Kenzo

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegyek: szegfűszeg, mandarin

Szívjegyek: ylang-ylang, napraforgó, mangó, kömény, édesgyökér

Alapjegyek: vanília, pacsuli, ámbra

Ár: 15000ft postával , Eladó: Vinike
Állapot: 100ml-ből ennyi, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postán maradó küldeményként

AdamFragFanatic

2016. március 3.

Ez az az illat, ami véleményem szerint egyből megosztó lesz. Vagy imádni fogja valaki vagy pedig nem. Nincs köztes út. Én személy szerint szeretem. Nagyon erős és tömény illat, így csak kevés kell belőle.
Tartós illat nagyon így egész nap magával kíséri viselőjét. Aki egy fás, dús fűszeres mégis nőies illatot keres, annak ajánlom mindenképpen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

kicsiliba

2016. február 20.

A Csoda!Mèly tisztelet ès meghajlás Dominique Ropion előtt,amièrt megalkotta ezt a fensèget!Ès persze az Amarige-t ès az Alien-t! :) Ezèrt mèg azt is megbocsájtottam neki,hogy ránk szabadította a La vie est belle-szőrnyet!Rajtam folyamatosan változik,mindig megörvendeztet egy-egy új arcával,de az èdesgyökèr folyamatosan jelen van.Rendkívül tartós illat,egy fújás csak (többet nem is szabad)ès egèsz nap èrezni!Nekem ő több bármelyik niche illatnál!Bocsánat a niche-rajongóktól!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Lilu

2016. február 16.

Nagyon szegfűszeges, kis vanília a háttérben, először úgy voltam vele, hogy nem vennék belőle egy üveggel. Majd egy pár óra múlva elcsendesedett a szegfűszeg, és előjött a mangó, vaníliával keveredve igazán kellemes, édes hatást keltett. Nem egy "must have" cucc, de szeretnivaló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 16.

Nikolett82

2016. február 14.

Egyet megtanultam egèsz èletre!:( Tömeghisztéria bûvkörèben parfümöt vásárolni nem szabad,a by flower után hatalmas csalódás volt,szíbdobogva bontottam ki a l elephantomat ès!!..
Szegfûszeg!!! Èmelyítô,erôs,fejfájdítóan fûszeres,Tanaka Kenzo nem igazán sikerült illata, tèny ,hogy rendkívül tartós, de elviselni nem tudom sem magamon,sem máson! Kár èrte, mert Kenzo illatai megosztóak de jók.Ez a l elephantròl nem mondható el,illat mèg orrba nem vágott:( Sajnálom , tènyleg kár èrte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

mplaura89

2016. február 7.

A kedvencek kedvence nálam. A találkozásunk több ízben történt, először 16 éves koromban. Hallottam, hogy ő Kylie Minouge kedvenc illata, és hát gondoltam, hogy ha egy ilyen vagány csaj őt fújja, biztos nagyon szexi illat lehet. Vettem is egyet magamnak, és nagyon tetszett...sajnos csak nekem...mikor befújtam vele magam az osztálytársaim azt kérdezték: kinek van ilyen büdös füstölő szaga?..én meg szégyenemben a pad alá bújtam..és szünetben rohantam lemosni..na ennyi is volt vele a viszonyom..egész mostanáig...mikor úgy éreztem, kéne vele tennem egy próbát, hisz azóta eltelt 10 év...még kimondani is sok....na szóval éreztem, hogy most már talán tudom viselni, mert ez az illat olyan nagyágyú, ami egy 16 éves kis fruskának olyan, mint mikor egy kislány pirosra rúzsozza a száját, és úgy megy ki az utcára, ami valljuk be, kicsit nevetséges. Na szóval megérkezett hozzám..és azt hittem elájulok..annyira finom, úgy simult a bőrömbe, mintha nekem tervezték volna...igazi díva illat, tudni kell viselni! baromi erős, 1 fújás és kész a csábítás:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

GNóri

2016. február 4.

Ez a parfüm kiskoromban teljesen elvarázsolt. A nagynénémnek állandó jelleggel ott csücsült a polcán a kis elefánt. Akkor nagyon tetszett az illata is, és a design is, ha nála voltam, állandóan odaosontam a szekrényhez szagolgatni, és az üres üvegeket meg is kaptam:) Mai fejjel sajnos már nem tetszik, számomra túl sok, túl fűszeres, túl tömény. Nála nem azt érzem, hogy kiegészít engem, hanem inkább elnyom. Gyanítom, hogy a kömény és az édesgyökér a hibás, más ilyen illatjegyű parfümök sem tetszenek. Ennek ellenére megadom az öt csillagot, mert egy azonnal felismerhető, egyedi, ikonikus illat, a parfümgyártás megboldogult fénykorából, amikor még minden parfüm egy műalkotás, igazi egyéniség, személyiség volt, és nem futószalagon jöttek ki az újabb és újabb cukorkák.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

nashko77

2016. február 3.

Na jó... Lehet, h a szórófej fújt ki túl sokat egyszerre. Lehet... De ettől még a hányinger az megvolt. Én valahogy nem díjazom, h földbe döngöl, nem értem azt sem, mért szeretnek egyes emberek ennyire fullasztó illatok felhőjében úszni. Az ilyeneket pipettával kellene már árulni is. Nagyon ellenszenvesen erős, tolakodó illat nekem. Fél óránál többet nem bírtam magamon hagyni, mert egy fújástól rosszul lettem. Nem, nem is érdekel, mivé változik, vagy szelídül idővel. Mért várjam meg egyáltalán, ha addigra hányingeres migrént kapok?! Nem értem. Messze kerülném még a személyt is, akin megérzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

hulcsi

2016. február 2.

UD.:Elkezdtem jellemezni, aztán szólt ez az izé, hogy a korábbit felülírhatom, így pont eltűnt minden, amit írtam. A lényeg még mindig ugyanaz, csak kisit disztingváltabban :) Szóval földbedöngöl, mint egy elefánt :) De ha kibírod azt az 5-7 órát, amíg csitul, akkor nagy csodát élsz át. Annyira megpuhul és diszkrét lesz, hogy legszívesebben beleharapnál..harapnék... :)

Aztaaaaa....szagolom, olvasom a véleményeket, szagolom megint...teljes nálam a káosz. Egyszerre vonz és taszít.K...va erős...már bocs a kifejezésért, de rendesen pofánvágós, ezért egyet kell értsek azzal, hogy max egy csepp. Nagyon tömény, nagyon fullasztó...tényleg és komolyan felfordult tőle a gyomrom. Bármilyen távol tartom a csuklóm magamtól csak érzem és irritál. Ugyanakkor....a gusztustalanon túl, ott van valami furfang. Nem tudom mi. A vanília mindenképp, de még valami, amitől ellenállhatatlanná válik.Nem tudok dűlőre jutni vele. Marad a férj teszt. kíváncsi leszek mit szól majd hozzá. Mivel el tudom képzelni, hogy bizonyos nőkön, bizonyos alkalmakkor, bizonyos helyeken csodaszer ezért tuti 5 csillag, de hogy a kettőnk kapcsolata hogyan alakul, azt még nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

Vilcsi

2016. január 21.

Több, mint 10 évig vártam rá és nemrég megvettem magamnak. A gimiben egy lány használt ilyet és azóta is orromban volt a finom édeskés, semmihez sem fogható illata. Ősszel vettem meg és nem nagyon tudtam mit kezdeni vele. Annyira erős volt, még ha csak a permetbe belesétálva használtam is, hogy nem nagyon tudtam viselni. Eddig. Most rájöttem hogy kell használnom és végtelenül boldog vagyok :) Átfújtam egy keveset egy parfümszóróba és annak a pumpáját lecsavarva a csövecskéjéről helyezek a nyakamra ill. a csuklóimra egy picikém. Isteni! :)
Update: Rájöttem ám mi volt a baj. Ha nagyon sok kerül rám, akkor az erős szegfűszeges illat nagyon sokára tud csak leszáradni és ez az illat nekem túl erős, nem tetszik. Viszont ha leszárad, akkor jön elő a selymes -szerintem- masala chai illat. Végre megfejtettem mit érzek, mikor készítem a teát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

kjancsa67

2016. január 12.

Először elég hamar túladtam rajta, mert fojtogatónak éreztem az illatát. Néhány év elteltével tettem még egy próbát és ezúttal nagy szerelem lett. Nagyon durván fűszeres, viszont tartós, nem lehet nem észrevenni. Sokan füstölőhöz hasonlítják, de a legtöbben "De finom! Mi ez?" - zel reagálnak, ha megérzik rajtam.
Nem kislányos, nem visszafogott, nem púderes, nem mindennapi kis illat, csak bevállalósaknak ajánlom hűvösebb napokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 12.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Linalool, Eugenol, Limonene, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Farnesol, Geraniol, Lyral, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.