Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Doll66, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatategória: virágos-gyümölcsös-gourmand

Ilatösszetevők: mandarin, málna, bolgár rózsa, narancsvirág, Bourbon vanília, praliné, púderes jegyek

Ár: 3.200 Ft , Eladó: Timi8
Állapot: 30ml/kb.7ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Utalást követő posta/foxpost
Ár: 2800 Ft/10 ml (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve előreutalást követően posta vagy Foxpost
Heine

2018. június 15.

Először 40+ fokban fújtam magamra (türelmetlen teremtés vagyok), és a nap végére szabályosan megőrjített, de ennek ellenére imádom, és a legfinomabb, legpuhább, legromantikusabb Kenzo illatnak tartom az összes közül (ami nem nehéz, mert a pipacsos dolgokat gyűlölöm).
Szívfájdalmam, hogy a barátom nem szereti. Nem mintha ez különösebben visszatartana attól, hogy hordjam, de jobban örülnék napi plusz két bóknak, ha rajtam van. Na jó, nyilván nem szadizom szegényt, viselem, amikor nem találkozunk.

Édes, tömény, de valahogy nem tucat vattacukrosság.
Finom, lágy, puha, púderes, tűz mellett olvasgató szerelem illata, a téli napokban melengető lágy forró csokoládé, a sütemény és a vanília aromája a levegőben. A legjobb úton gourmand.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Édes, tömény, de valahogy nem tucat vattacukrosság.

Kedi81

2018. március 3.

A sima Flower-t ki nem állhatom,sőt....de mikor csere útján hozzám került egy fújós a Kenzo Flower Le Parfum Satin Spray-ből annyira megtetszett,és mivel Őt már nem gyártják így gondoltam teszek egy próbát Vele is,hát nem bántam meg....:-)))
Benne is fellelhető az anyaillat virágossága,de itt nem a púderes-mandulás-vanília tompítja el,mint a Satin-ban,hanem a gyümölcsök és a praliné,persze mellette érződik a púderes-vanília ebben is,de egy nagyon jól összehangolt és különleges illatorgia formájában:-))
Tartóssága az én bőrömön kiváló,maximum két fújás reggel és egész nap érzem magamon,még este is,imádom,örülök,hogy rátaláltam!!! :-)))
Most már csak abban bízok,hogy ezt nem szüntetik be!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Most már csak abban bízok,hogy ezt nem szüntetik be!!!

wildrose

2017. november 22.

Édes, lágy, mély, meleg, puha illat, kifejezetten a hidegebb időszakban teljesedik ki. Tipikusan a púderes-vaníliás vonal képviselője megbolondítva némi virágos-gyümölcsös jegyekkel. Nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

elvanui

2017. október 27.

= Les Nereides Douceur de Vanille. Ne is keressétek tovább, csak új üvegbe költözött a kis pihés. :) De még milyen csudi-csudiszép üvegbe!!
Nagyon kéne télire.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

Nagyon kéne télire.

Luna1024

2017. október 4.

Sose fogom megérteni ennek a parfümnek a népszerűségét. Az ígéretes összpontszám alapján valami Kenzo Amour-szintű minőségi, csodafinom téli puhaságot vártam - meg is lepődtem, hiszen a gourmand illatok megosztóbbak szoktak lenni! -, de ez nekem kicsit sem csodafinom, és még csak puhának se mondanám... Azt legalább eltaláltam, hogy téli illat, én legalábbis nem tudnám elképzelni más évszakban, csak hűvös, nyirkos, csontig hatoló hidegben.
Az eredeti Flower-hez szerintem konkrétan semmi köze, inkább hasonlít a Kenzo Jeu d'Amour Elixir-re. Azt se szeretem, ezt se fogom. A Flower l'Elixir nekem egy nagyon cukros, nagyon egysíkú, nagyon fantázia nélküli, nagyon unalmas, már-már bugyuta illat, kicsit amolyan Lolita Lempicka Sweet-szerű: semmi mást nem érzek, csak valamilyen gyümölcsöt, nyakon öntve úgy egy kilónyi cukorral. :( Rajtam púderes, már-már száraz illat, ez is picit fura benne: nekem nem áll össze a kép, mit is akart itt a Kenzo megalkotni... Tényleg PEZ-cukorka illat, de én ezt most nem tudom vastapssal jutalmazni... :(

A népszerűségén konkrétan le vagyok döbbenve: szerintem semmivel nem jobb vagy különlegesebb, mint mondjuk egy Poison Girl, La Vie Est Belle vagy egyéb ilyen szuperédes, ám jóval megosztóbb gourmand illat, melyek ennek ellenére kaptak már hideget-meleget. Az édes illatok rajongójának és értőjének tartom magam, szinte mindegyikben találok valami szépet, de nekem ez most egy jó nagy NEM.
Mivel nem kellemetlen vagy hordhatatlan illat, valamint bitang tartós (ezen a részemről sincs mit tagadni), ezért nálam 3 pontot megérdemel (mint szinte minden hordható, de jellegtelen illat), ám többet semmiképp.

Összességében nagy csalódás ez nekem a szintén Kenzo-szülött Amour után! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Összességében nagy csalódás ez nekem a szintén Kenzo-szülött Amour után! :(

souzanna

2017. március 12.

Ajándékba kaptam és nagy szerelmemmé vált. A praliné és a vanilia szerintem nagyon erősen jelen van, amit én speciel imádok. Nem kell belőle sok, épp, hogy egy fújásnyival is csodás illatfelhő leng körbe. Nagyon tartós, még este is érezni.

Az üvege kézre áll, nagyon különleges, szállítása viszont nem praktikus.

Egyik alap parfümöm marad, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Az üvege kézre áll, nagyon különleges, szállítása viszont nem praktikus.

Egyik alap parfümöm marad, az biztos.

mujerconfused

2017. február 26.

Édes, de mégis felismerhető benne az anyaillat. Nagyon tartós, szerintem is egy igazi téli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Edina313

2017. február 17.

Tipikus téli illat, olyankor kell használni, amikor az embernek élni sincs kedve a nagy hidegben. Csodálatos, èdes cseresznye. Mély, tömény, nagyon tartós illat. Nekem az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

Olympia

2017. február 1.

Nőies, szexis, édeskés illat, nekem kissé talán füstös is. Nyárra erős szerintem, de ősszel, télen tökéletes és nagyon tartós is. Nálam továbbra is az YSL Manifesto L'Elixir a favorit, szerintem az egy sokkal kifinomultabb illat. Igy munkába az YSL-t, egyéb alkalmakra (pl parti, vacsora) a Kenzot használom. Annak aki szereti az édeskés illatokat csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

Krisztiina

2017. január 9.

Ahogy meséltem Nektek, teljesen felzaklat ez az illat. Az ünnepek után, valamivel barátságosabb áron jutottam hozzá a parfümhöz, így már nem csak boldog, hanem még inkább zaklatott tulajdonosa vagyok a parfümnek. Napok óta fújogatom magamra, de ma van az első éles bevetése.
Rajtam az a könnyed gyümölcsös illat egy szempillantás alatt elillan, helyette marad a jól ismert jellegzetes "pipacs". Ami jól felismerhető, de mégsem olyan "hivalkodó" mint az anyaillat. A hajnali rettenthetetlen hidegben kifejezetten melengető érzés és illat, ahogy körbeölelt a nagykabát alatt. Napközben is érzem az illatomat, ami hatalmas plusz pont érte. De valószínűleg az orrom is ki van rá hegyezve, mivel még mindig nem tudom, hányadán állok ezzel az illattal.
Az anyaillat csomagolásáért "rajongtam", és ez az üveg is lehetne egy álom, a mélyvörös és az arany igazán jó kombó... lehetne, de valahogy a "grafikáért" nem törték magukat össze a tervezők. A Kenzo Flower Oriental (nekem) sokkal átütőbb - illatként is imádom!
Egy szónak is száz a vége. Marad az * * * * * , nem pontozom vissza, mert egyszerűen nincs okom rá! Fantasztikus illat, na! Engem ugyan megoszt, de nem ő lenne az első parfümöm, amit "csak" akkor tudok használni, ha kedvem van hozzá, mikor pont Ő rá vágyom, ha pont Ő kell!!! Biztos ismeritek azt a megfoghatatlan érzést, ami ilyenkor jön!? :-) ;-) Akkor viszont szívvel-lélekkel imádom őket! Remélem ebből is egy ilyen szerelem lesz! :-)

Ui.: más orr által illatolva dicséretet kapott a parfüm, a kolléganőm elmondása szerint kifejezetten frissnek és gyümölcsösnek találja rajtam az illatot, így délután 3/4 3-kor. ;-)

Ma illatoltam drogériákban, miután szeretnék valami új illatot és itt olvasgattam a véleményeket erről a parfümről. Először papírra, majd másik üzletben fújtam is magamra. Az "alap" Flowert nagyon nem szeretem - bár valamilyen eszement oknál fogva az az illat sem hagy nyugodni - tizenvalahány éve. Nem tudom..., nem értem..., hogy mi az ami egyszerre taszít és egyszerre vonz az alap pipacsban... és ebből az illatból is jócskán kiérzem. Fogalmam sincs hányadán állok ezzel az illattal: bosszant és kíváncsivá tesz, teljes mértékben összezavar és nem hagy nyugodni! Vagy azt fogom megbánni, hogy megveszem ezt a parfümöt vagy azt, hogy kihagyom... :-) ;-)

Mert ennyire borzolja a kedélyeimet és az egy, azaz egy fújás több mint 8 óra után is érződik rajtam, ezért meg kell hogy előlegezzek neki egy 5*-t!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.