Kenzo

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegyek: szegfűszeg, mandarin

Szívjegyek: ylang-ylang, napraforgó, mangó, kömény, édesgyökér

Alapjegyek: vanília, pacsuli, ámbra

Ár: 15000ft postával , Eladó: Vinike
Állapot: 100ml-ből ennyi, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postán maradó küldeményként

tonhalacska

2016. január 11.

Addig imádtam és több üveggel elhasználtam, amíg átcsomagolták, ez már több éve történt. Azóta nem az igazi, más lett egy picikét az illata, kevésbé tartós és erős. Szóval a régi Elefánt az extra ütős volt, ez csak ütős, de azért 5 pontos az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

petra8403

2015. december 31.

Kedves Elafant!
Par napja ismerlek csak, megis ki merem jelenteni, hogy nalad tartosabb es nagyobb hatosugaru parfummel sosem talalkoztam.
Kulonleges vagy belul, es mutatos kivul.
Felesleges a kerteles...kellesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 31.

Kedves Elafant!
Kulonleges vagy belul, es mutatos kivul.
Felesleges a kerteles...kellesz!

Mia27

2015. december 10.

3 eve csak ez hasznaltam telen. Annyira elteltem vele, meg talan az eletkorom is szerepet jatszik (27 lettem), hormonok, fogyas/hizas, barmi, hogy egyszeruen nem tudom elviselni. Pedig imadtam, ez volt AZ ILLAT. Nagyon sajnalom, hogy igy megvaltozott rola a velemenyem mert rettento tartos es egyedi illat. Fuszeres, tomeny, de meg is isteni. En csak ajanlani tudom. De en sajnos fajo szivvel megvalok tole. Meghagyom masoknak. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

mismercus

2015. december 5.

Isteni illata van! Csupán egy fújás és egész nap érezhető rajtam. Imádom! Édeskés és szexi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 5.

bogibooo

2015. november 15.

Régi vágyam teljesült azzal, hogy ezt a parfümöt megrendeltem magamnak egy szörnyű nap után.:) A döntéshozatalt nagyban könnyítette, hogy akciós volt a 100 ml-s kiszerelés az iparfüméria honlapján.Azóta is imádom, nagyon tartós és különleges illat, én hétköznapra munkahelyre illetve alkalmakra is használom, olyan lett mint a második bőröm!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

EvaO93

2015. november 11.

Ez az illat hihetetlenül különleges. Egyáltalán nem tartozik a tucatillatok világába. Akár hányszor beleszippantok mindig kicsit másmilyennek érzem, de azt hiszem tetszik minden egyes oldala. 4 mintát próbáltam most ki, ő fogott meg felkenéskor a legkevésbé, majd pár pillanat múlva rá kellett, hogy jöjjek, hogy a többi mellette nagyon elhalványul, mind tartósságát és különlegességét tekintve is, az illatáról nem is beszélve. Pedig voltak mellette igen szép nagy vadak (Tom Ford, Yves Saint Laurent, Thierry Mugler...) Nagyon tetszik, bár nem tudom, hogy magamon el tudom-e most képzelni... talán igen... még próbálgatom pár napig. Nem egysíkú, gyönyörűség! :) Akárhogy is döntök majd, az 5 csillagot már most tudom, hogy megérdemli. :)

Azóta sem hagy nyugton az illat, a mintát ki sem kell nyitnom, úgy is érzem az illatát. És rájöttem, a szegfűszeget kifejezetten kiérzem rajta és gondolom ezért is jut egyből eszembe valamiféle karácsonyi sütemény illata. Most úgy érzem, hogy be kell, hogy szerezzem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

szisz5

2015. november 10.

Brutál tartós, brutál fűszeres, igazán egyedi illat. Kissé retro beütése van, de mégis van benne valami modern izgalom is. Ha "vakon" próbáltam volna, azt hittem volna, hogy egy YSL parfümmel van dolgom, meglepő a Kenzo-tól egy ilyen illat. Érdekes, hogy sokan őszi-téli parfümnek tartják, amit az intenzitása miatt meg is értek, számomra mégis inkább egy buja sivatagi-nyári éjszaka ugrik be, amint beleszippantok. (a páromnak a karácsonyi konyha jutott róla eszébe :D, szóval ebből is látszik milyen sokoldalú) Nagyon tetszik, de magamon nem tudnám elviselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

timmantyú

2015. október 21.

Még gimis koromban kaptam, illat alapján ismertem fel a drogériában, mert egy osztálytársam használta és nagyon szerettem rajta. Durván tartós. Én egy idő után beteltem vele, nem is bírtam elhasználni a teljes kiszerelést, azóta is van belőle. Valahogy magamon egy idő után már émelyítőnek éreztem, akármilyen keveset is fújtam. Ettől függetlenül egy szuper és egyedi parfüm, még csak hasonlóval se találkoztam soha. Messziről felismerem bárkin :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

rata.sum

2015. október 20.

2014.07.22. A földkerekség egyik legtartósabb parfümje. Emlékszem, volt olyan, hogy egyetlen pici fújás került a dekoltázsomra, nap végén a pólóm ment a szennyeskosárba, 3-4 nap múlva kimostam, megszáradt - és vajon mit éreztem a pólón még mindig? Bingó, az elefántos Kenzót. Öblítőnek nyoma sem volt, az elefánt mindenen átdübörgött. :D
Huszonéves koromban használtam elég sokáig (kb. 3-4 évig). Tetszett a fűszeressége, az erőteljessége. Most már túlságosan direktnek érzem, vannak sokkal nagyobb kedvenceim. De mindig mosolygós nosztalgiával gondolok erre a parfümre.

Upd.
Jól megijesztettetek. Komoly, hogy megszűnik?! Mivel már nem állandóan használom, szuperül elvoltam az 5 ml-s fújósommal. Arra, hogy néha-néha megkívánom, bőven jó volt. De ahogy elképzeltem, hogy egyszer majd nem lesz, hogy a világ Elefánt nélkül marad... :(((
Hát, betankolok belőle. Nem érdekel, hogy gazdaságilag hülye döntés, hiszen egy 100 ml-s üveg a remélhetőleg még hosszú életem végéig ki fog tartani.
Ez a parfüm nekem a húszas éveimet jelenti, azt pedig nem szívesen engedjük el, ugye, lányok? :) És hééé... egy 100 ml-s üveg a remélhetőleg még hosszú életem végéig ki fog tartani!!! :D ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

Upd.

necra

2015. október 12.

Reggel naivan vagy 5 helyre fújtam. Brutálisan erős és valahogy most nem tudok vele azonosulni, de remélem télen megbarátkozunk. 100ml-s kiszerelést vettem belőle, mivel már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Linalool, Eugenol, Limonene, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Farnesol, Geraniol, Lyral, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.