Kell a púder!

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2022. március 28.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Ezzel a csepp formájú szivaccsal gyerekjáték bármely folyékony alapozó tökéletes felvitele. Használható vizesen és szárazon is, minimális alapozót nyel csak el, a többit leheletvékony rétegekként lehet vele felvinni. Formájának és textúrájának köszönhetően az airbrush használatához lehet hasonlítani a végeredményt. Ezzel a technikával könnyebb lesz építeni az alapozót, vagy árnyékot eldolgozni. Tisztítása könnyű és egyszerű, természetes szappannal párszor át kell mosni, kinyomkodni törölközőben/papírtörlőben. Nem szakad, nem reped, mint az utánzatok. Ha eddig kacérkodtál a gondolattal, de az eredeti magas ára visszatartott, akkor nem kell tovább alternatívák után keresgélned.

hanna

2016. január 18.

Pénteken vettem, nagyon kíváncsi voltam, hogy tényleg olyan jó-e. Egyszerű a használata és láthatóan sokkal szebb az alapozó eldolgozása ezzel, mint az ujjaimmal.
Csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Csodaszer.

kissdorina

2016. január 15.

Egyszerűen imádom . Csillagos 5-ös. :):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Egyszerűen imádom . Csillagos 5-ös. :):)

szasszka

2015. december 17.

Már két hónapja használom és nagyon szeretem. Egy pillanat alatt minimum a duplájára nő és nagyon könnyű vele felvinni a folyékony alapozót, kezdőknek is bátran ajánlom. A tisztítása egyszerű, csak arra kell figyelni, hogy olyannal mossuk, ami nem habzik annyira, különben sokáig tart kiöblíteni belőle a habot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

dlmkvcs

2015. december 10.

Nagyon jó ez a blender. Tényleg airbrush hatású az alapozóm és korrektorom ha ezzel viszem fel. Szuperül tudok felvinni vele porpúdert (szemkörnyéki korrektor fixálásához leginkább), illetve folyékony highlightert is. Biztosan újra fogom venni, ha tönkre megy! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

szaboszinti

2015. december 1.

az ebayes utánzat után volt szerencsém hozzá, ez valami isteni találmány:) egyenletesen, gyorsan, könnyen vihető fel vele az alapozó és a bb, kicsit nehéz kimosni belőle, de ezt nem tudom be gyengeségnek:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 1.

funcsika

2015. október 22.

Az egyik kedvenc sminkszivacsom! Vízzel átitatva hatalmasra felpuffad, hihetetlenül puha és egy álom dolgozni vele. A szem alatti folyékony korrektor eldolgozásához is ezt használom, az arcon pedig airbrush hatást lehet vele elérni. Nagyon sűrű ami egyrészt jó mert nem szívja magába a kencéket, viszont a tisztításnál oda kell figyelni hogy ne használjon az ember túl sok tisztítószert, különben sokáig tart kimosni belőle a habot. Lassan fél éve használom és még mindig olyan mintha új lenne. Az ár-mérték arány pedig teljesen rendben van, ha elhasználódik biztosan veszek egy újat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

mstindigo

2015. október 2.

Nem vagyok szivacspárti egyáltalán, a háromszög szivacsokat utálom. Utoljára a DM saját márkását próbáltam blenderből, ami ehhez -ránézésre- nagyon hasonló, és azt is utáltam, és szét is foszlott pikk-pakk. Na ez szerencsére teljesen más. :D Nagyon fincsi puha, nagyon könnyen megszívja magát vízzel és tök jól ki lehet nyomni. Az alapozót lehet vele rétegezni. Továbbá praktikus alakja miatt teljesen jó az egész arcon dolgozni vele, pl. szem alatt is. Azt még nem tudom, meddig bírja majd, remélem, jó sokáig! :D Addig meg megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 2.

tatarbobi92

2015. szeptember 1.

Ezelőtt más szivacsom nem volt, ecsettel és az ujjammal vittem fel az alapozót, ezzel sokkal szebb a végeredmény, hogy gazdaságosabb azt nem tudom mérni sajnos. Én csak nedves állapotban használtam, a tisztítása szerintem könnyű, bár kicsit időigényes mire kifacsarom belőle a sok habot teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

barbesz

2015. augusztus 6.

Új volt számomra ez a sminkelési módszer mert eddig ecsettel vittem fel az alapozót de a második nap után kijelenthetem hogy nagyon megszerettem ezt a blendert. Egy nagyon puha kis csoda és tényleg egyenletesen lehet felvinni vele az alapozót! Nagyon megéri az árát, mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

murczinodett

2015. augusztus 3.

Nemrég vettem, de már most imádom. Gyönyörűen lehet vele dolgozni és nagyon puha. Nekem megvan az eredeti beautyblender és még nem találtam semmit ami ennyire hasonlítana rá, mostanáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.