Kenzo

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegyek: szegfűszeg, mandarin

Szívjegyek: ylang-ylang, napraforgó, mangó, kömény, édesgyökér

Alapjegyek: vanília, pacsuli, ámbra

Parfüm csomag egyben
Ár: 10.000 , Eladó: vikk2400
Állapot: használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: banki utalással ,személyes Dunaújvárosban
Kenzo Jungle L'Elephant EDP 100 ml
Ár: 16000.- Ft , Eladó: rata.sum
Állapot: bontatlan, celofános, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Budapesten

Feketehattyú

2016. augusztus 24.

Ez az illat nálam eddig kimaradt, pedig nem csak parfüm, hanem elefánt imádó is vagyok, már egész kiskorom óta gyűjtöm őket, így amikor megtudtam, hogy e két általam imádott dolog ötvözésre került, ráadásul ilyen szép értékelései vannak, majdnem megrendeltem látatlanban.

Hát jól tettem, hogy nem tettem.
Az orientális illatokat kimondottan szeretem,a fűszereseket már kevésbé, így nagy kíváncsisággal fújtam (szerencsére csak) papírcsíkra. Az biztos, hogy brutál tartós ( haza hoztam a papírcsíkot és az egész szobát betölti az illat) az is biztos, hogy ilyen, vagy ehhez hasonló illat nemigen jön szembe velünk az utcán, na de kérem szépen ennek pont olyan az illata, mint az általam készített túlfűszerezett répatortának, amiből minden igyekezet ellenére egy piskóta állagú mézeskalács lett. Fahéj,szegfűszeg és kömény. Vannak olyan illatokat amiket én ugyan nem viselnék, de ennek ellenére különleges műalkotásnak tartom, de ez nálam még ebbe a kategóriába sem sorolható, ez az én orromnak egy túlfűszerezett karácsonyi süti. Hol a dzsungel hangulat?? :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Hát jól tettem, hogy nem tettem.

egyboszorka

2016. augusztus 14.

Lélegzetelállító, szédületes, percenként változó, erőteljesen fűszeres, picit csípős indítás után szép fűszeres virágillattá alakuló vadállat. Tényleg nem a lopakodva becserkésző, vérszomjas, de jóllakottan már doromboló fajta, hanem a " ha megindulok, ott kő kövön nem marad, mert tarolok, erős és hatalmas vagyok" elefáni...Kegyetlen jó parfüm, ha jól tudom, Damoklész karddal a feje fölött, de lehet, hogy már le is sújtott az a bizonyos kard...

Előkerült persze Ő is az őszi illatválogatás kapcsán. Springsteen írta a Mauboussin edp kapcsán, hogy amíg ilyen illatok vannak elérhető áron és közelségben, addig részéről nem annyira érdeklik a parfüm haute couture szekció többtízezres nagyágyúi. Na, ez jutott eszembe nekem is, amikor ma reggel vele indítottam a napot. Értem én, hogy minőség és exkluzivitás, felsőbbrendűség és megengedhetem magamnak érzés. Tudom, én is rendelkezem pár delikvenssel, minta szintjén pedig ...hát, sok delikvenssel... Szóval a Jungle, Arpége, Rush, Mauboussin, Angel, és bőven folytatható a sor, még ha nem is végtelen hosszan nekem hozzák azt a szintet, hogy teljes kiszerelést csak abból a niche- illatból vagyok hajlandó megvenni, ami hanyattvág, és amitől durván kéjes szavak hagyják el ajkaimat...Érdekes, mintha régebben niche minőségű illatokat kreáltak volna, a maiak meg ez is jó lesz egynek szlogennel lennének a piacra küldve, minden mindegy alapon, a fogyasztó meg ezt kapja, ezt eszi...Eltolódott a dolog...
Mindenféle ráérős, sokoldalúan kihasználható, és rendkívül jelentős gyakorlati haszonnal rendelkező " kutatás " számol be arról, hogy a férfiak évente, hetente, naponta, óránként avagy pecenként hányszor gondolnak a szexre. Mindegy a szám, de ha ezt megérzik, szerintem jóval többször az amúgy sem kevésnél...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

RitaL

2016. augusztus 3.

Még középiskolás koromban volt nagy őrület. Imádtam, mert semmi máshoz nem volt fogható, karakteres, élvezetes, és nagyon tartós. Egyáltalán nem illett hozzám, de nem foglalkoztam én azzal. Szerintem hivalkodó, de kipróbálni mindenképpen érdemes, mert meglepetést okozhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

tothszilvi75

2016. június 10.

Talán a legkarakteresebb jelző sem túlzás vele kapcsolatban. Elkövettem egy hibát.. Mivel nemrég kipróbáltam a "ráncfelvarrott" Poisont, és klasszisokkal gyengébbnek éreztem a réginél, gondoltam Elefánit is lebutították, s óvatlanul kettőt fújtam magamra a parfümériában.. Hát, kitértek előlem az emberek. :) Brutálisan jó még mindig, sürgösen vennem kell belőle legalább egy kis üveggel míg még lehet. Nagy kár, hogy ezek a klasszikus csodák mind eltűnnek a polcokról. Pótolhatatlanok.

Nem bíztam a véletlenre, 100ml-s lett az enyém.. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 10.

Nem bíztam a véletlenre, 100ml-s lett az enyém.. :)

kiskavics

2016. június 9.

Általános iskola 6-7 osztályban valaki parfüm mintákat mutogatott,emlékszem,ez volt az egyik ami telibe talált.Azóta eltelt kb.12 év ,most újra megillatoltam.
Ugyanolyan csodálatos,persze mértékkel használva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Ugyanolyan csodálatos,persze mértékkel használva :)

Etee

2016. május 14.

Egy 3-as mintacsomagban volt a kenzo jungle többi tagjával, amit kizárólag miatta vettem (és miattatok, kedves értékelők!). Kedvenc lett a társaival együtt (bár a Homme-t többször használom). Meleg, különleges illata van, ami egész nap tart, bár estére megszelídül :) Mivel télen szereztem be, kíváncsi leszek milyen nyáron használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 14.

xszemyx

2016. április 23.

A "sok" szóval tudnám jellemezni. Egy fél fújás fele elég ahhoz, hogy napokig érződjön ruhán, bőrön pedig még fürdés után is. Nem lettem szerelmes belé. Nem mondanám kellemesnek, mert nagyon vad. Nem értem az elefánt jelképet, én inkább a tigrist jelölném erre az illatra. Lapul addig, amíg mások közelébe nem férkőzik, de akkor aztán támad kíméletlenül. Nem mondom, hogy barátkozunk, mert annyira megszelídíthetetlen, hogy nem lehet vele barátkozni, de jobb vele jóban lenni, mint ellenségének.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

gyik

2016. április 15.

Az biztos, hogy nagyon tartós illat, mert nem tudtam magamról levakarni sehogy sem, de engem kimondottan taszít az illata. Viszont el tudom képzelni, hogy valakinek bejön, mivel tényleg nem tucat illat. Számomra gyomorforgató, anyukám is majdnem rosszul lett az illatától....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 15.

abodri

2016. március 26.

Ennyire megosztó parfümöt soha nem illatoztam. Ezt tényleg imádni vagy utálni lehet.
Fújás után az első negyed órában mintha egy benzintankba szagolnék bele. A férjem kirohant a házból. És kérte, hogy ne csináljak család elleni merényletet!
Rendkívül erős, orentális, fűszeres illatkompozíció sok alkotóelemmel. A szegfűszeget, köményt, vaníliát, pacsulit különösen kiérzem belőle. Bonyolult és nehéz illat!
NA, DE AZTÁN!!!! Leszáradás után jön a csoda. Külön-külön bontakoznak ki az illatok.
Szerintem fontos, hogy valóban nagyon keveset szabad belőle egyszerre fújni, mert ha valaki rendesen körbefújkálja vele magát, sem ő, sem a körülötte lévők nem fogják tudni elviselni az illatot és az illetőt :). Ezt a parfümöt tudni kell kezelni! Ha keveset fújunk belőle, és nem rögtön indulás előtt, akkor csodálatos élményben van részünk :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 26.

HEva

2016. március 13.

Felfordul tőle a gyomrom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Felfordul tőle a gyomrom...

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Linalool, Eugenol, Limonene, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Farnesol, Geraniol, Lyral, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.