Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Doll66, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatategória: virágos-gyümölcsös-gourmand

Ilatösszetevők: mandarin, málna, bolgár rózsa, narancsvirág, Bourbon vanília, praliné, púderes jegyek

Ár: 3.200 Ft , Eladó: Timi8
Állapot: 30ml/kb.7ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Utalást követő posta/foxpost
Ár: 2800 Ft/10 ml (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve előreutalást követően posta vagy Foxpost
klau810614

2015. november 17.

Hát én sem gondoltam volna hogy ez ilyen finom,mert a többi Flower szerintem szörnyű...legalábbis rajtam! :) Édes,vaníliás melengető csoda!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

galagonyanya

2015. október 29.

Nem ő volt a kiszemelt célpont, midőn legutóbb Douglas-be látogattam, ám nem bírtam legyőzni a kíváncsiságomat. Gyors fújás, aztán csak pislogtam, mint hal a szatyorban, mi ez? honnét került elő a kedvenc parfümöm, a Trussardi Inside? Sehonnan, nyilván, ez a Kenzo volt az, ami megtréfált. Esküszöm, olyan ez az illat, mintha a Kenzo Flower edp-t összeöntötték volna az Inside-dal (a Trussardi-s üvegnél mondjuk jobban megbillent volna a keze az illetőnek), valami isteni finom, meleg, puha, édes gyönyörűség, amelyet csupán azért nem rohanok azonnal megvásárolni (mert hó vége van :) ) mert hosszú az a bizonyos lista, olyan parfümök szerepelnek rajta, mint Gaultier2,Diptyque Eau Duelle meg Miss Dior Le Parfüm, és még sorolhatnám... mindegy, lényeg, hogy ez most nagyon jól sikerült, érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

nyarigabi

2015. október 13.

Soha, SOHA nem gondoltam volna, hogy egy Kenzo Flower flanker megfog. Imádom és utálom az alapillatot egyszerre, legimádatosabb barátnőm kedvence volt sokáig, hozzá abszolút illett, de maga az illat engem kiborít. Viszont ez mennyei. Benne van a Flower különlegessége (mert lássuk be, nagyon különleges, tipikus love or hate, bármikor felismerem kategória) de csavartak rajta egy olyat, amitől csodaillat lett nekem. De még mindig nem viselném, annyira emlékeztet ezerkilométerekre költözött drága barátnőmre. Neki viszont megvenném, imádná.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 13.

rdm

2015. október 10.

Ma fújtam a müllerben papírra, ez maga a mennyei manna, isteni! Nagyon finom, édes vaníliás, sütis!!! Kíváncsi vagyok milyen bőrön, de már 4 illat volt rajtam, ez már nem fért el. Sokkal jobb, mint a LVEB! Kell, kell, KELL, kellene...
Bőrre is fújtam, isteni, tartós pralinés finomság!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

Bőrre is fújtam, isteni, tartós pralinés finomság!

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.