Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Doll66, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatategória: virágos-gyümölcsös-gourmand

Ilatösszetevők: mandarin, málna, bolgár rózsa, narancsvirág, Bourbon vanília, praliné, púderes jegyek

Ár: 3.200 Ft , Eladó: Timi8
Állapot: 30ml/kb.7ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Utalást követő posta/foxpost
Ár: 2800 Ft/10 ml (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve előreutalást követően posta vagy Foxpost
blondie95

2016. április 11.

Ajjajajjaj...utalni fogtok, de ez az illat pocsek, legalabbis szamomra. Nagymamas, pacsuli, puderes virag. Imadom az edes, eros noies illatokat, de ez valami emelyitoen olcso szagu... Bocsi :( ujsagban volt kis teszter, nagy naivam magamra ontottem. Pozitivuma, hogy nagyon tartos, ugyanis tusolassal sem sikerult levakarnom magamrol.......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 11.

lauran

2016. március 11.

Anno a Kenzo Flower keserű élmény volt számomra, mivel felülírta egy szenvedéstörténetemet. Nosztalgikus, elmúlás-ízű ezért számomra. Pedig, ha meg nem veszem akkor... Ezért érthető, hogy kerültem a flower-flankereket. Nőnapra egy selyempipacs társaságában kaptam ajándékba ezt az illatot az egyik illatszerlánctól. Odavagyok: bár van benne generikus édesség (pl. Herrera piros illatai, és legfőképpen a Papavero Soave jutnak eszembe), ebben annyi fonomság van, hogy számomra ez a Soave, és nem a Papavero. Finom, finom, sejtelmes, és annyira vállalható. Nem azt akarom mondani, hogy konfortillat, inkább az a fajta biztonság jön át nekem, ami kell egy hideg naphoz, vagy egy jó fellépéshez reggel, este, télen, nyáron stb. Sokszor hittem azt, hogy édes vonalon megvan az illatom: tévedtem. Most találtam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

Zsazsmazs

2016. február 5.

Eddig én nagyívben elkerültem a Kenzo illatokat, azt hiszem fel kell hozzájuk nőni. Most, hogy már 3 db x-et kell írnom, megértem rájuk! Mennyei, fantasztikus, szerintem ennél jobb őszi-téli TALÁN tavaszi? illat nincs. Viszont, hogy nyáron mit fújkálok majd magamra még nem tudom :( Ezt sokalnám :( Abszolút 5 * Ha lehetne sokkal-sokkal többet adnék neki. Nagyon el lett találva, kellően vaníliás, kellően púderes, mindenből pont annyi van belőle amennyi kell! Olyan simogatóan puha illat lesz, hogy azt nem lehet szavakkal kifejezni! Szerelem van! Nem kicsi! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Timi8

2015. december 24.

2015.12.24. Igazi meglepetééés!!!! Párom Jézuskájátòl Őt kaptam!!! Nagyon-nagy boldogság van! Ez az illat szeret engem, mert isteni rajtam, én meg emiatt szeretem Őt! Az illatot és a Páromat is ;)

2015.12.19. Bőrömön illatozik egy tesztfùjás :) imádatos boldogságos, mennyei édesség! Szeretnék egy ilyet! A régi "pipacsos" Kenzo-val konkrétan ki lehetett kergetni a világbòl emiatt ezt is diszkrimináltam sokáig... Tévesen! Mert ez nagyon jòòò! Nem tudom, hogy más észrevett-e hasonlòt, de leszáradásában egy fura vanìliás-gumis illat jön elő, amitől csak még inkább tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 24.

vanillacaramella.sweet

2015. december 19.

Hihetetlen tartós, már megjelenése óta tesztelgetem D./M üzletekben. Hónapok óta vártam,h. Mo-n is megjelenjen végre. Igazán tömény és mély,meleg illat, csak édesség rajongóknak ajánlom! :) Nincs benne az a tipikus púderes-virágosság,mint a többi Flowerben. Málna,vanília,praliné,mandarin erős keveréke, jól működik. Üveg színe kiváló hozzá! :)
/Van vkinek fújós eladó belőle,vagy csere-bere vmire? Csere esetén megírnám, mit tudok felajánlani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 19.

Reddiamond

2015. december 19.

Finom, tartós illat. Nagyon szeretem.

Finom, tartós illat. Nagyon szeretem.

Napraforgo

2015. december 13.

A müllerben a Mikulás kezembe adott egy tasakos mintát... Nem bírtam ki egyből kibontottam. Jött a tipikus szerencsétlenkedés, kisprickoltam a felét, leejtettem a tasakot, de nagy nehezen sikerült rákerülnie a bőrömre, nem is kis mennyiségben... Nem tudom hogy csinálják hogy egy kis tasakba ennyi parfüm kerüljön, de egy dologban biztos vagyok muszáj megvennem! Azóta erekjeként bánok azzal a kis tasakkal. Bekerült a pénztárcámba, és még mindig ott illatozik kerek 9 napja. Tehát a következő parfümberuházásom célpontja megvan. Nem menekülhet előlem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 13.

zsokaw

2015. december 4.

Már egy napja "családtag"! Egyszerűen fantasztikus: nőiességben tartósságban.Azt mondanám, a XXI. századi nő illata.Édes, puha. de nem tolakodó, csipetnyit virágos és kell bele az a kis málna! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 4.

balogh.andrea

2015. november 24.

Tegnap délután óta, vagyis mióta ez a pihe-puha, meleg, ölelős meseillat rákerült a kabátom ujjára, egyszerűen nem bírok másra gondolni-figyelni....
A kabátomat direkt nem a gardróbba akasztottam reggel, hanem itt lóg a székem háttámláján, és izgatottan várom, hogy mikor legyint felém újra meg újra ez a szépség..
Eddig egyetlen Flower sem fogott meg (sőt), de.. Nekem ez a parfüm kell. Téli finomság; melengető, vaníliás, kicsitrózsás-kicsitfűszeres púder.. Jaj.
PS: Galagonyanya, teljesen igazad van az Inside-dal kapcsolatban! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

PS: Galagonyanya, teljesen igazad van az Inside-dal kapcsolatban! :)

hopihe11

2015. november 19.

Igazi őszi-téli illat, sokkal finomabb, mint az elődei, nincs benne semmi a többiek fullasztó púderességéből. Szerintem a legjobban sikerült flower-variáns eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.