Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Doll66, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatategória: virágos-gyümölcsös-gourmand

Ilatösszetevők: mandarin, málna, bolgár rózsa, narancsvirág, Bourbon vanília, praliné, púderes jegyek

Ár: 3.200 Ft , Eladó: Timi8
Állapot: 30ml/kb.7ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Utalást követő posta/foxpost
Utolsó 10 ml Kenzo Flower by Kenzo L' Elixir
Ár: 2800 Ft/10 ml (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
Ingrido

2016. december 27.

Az üvege, sajnos, egyáltalán nem tetszik. Az eredeti flower illat sem tetszett, úgyhogy egyátalán nem kerülgettem a kenzot már régóta. (Volt egy régi kedvenc illatom, ami megszűnt, ez is elvette a kedvemet.) Aztán egy olyan személy ajánlására, amkiben megbízok, ezt kipróbáltam. Csak papíros mintám volt, így is megvettem, mert éreztem, ez jó lesz. Édes is, virágos is, gyümölcsös is, mindemellett izgalmas, nőies, boldogságos. Kortalan, bárkinek jóláll szerintem. Nagyon elégedett vagyok. Csak egész más üveget terveznék neki. A szín és a letisztultság stimmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.

cattitude

2016. december 11.

én a "sima" Flowert is rajongásig szeretem, nagyon illünk egymáshoz. ez az illat is a kevenceim között van, testesebb és melegebb, jobban érezni rajta a vaníliát, mint az eredetin, de mégsem az a generikus édességillat. télen ez lehetne az ideális illatom... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

egyedszilvi

2016. december 11.

A Kenzo-k közül még ő jön be a legjobban.Regen volt a sima,hagyományos edp.Ő túl virágos volt,de ez az illat szerintem szépen összerakott,a mai édes trendnek megfelelő.Praliné,picit puderesen vanília alapon.Ugyanolyan arca van 2ora múlva is,mint kifujaskor.Nem rossz😊 Tartós is,csak vele is ugy vagyok,hogy nem mutat rajtam semmi egyediségét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 11.

zuzmano

2016. december 9.

Satin testvére van meg giga kiszerelésben de szerencsére belőle csak mintám van 10 ml.Nem is lesz több mert nagyon gyenge. Mondhatnám harmatvíz. Hol van a Bourbon???? enyhe málna sima kenzo jegyek de ennyi. Nagyon halk illat rajtam súgó bújócskázó. Tartós mert másnap is éreztem de nincs tartása. Sajnálom. Biztos a bürkém miatt ilyen gyámoltalan. Maradok a Satin nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 9.

DFI

2016. december 2.

ud: ezt hozza a Télapó :)
Anno a sima Flower is tetszett, volt is belőle, de csak néha használtam mert egy idő után idegesített a semmivel össze nem keverhető illata. Na ez az illat ebben is megbújik, csak lágyabban, a mai trendet követő édes, pralinés burokból jön elő. És a Flower alap miatt tűnik ki a cukimuki illatok sorából. Aki akkoriban egy kicsit is szimpatizált vele szerintem szeretni fogja. Csak télen fogom használni.

Még télen szemezgettem vele és a Nina Ricci L'Extase-val, eddig úgy tűnt hogy a Ninát meg is veszem, de ma rájöttem, hogy szinte teljesen Tresor La Nuit (miért van ilyen sok hasonló illatú parfüm?). Cukor és cukor ja meg sütike is. A Kenzo sokkal jobb, lehet benne érezni a sokak által utált sima Flowert. felismerhetően Kenzo. Erős, tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 2.

ud: ezt hozza a Télapó :)

HDR

2016. szeptember 23.

Benne van a sima Flower, de attol nőiesebb, varazslatosabb, szexisebb. Kicsit karacsonyi illat, kicsit ragogumi. Osszessegeben jo. Az mar egyeni problema,hogy en az ilyen jellegu illatoktol ket ora mulva emelyegni kezdek, ha folyton erzem a fejem korul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

aszilvia

2016. augusztus 3.

Néhány hete bementem a Müllerbe, hogy még egyszer vásárlás előtt megszaglásszam a Gucci Guilty Black parfümöt. Azon kívül még megszagiztam néhány illatot. Amikor megéreztem ennek a parfümnek az illatát, már megcsapott, hogy számomra lényegesen finomabb a többinél. Fújtam a bőrömre és tesztcsíkra. Hazavittem vagy 6-7 féle tesztcsíkot, melyeken különféle illatok voltak, mind jó illat volt. Ezt az illatot azonban csukott szemmel napok óta is megtaláltam, mint legfinomabb illatot. 10-15 éve kaptam akkori páromtól a sima Flowert (a hosszú üveges pipacsosat), ami nagyon megosztó parfüm, mert vagy szeretik vagy utálják, a főnököm, utólag megtudtam, irritáló illata miatt akart megválni tőlem (persze mikor ezt megtudtam, abba is hagytam a használatát). Nekem sem tetszett eleinte a parfüm, de később megszerettem. A l'Elixir egész más illat, van benne valami plusz, valami különleges, édesebb, finomabb, de érezni benne a háttérben a régi Flower illatot is egy leheletnyit. Végül ezt vettem meg a Guilty helyett. Nagyon-nagyon finom illat, és tartós, különleges. Reggel fújtam be magam, és folyamatosan benne van az orromban az illata. Isteni parfüm. Édes illatot kedvelőknek ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

2016. július 14.

Egy tasakos mintát kaptam belőle (nem tudom, kinek jutott eszébe tasakba tenni parfümmintát, de legszívesebben arra kárhoztatnám, hogy egész életében csak tasakos kiszerelésű parfümöt használhasson...). Az anyaillatot nem szívlelem, van valami izzadtságszagú mellékzöngéje, meg a fejemet is megfájdítja, szóval nagyon nem, úgyhogy kellett némi bátorság e flanker kipróbálásához. Nagyságrendekkel jobb mint az anyaillat, izzadtságos felhang nincs benne. Alapvetően a végeredmény olyan lesz rajtam, mintha Ava Luxe Milk-jét megszórták volna pralinéval és kapott volna egy kis adagot az anyaillatból, nagyon gyengén, de érzem a citrus-málna kettőst is benne. (Aki nem ismeri Ava Luxe Milk-jét: forró, habos tej, némi vaníliával). Kellemes, nem bántó, a fejem sem fájdult meg tőle, de ettől függetlenül tőlem 3 csillagnál többet nem kap, mert olyan kis átlagos, semmi olyasmi nincs benne, ami miatt azt érezném, hogy kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

széva

2016. május 13.

Hát sajnálom,de rajtam nem működik. 5 perc elteltével olyan mintha nem is lett volna. A kémiánk nem illik össze,de ez nem a mi hibánk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 13.

csakmoni

2016. április 16.

Hűha, erre még a lányom is azt mondta, hogy nagyon édes, pedig ő főleg ilyesmi illatokat szeret.
Egy kisfújósnyit biztos elfújkálnék belőle télen, a Kenzok közül ez a legkiegyensúlyozottab illat, amit próbáltam, nagyon komfortos puhaság. Én azért hiányolok belőle egy csipetnyi kontrasztot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 16.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.