Kell a púder!

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2022. március 28.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Ezzel a csepp formájú szivaccsal gyerekjáték bármely folyékony alapozó tökéletes felvitele. Használható vizesen és szárazon is, minimális alapozót nyel csak el, a többit leheletvékony rétegekként lehet vele felvinni. Formájának és textúrájának köszönhetően az airbrush használatához lehet hasonlítani a végeredményt. Ezzel a technikával könnyebb lesz építeni az alapozót, vagy árnyékot eldolgozni. Tisztítása könnyű és egyszerű, természetes szappannal párszor át kell mosni, kinyomkodni törölközőben/papírtörlőben. Nem szakad, nem reped, mint az utánzatok. Ha eddig kacérkodtál a gondolattal, de az eredeti magas ára visszatartott, akkor nem kell tovább alternatívák után keresgélned.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Katulin

2016. október 9.

Eddig jól szuperál, sokkal könyebb tisztítani, mint más beauty blender utánzatokat. Szépen fel lehet vinni vele a krémesebb alapozókat és egyéb krémes állagú termékeket, a vizesebb állagú alapozókhoz azonban nekem ez sem vált be. De ezt nem tudom be hibájának, ugyanis azokat meg ecsettel lehet szépen eldolgozni. A blendereket egyébként szappannal tisztítom, heti 1x pedig teafaolajos langyos vízbe áztazom. Amikor nem használom, akkor nyáron hajszárítózom, télen pedig a radiátoron szárítom meg őket, eddig ez a procedúra tökéletesen bevált márkától függetlenül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

svivko

2016. szeptember 30.

Beautyblenderekhez képest (eredeti pink és a fekete pro) is sokkal puhább. Nagyon a szívemhez nőtt, többet használtam ezt, mint a BB-ket. Nem minden napos használat mellett tavaly október óta megvolt (ezt ne csináljátok, mert ez fúj rossz, bacitanyává változhat a szivacs) , használat után kifertőtlenítettem, és BB solid szappannal kitisztítottam, alaposan, kíméletlenül. Nekem mégsem szakadt, repedt. Sőt, tegnap, mikor kidobtam félbevágtam, kíváncsi voltam hogy mennyire sikerült tisztán tartanom, volt-e esetleg penész volt (simán lehet, ha nem jól tárolod, folyamatosan szellőznie kell),és képzeljétek, tökéletesen tiszta volt belül!
Abszolút abszolút kedvenc! Nagyon ajánlom. Őszintén sajnálom a tengerentúliakat, akik csak emlegetik, hogy hiába keresik a Beautyblender olcsóbb verzióját, egyszerűen nem találnak ettől jobbat. Hát tessék, itt van. Magyarországon, Nekünk. :)

Akit érdekel hogy lehet biztonságosan blendert tartani, olvasson tovább:
- minden használat után kézfertőtlenítő barackos Brado life folyékony szappannal mostam, addig, amíg kifacsaráskor jött belőle festék
- ezután Beautyblender solid szappannal is átmostam, ez csikorgósan tisztára mossa, az összes fennmaradó cuccot kiszedi
- végső csapásként fél perc mikrózás jön, és levegőn, nem lefedve, egy spray kupakján oldalt fektetve megszárítom
Minden napos használattal 3 havonta cserélni kell a szivacsokat, ebben nincs apelláta, mert folyamatosan nedves környezetben (hiába tűnik száraznak kb 2-3 nap mire a belseje is kiszárad) szaporodnak a bacik. Ha van lehetőséged pihentetni és csak heti 1-2x használod akár fél, egy évig is jó szolgád lesz, de csak óvatosan, és alapos takarítással.

Nekem tökre megérte, amint megjön az új gyönyörűség, az Encore rúzs megveszem az utánpótlást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Akit érdekel hogy lehet biztonságosan blendert tartani, olvasson tovább:

2016. szeptember 27.

Valamikor nyár elején volt szerencsém megnyerni egy FB-s játékban ezt a blendert, ezúton is köszönet Gabinak az akkori lehetőségért. Imádom, folyékony alapozóhoz szerintem a legjobb választás, de én már az ásványi poralapozót is vele viszem fel, és szebb az eredmény mint ecsettel. Nekem már vannak rajta kis repedezések, de kb. napi szinten van használatban és minden használat után ki is mosom, egyelőre a használatban nem zavarnak ezek a kis repedések. Nem tudom, mennyi lesz az élettartama, de biztos veszek újat ha a jelenlegi darabom megadja magát. Az eredeti BeautyBlendert nem próbáltam, de volt eBayes változatom valamint az Ebeline blenderét is használtam, hát azok nyomába sem érnek a KAP-nak. Ez nagyon-nagyon puha, gyorsan megduzzad a víztől, jól ki lehet nyomkodni belőle a nedvességet, minimálisan sem csíkozza a folyékony alapozót, szóval szerintem az ecsetekhez hasonlóan ez is megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Era514

2016. szeptember 26.

Jobban szeretem, mint az ecsetet, szépen lehet vele dolgozni. Viszont 2 hónap után már elkezdett kiszakadni az oldala, amit 3000 forintért kicsit korainak érzek... Bár lehet, hogy csak én nem vagyok vele tisztában, hogy mennyi időre vannak ezek a blenderek tervezve...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Trixi

Korcsoport: >54
2016. július 28.

Még próbálgatom, mire és hogyan érdemes használnom. Első benyomásom, hogy nagyon puha, szinte simogató, sokkal kellemesebb érzés a bőrnek, mint az ecsetek. Szárazon MAC Studio Fix púderrel próbáltam ki, és sokkal finomabb, kevésbé poros lett az összhatás, mint ecsettel felvive, egyenletesen be lehetett ütögetni a bőrbe, látszatra mintha nem is lett volna semmi az arcomon. Vizesen is kipróbáltam, Bobbi BB krémjét vittem fel vele. Azt láttam, hogy sokkal spórolósabb a krémfelhasználás vele, viszont nem tudtam igazán egyenletesen felvinni, mert valahányszor már bekent területre mentem vissza, a blender felkapta a már odaapplikált krémet, és foltos lett a bőröm. Studio Fix korrektor felvitelénél azt tapasztaltam, hogy vékonyabban tudom felvinni vele a korrektort, viszont vizesen a kapott fedés nem volt elegendő, vissza kellett menni, és akkor már a korrektort is felkapta ugyanúgy, ahogy a krémet. Szóval egyelőre vegyesek az érzelmeim. Mindenesetre örülök, hogy "csak" a KAP blenderébe ruháztam be, és nem az eredeti Beauty Blenderbe, és bízom benne, hogy lesz még jobb eredményem vele. Egyelőre csak 3 pont.

Update: egy videót megnézve sikerült a számomra tökéletes felhasználási formát kitapasztalnom, arckontúrozás csakis blenderrel ezentúl! Felpontozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. július 28.

WorkingClassGirl

2016. július 27.

Akárhogy is számolom, nekem ez másfél hónap volt O.O :(
Kezdem azt hinni, hogy én vagyok a hibás, hogy hamar tönkremennek a blendereim, pedig ennél kifejtettem figyeltem, hogy óvatos legyek. Sokat használtam, sokat mostam, és nem hagytam, hogy maradjon benne alapozó folt, de nem facsargattam vagy ilyesmi.

Első használatkot konkrétan sokkot kaptam, hogy ez mennyire puha, ill. komprimálható! :O az eddigi olcsóbbakhoz képest tényleg ég és föld.
Szépen lehet vele dolgozni, kellemes használni, nem ütődik nagyon az archoz. És sokkal, de sokkal kevesebb alapozó fogy a használata mellett, mint mondjuk a DM-nél kellett. Amiatt, hogy ennyire könnyen nyomkodható, és mivel alig szív magába festéket tisztítani is ezerszer könnyebb, gyorsabb. Szóval szerintem többet spórolunk vele, mintha egy olcsóbbat vennénk.
Nekem a sikkes fekete színe is bejön. Hacsak nem lesz botrányos az élettartama, én maradok ennél a szivacsnál, szinte tökéletes.
(az egyetlen bosszúságom az volt, hogy egy hét volt, míg feladták a csomagszállítóknak, én pedig magyar webshopról kifejezetten azért szoktam rendelni, hogy hamar megkapjam a csomagom... De kicsi cég, szóval inkább nem morgolódom ezen, a termék kiváló, és feledteti, milyen sokat vártam rá, éltem blender nélkül)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Akárhogy is számolom, nekem ez másfél hónap volt O.O :(

caribe

2016. július 8.

UPDATE: harmadik alkalommal veszem újra, semmire nem cserélném le. Azt hiszem ezt mindent elmond, a szerelem azóta is töretlen :)

Black Friday keretében vettem és hát azt kell, hogy mondjam, hogy már az első használat után tudtam, hogy nagyon nagyon jó barátok leszünk. Gyönyörűen lehet vele az alapozót eldolgozni (beleütögetni a bőrbe), könnyű tisztítani. Az biztos, hogy ha elhasználódik, akkor újra fogom venni. Ha lehetne 10 csillagot adnék a terméknek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

NovakneViki

2016. június 15.

A joy napos púder pénteken sikerült beszereznem. Előtte a dm saját márkás blenderét használtam. Szépen el lehet dolgozni az alapozót, korrektort és egyéb kencéket és tőlem plusz pont, hogy a hosszú körmeim miatt nem sérül azonnal a blender.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

Leona

2016. április 2.

Körülbelül egy hete használom. 1.) Kivételesen jó anyaga van, jó érzés az arcomnak. 2.) Számomra nagy öröm, hogy magyar termék és Gabi nagyon kedves, segítőkész. 3.) Hibátlanul fel tudom vinni vele az alapozót, a korrektort, a krém állagú pirosítót és néha még a púdert is.
Arclemosó géllel a legjobb tisztítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

Arclemosó géllel a legjobb tisztítani.

Gigike

2016. január 19.

Nagyon szeretem, már régóta használom és nagyon elégedett vagyok vele :) Azóta az összes alapozó ecsetemet eltettem és valószínűleg már nem fogom többé elővenni.. Nagyon finoman felviszi az alapozót és nem szurkál mint az ecsetek...:/ Hiába vettem a legfinomabb szőrből valókat valahogy egyik sem vált be úgy mint ez a kis szivacs szerűség :) Egyszerűen lehet tisztítani is, én szappannal szoktam, szerintem az a legjobb, így jól habzik és egyszerűen ki lehet mosni belőle pár nyomással, utána a törölközőbe beletekerem és nyomok rá kettőt, utána lehet is használni!
Nem cserélném le már semmire, de az árát sokkalom ezen az oldalon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

Nem cserélném le már semmire, de az árát sokkalom ezen az oldalon!