Kenzo

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegyek: szegfűszeg, mandarin

Szívjegyek: ylang-ylang, napraforgó, mangó, kömény, édesgyökér

Alapjegyek: vanília, pacsuli, ámbra

Ár: 14000 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: 100 ml/88 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Ár: 15.000ft postával , Eladó: Vinike
Állapot: 100ml-ből ennyi, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postán maradó küldeményként

AyaDid

2014. május 30.

Az egyetlen Kenzo parfüm, amit nem igazán szeretek. Iszonyat erős és fűszeres, amivel önmagában nem lenne semmi bajom, de ez az egzotikus fűszerezettség meg az egész parfüm lecsengése nekem valahogy túl sok, émelyítő. Amúgy minden elismerésem, egyébként ugyanis egy igazán egyedi parfümről van szó, ami jó, hogy megszületett a világra és amit egyszer mindenkinek ki kell próbálnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

pronto

2014. május 26.

borzalmas ez a szag, hányingerem lesz tőle, elég, ha egy liftben utazom valakivel, aki ezzel van befújva és még másnap is érzem a kabátom a szagát. nekem nagyon jó szaglásom van és a szagló idegeim sikítanak a közelében. nem is értem, aki locsolja magára az hogy érezhet más szagokat, miközben jungle felhőben van...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

levendula72

2014. május 13.

Fiatalkorom kedvenc parfümje!!!! Igaz már sokat változott az ízlésem, de ezt még mindig szeretem, és néha ha kedvem van hozzá pár napig használom.
Nekem közvetlen magamra fújva nagyon tömény, ezért a levegőbe fújok és aláállok, átsétálok alatta, viszont így is elég egész napra., még este is érzem az illatát.
Szerintem mindig a kedvenceim közt fog maradni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 13.

Szerintem mindig a kedvenceim közt fog maradni!!!

kinderino

2014. április 22.

Imádom!! Lehengerlő, különleges, elképesztő, gyönyörű illat. Magamra fújom, és mintha jó értelemben elcsapna egy elefánt csorda. Tényleg nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Fanika

2014. április 3.

Ez a "parfüm" egyszerűen kriminális! A főnököm használja, de nem bírom ki mellette, mert ez az illat hányingert keltő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 3.

Ashakiran

2014. április 2.

Ez a január-februári depressziós illatom. Annyira rossz, hogy már jó, sőt tökéletes! Erős, fűszeres, különleges és zavaró! Utóbbi nem probléma. Szeretem, de nem konstans használatra, mert úgy már tényleg sok. Mindenesetre ötös, egyértelműen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 2.

storm28.oe

2014. március 11.

Szerintem igazi"dögöknek" valo :)Ha használom elhiszem magamrol is ,hogy az vagyok :D :D
Régi nagy kedvenc,középsuliban mindenki ezt locsolta ész nélkül :)
Mára alkalmanként használt ,Alien mellett nagy becsben tartott a kis elefántos üveg:)Nagyon erős,fűszeres,hivalkodo illat-mértékkel kell használni.NAgyon tartos,levakarhatatlan Ő is.
Update-volt szerencsém az "fm" verziohoz..Valoban meglepően jo-csak nem olyan tartos.Nem szeretem az fm-et,mert mindig érzek valami mű"beütést"-de ez a verzio valoban jol sikerült!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 11.

Régi nagy kedvenc,középsuliban mindenki ezt locsolta ész nélkül :)

szandracska

2014. február 26.

Régebben használtam ezt az illatot, először nem tetszett, aztán ahogy megbarátkoztam vele, egyre jobban megszerettem. Igazi nehéz illat, és ezzel együtt elég megosztó is szerintem. Tartóssága 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

szilviakiralyno

2014. január 22.

Kenzo Elefántja ördöngős Fenevad, egy veszedelmes fegyver, igazi vadásztőr döfés a szívbe, mely kíméletlen és lehengerlő. Aki használója, úgy érezheti magát, mint a dzsungel nagy harcosa, minden erő, és hatalom övé. Aki megérzi, az megadja magát határtalan magabiztossága előtt viselőjének. Többször olvastam, hogy az illathoz alkalmi, vagy legalábbis tűsarok dukál, Én nem feltétlen értek egyet ennek kizárólagosságával. Farmerhez, és pulóverhez ugyanúgy harmonikus, és feltétlen figyelemfelkeltő. Ami a titok, a használója személyisége. Vad, és titokzatos, magabiztos, céltudatos, aki nem fél az újtól, a különlegestől, nem fél megélni ösztöneit, és vágyait. Nekem nem feltétlen az afrikai sivatag jut eszembe az illat viselésekor, hanem India szövevényes vad tájai.
Az illat maga magáért beszél. Elsöpör és ural mindent maga körül, én egyszerűen a rajongója vagyok. Emlékszem megjelenése évében kezdtem el dolgozni a suli után, és irányt vettem egy elegáns parfüméri felé, ahol újítani szerettem volna, és az eladó höölgy ezt ajánlotta. Akkor még nem voltam bátor, bizarrnak hatott a tömény illat, nem láttam / éreztem a harmóniában feloldódó molekulák lényegét, mondanivalóját, megriadtam, és mást választottam. Pár évvel később némi hezitálás után bevállaltam. Egyszerűen akkor már megértem hozzá, és a nagy slágeridőszaka enyhült, bár amúgy sem lehetett lépten nyomon érezni mindenkin, és akkor hatalmas szerelemmé vált. Én is, ahogy többen írják, ősszel és télen tudom hordani, nagyon kis mennyiség kell, és elsöprő sikerű kémia a bőrömmel keveredve. valóban nem mindenki illata. Kicsit erőszakosnak tűnhet azoknak, akik a virágos -cukormázos diáklányos illatokat részesítik előnyben. Nem is a romantikus alkatok illata, hanem az igazi Női fenevadaké, akik már nem szemrebegtetve, lesütött tekintettel állnak a világ előtt, hanem minden részletükben tudják, ismerik céljukat, az embereket, de legfőképpen Önmagukat. Bátrak, és vonzóak, hibáikkal együtt tökéletesek. Fűszeres mélysége valami elementáris erotikus vonzerőt kölcsönöz viselőjének, de semmiképpen sem közönséges módon, ámbár ezért akaratosan is. Imádom, szerelmes vagyok az illatba és a hatásába. Csillagos 5*, megérdemli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Odil

2014. január 20.

Összetettsége, nagysága, melegsége, sötétsége, édessége, téliessége, karácsonyisága csupa olyasmi, amiért akarom és woo.
Közben nem kapom meg tőle, amit akarok, sőt, irritál (a kardamon-édesgyökér kombináció számomra rettenetes. Olyan, mint valami nagyon "zöld", "bioízű" és kesernyés dolog - aki kóstolt már valamilyen szárított potpourrit, tudja - olcsó törökmézbe darálva, aztán nyalogasd, próbáld meg élvezni. Brr).
Egy szintetikus, fejfájdító oldalába is belefutok időnként, amit végképp nem tudok elfogadni.
És mégis, szegfűszeg vaníliával, miáu, mint egy fél mézeskalács plusz fél boszorkánykonyha mindenféle sztereotip idétlenséggel, amit a Faust releváns jelenetében olvashatunk. Misztikus, indokolatlanul füstösnek érzem, ráadásul valahol mókás is, időnként csak úgy megmosolyogtat. :3 Utána viszont picit elkedvetlenedem a hiányosságai miatt.
Talán tapasztaltátok emberi kapcsolatban, hogy egy alapvetően szimpatikus karakterrel ismerkedtetek, ám nem tudtátok, akarjátok-e az életetekbe, s akkor ő nyílt bizonyítékát adta annak, hogy igényt tart rátok, ez pedig a bennetek érlelődő szeretetnek is nyílt utat adott. Egyszerűen elsimította a félelmeiteket.
Nos, a Jungle L'Elephant is megtehette volna ezt irányomban azzal, hogy kiemelkedően széppé válik a bőrömön, de nem tette meg. Nincs vele baj, éppen olyan, mint az üvegben, ám ez nem az a pozitív gesztus. Mindezért várom, hogy történjen valami, figyelni fogom.

Ud.: Csak behódolt, először finom vaníliás sütiként, majd megmutatta azt is, amit eddig elrejtett előlem. Soha nem lesz a kedvencem, soha nem leszek belé szerelmes, mégis végtelenül kedves és egyedi számomra.
A szegfűszeg-vanília tud lenni karácsony, igen, és tapasztaltam ugyanazt, amit leírtatok: Hogy még erősebbé tesz.
Mostanában hajlamos vagyok MILF dámának öltözni, bunda, hosszú kesztyű, durva rúzs, ráadásul "pedofil" korszakomat élem egy szangvinikus, napsugaras kamaszfiúval (két évvel idősebb nálam, ami döbbenetesen kevés), aki azt hiszi, attól nő fel, ha sérül, minden szempontból.
Csodálatosan ránctalanít, ám nem szívesen adom a nevem, az identitásom, így a Prada Ambert vagy Kenzo Madly-t sem ehhez a románchoz.
Az elefántos csoda viszont alátámasztja a hangulatot, hibái reflektálnak a helyzet hibás voltára, ereje, szépsége és előremutató volta pedig...
Így most nagyon egyben vagyunk. Talán valami még történni fog, egy másik élethelyzetben. Ha nem történik is tisztességesen működtünk együtt egy öt csillaghoz, s megy a cilinderemelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Linalool, Eugenol, Limonene, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Farnesol, Geraniol, Lyral, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.