :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

petoandika

2016. november 9.

Nincs összehasonlítási alapom, mert ez az első blenderem. De igazából nem nagyon váltanám le semmi pénzért, mert imádom. Nekem folyékony alapozóra/bb krémre vált be, sokkal szebb a végeredmény mint bármi mással. Kicsit bevizezem használat előtt, hogy nedves legyen. A kezemre rakok a folyékony alapozóból, majd a blenderrel ütögetem fel a bőrömre. Nagyon szép hatása lesz, mintha nem is lenne rajtam semmi. Egyébként púder pénteken szereztem be, aki esetleg hezitálna, hogy megvegye-e, vagy hogy elmenjen-e púder péntekre, ne tegye, mert megéri a pénzt is és az időt is! ;) Tényleg csak ajánlani tudom, szerintem szerves részévé fog válni a sminkes rutinomnak (egyébként kb egy hónapja tesztelgetem, nem akartam elhamarkodott véleményt írni róla).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

rozsabarbie

2016. október 12.

Annyira szeretem! Csodásan eltudom dolgozni vele az alapozóm, elég sokáig tudom használni is, nem megy tönkre egy-két hónapon belül. Szuper a formája, így korrektort is könnyen eltudom dolgozni. Biztosan újra fogom venni, hihetetlenül jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.