Kenzo

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegyek: szegfűszeg, mandarin

Szívjegyek: ylang-ylang, napraforgó, mangó, kömény, édesgyökér

Alapjegyek: vanília, pacsuli, ámbra

Ár: 14000 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: 100 ml/88 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Ár: 15.000ft postával , Eladó: Vinike
Állapot: 100ml-ből ennyi, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postán maradó küldeményként

krémparádé

2015. augusztus 17.

Ma én is megismerkedtem Elefánival :). Fűszeres-balzsamos, az tény, de ami legeslegelsőnek beugrott róla, hogy ez kérem, nemes egyszerűségében gyantaillat. Gondoltam, lehet benne tömjén, de nix. Nem vagyok nagy természettudós, de szívesen kirándulok, nézelődöm, szimatolok a természetben, és régóta nagy kedvencem az az édes gyantaillat, amit kizárólag mediterrán utazásaimon olasz vagy görög fenyők közt sétálgatva érzek. Ez a parfüm számomra ezt idézi fel, az édes-meleg balzsamos illatot, a csodás tájat, a forró napsütést, a szabadságot, csak sokszorosára felfokozva. Én még sohasem jártam dzsungelben, de kíváncsi lennék, hogy az ottani buja növényzet, virágok, gyümölcsök vad kipárolgásának van-e köze ehhez az illathoz. Ezt a Kenzot kétségkívül az egyedisége koronázza meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Tildi

2015. augusztus 4.

Csak 1 csepp nem több, mert "tömeggyilkosságot" okoz az ember környezetében a túlzásba vitt mennyiség, főleg nyáron :D Szerintem határozottan téli illat. Nagyon domináns, nagyon tartós, nagyon fűszeres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Pippiiip

2015. augusztus 3.

Pár napja kaptam ajándékba. Két nap próbálkoztam vele, de eddig rajtam nem működik :( Lehet, hogy a nyár a meleg az oka.
Az 5 csillag jár Neki, mert maga az illat hihetetlenül egyedi és még ilyen tartós parfümmel nem találkoztam.... Imádom az üvegét, az elefántot :)

Sajnos úgy néz ki eladásra kerül.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Sajnos úgy néz ki eladásra kerül.....

Berti

2015. június 28.

Imádom, Lolita mellett másik nagy kedvencem. Szuper tartós, egyedi, fűszeres illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

radinm

2015. június 26.

Nem értem, fel nem foghatom, hogy maradt ki eddig az életemből ez a fűszeres gyönyörűség. Valahogy sohasem izgatott, egészen addig amíg nem kaptam belőle ajándékba egy fújóst. Naná hogy most szüntették meg. Azóta már egy teljes üveg mérhetetlenül boldog tulajdonosa vagyok, valami egészen döbbenetesen finom és tökéletes illat, egyszerűen szerelem, szerelem, szerelem. Télen, nyáron, reggel, este, mindig mindenhol!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.

tundur

2015. május 26.

Finom, fűszeres, különleges parfüm. Én személy szerint imádom. Nálam alapdarabnak számít, kár, hogy lassan eltűnik. Tartósságra is kitűnő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 26.

Nina29

2015. április 27.

Imádom..... Ő a parfüm...mérges is vagyok hogy lassan eltünik,miért kell minden finom parfit megszüntetni? Tartós és dögös...szerintem mindenki ismeri

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

IldaDb1990

2015. április 26.

Egyik kedvenc illatom, több évig használtam. Nagyon tartós illat, eleganciát sugároz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Clara

2015. április 20.

Huha! Megoszlanak a velemenyek rendesen:)
En szemely szerint imadtam egy 10eve kb., most elfogadnek egy kis uveggel, ha valaki szabadulna tole?!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

Huha! Megoszlanak a velemenyek rendesen:)

Sirina

2015. április 20.

Amikor először megéreztem ezt a szagot azt hittem valakinek a lakasaban lehet füstölő es molyirto szag es azt vette be a ruhaja majd közölte hogy ez a parfüm ami rajta van fuuujjj

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Linalool, Eugenol, Limonene, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Farnesol, Geraniol, Lyral, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.