Kell a púder!

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2022. március 28.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Ezzel a csepp formájú szivaccsal gyerekjáték bármely folyékony alapozó tökéletes felvitele. Használható vizesen és szárazon is, minimális alapozót nyel csak el, a többit leheletvékony rétegekként lehet vele felvinni. Formájának és textúrájának köszönhetően az airbrush használatához lehet hasonlítani a végeredményt. Ezzel a technikával könnyebb lesz építeni az alapozót, vagy árnyékot eldolgozni. Tisztítása könnyű és egyszerű, természetes szappannal párszor át kell mosni, kinyomkodni törölközőben/papírtörlőben. Nem szakad, nem reped, mint az utánzatok. Ha eddig kacérkodtál a gondolattal, de az eredeti magas ára visszatartott, akkor nem kell tovább alternatívák után keresgélned.

KaracsonyiAnna

2015. július 26.

imádom! technikailag iszonyatosan nagy segítség, egyenletes alapozást kapok egy csepp alapozóval is, és nem lesz csíkos, vagy zsírosan fénylő a bőröm. extra tulajdonsága, hogy iszonyatosan puha, már-már wellness kategóriájú kényeztetés, mikor ezzel simogatom végig az arcom :) az eddig piacon lévő szivacsokhoz nem hasonlítható, ez egy új generációs alapfelszerelés, ami minden nőnek jár ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 26.

wishes

2015. július 26.

Eddig egy ebayes blenderrel toltam az ipart, és szemrebbenés nélkül állítottam, hogy annál jobbra nincs is szükségem, de mikor kipróbáltam a KAP benderét, kb. 5 percen repült is a szemétbe szegény előd :D Egyrészt már száraz állapotában is majdhogynem puhább, mint az ebayes darab, másrészt vízzel is nevetségesen hamar megszívja magát (kb. 2-3 másodperc), és nem csak tapogató mozdulatokkal lehet vele dolgozni, hanem simán lehet vele macókolgatni, sőt, újabb és újabb leheletvékony rétegeket közvetlenül a blenderrel felvinni (az ebayessel kizárólag a közvetlenül bőrre felpötyögött matériát tudtam csak betapogatni).
Kíváncsi vagyok, meddig bírja majd, de addig is 5 csillag, alap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

Kíváncsi vagyok, meddig bírja majd, de addig is 5 csillag, alap.