Kenzo

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegyek: szegfűszeg, mandarin

Szívjegyek: ylang-ylang, napraforgó, mangó, kömény, édesgyökér

Alapjegyek: vanília, pacsuli, ámbra

Ár: 14000 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: 100 ml/88 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Ár: 15.000ft postával , Eladó: Vinike
Állapot: 100ml-ből ennyi, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postán maradó küldeményként

platinakuka

2013. július 28.

Különleges, energikus, intenzív, és ÖSSZETÉVESZTHETETLEN!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Különleges, energikus, intenzív, és ÖSSZETÉVESZTHETETLEN!

Eduska

2013. július 1.

Agatha én még ilyen szép írást nem olvastam itt senkitől! Meg is szaglásztam ma, pedig magamtól sosem indulnék el a Kenzos polc felé:) Csak papíron szagoltam, de nagyon nagyon megtetszett. Sok ilyen szép írást kérünk még!:) Bírom egyébként a humoros oldalad is! Puszi:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

mazsonyul

2013. május 12.

Kicsit aggódva, "vakon" vettem a neten. Többfelé olvasgattam véleményeket, és féltem amikor füstölő szagot és olyanokat írtak, hogy inkább rémisztő büdös lötty mint izgalmas illat. Az összetevők alapján azért reménykedtem, hogy én bírni fogom ezt az illatot, igazából Opium-félére vagy Salvador Dali SD for women-re számítottam. Nagyjából be is jött, de a Kenzo illata nem olyan erőszakos mint az említett kettőé. Fűszeres, orientális, de egyáltalán nincs füstölő szaga, inkább édeskés, balzsamos illata van: egy fülledt trópusi sziget homokos tengerpartját naplementében tudom hozzá elképzelni. Az ilyen típusú illatok inkább télen érvényesülnek, de nekem most is bejön, és meg lehet kövezni, de én erősnek sem érzem már...talán az orrommal van a probléma, de per pillanat az erősségi kategória győztese az itthoni kollekciómból a Paloma Picasso EDP-je. És ami nincs, de nem is lesz, mert nem bírom az illatait, az a Guerlain termékeinek 80%-a, számomra azok büdösek, nehezek, túl hangsúlyosak és öreglányosak. Sokféle Kenzot szaglásztam, de nem igazán jött be a márka, viszont ennek az elefántosnak nagyon örülök. Egy fújás elég belőle, bár én nem érzem mikor érezhető még rajtam vagy sem, ezért gyakran fújok még egyszer-egyszer :). Ez amolyan "örök darab" parfüm, amikor ezt a szót hallom parfüm valami ilyesmire asszociálok: sárga folyadék, erős, testes illat, elegáns üvegben. Ennek a kritériumnak pontosan megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 12.

nyuszka2

2013. április 14.

Imádom!Egy nagyon pici fújásnyi kell belőle,és még másnap se kell befújnom magam:-)Extra tartós,nekem évekig elég volt.Nehéz,erős,fűszeres illat.Alkalomra használtam inkább,ezt tényleg érezni 30 méterről is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 14.

Gabus

2013. április 5.

Bementem a douglasba,és azt mondtam, hogy én most olyan illatot keresek, ami jó erős, fűszeres, és mindenki megérzi rajtam. Az eladó mutogatott egy párat,ez is köztük volt.Egyből kiszúrtam,és mondtam hogy épp ilyenre gondoltam,mert ez tényleg egy ilyen illat.Télen szeretem fújni.Időközönként rám jön hogy ezt használom jó pár napig,de aztán (annak ellenére hogy szeretem,és tényleg tetszik) besokallok magamtól,és hogy folyton mindig,mindenhol ezt érzem.És olyankor pihentetem jó pár napig,hetekig...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

melike_0817

2013. március 14.

Az eddigi egyik legkülönlegesebb illat, amivel valaha találkoztam. Talán a Givenchy-Organza ami hasonlít rá. Nagyon fűszeres, kellemes illat. A barátnőm kapta, akinek nem tetszett. Mikor elsőre megszagoltam, nem bírtam elviselni az illatát, de annyira különlegesnek és jellegzetesnek találtam, hogy nem tudtam elfelejteni. Mikor másnap, illetve az elkövetkezendő napokban újra és újra megszagoltam, beleszerettem! :) Azóta a kedvencem, nincs még egy ehhez hasonló illat. Egy biztos, nem mindenkihez passzol, ez tipikusan az az illat ami nem áll jól minden fajta stílushoz, személyiséghez. Figyelemfelkeltő, és ahogy előttem is írták, önbizalomnövelő. :) Mindenképpen ki kell próbálni, hogy kinek milyen érzés viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

GeoNautic

2013. március 9.

Hihetetlenül megosztó egy illat. Magamon néha érezni vágyom, néha nem bírom elviselni, de kétségtelen, hogy van, akihez nagyon-nagyon illik, bizonyára bőrfüggő darab, szerintem az a kategória, amivel érdemes ismerkedni beruházás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

Gracelle

2012. december 17.

Na a mai napon ezt is megtaláltam, és a kezembe is vettem. Sajnálatos módon csalódtam benne, teljesen mást vártam...
Az üveg is kényelmetlen és kb megfoghatatlan, de nagyobb baj, hogy számomra az illatot is ugyanezekkel a szavakkal lehetne jellemezni. Van benne valami édesség, valami fűszeresség, a mandarin nagyon jól érezhető, de az én orromnak szúrós, mint a sivatagi skorpió. A szafarihangulatot nem, a meleget viszont szinte éreztem a bőrömön, de engem inkább 60év körüli hölgyek illatára emlékeztetett egy méregdrága karácsonyi partyn. A különlegessége mindenesetre tagadhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

gerbaud

2012. december 12.

Kénytelen vagyok még egy ötössel jutalmazni ezt a kis pimaszt. Ebben a zord időben nem a forró szavannákra repít, hanem ünnepi díszbe öltözteti a szívemet-lelkemet. Nagyon szeretem a decembert, Karácsonyra készülődni, az ízeket, illatokat, érzéseket. A Jungle igazi finom mézeskaláccsá varázsolt az első órákban, estére pedig forralt bor és hókifli illattá lett rajtam. Ebben a hidegben pont erre a melegségre van szükségem, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 12.

ciccmicc

2012. december 8.

Erős, édes, nagyon fűszeres, szinte émelyítő illat. Kizárólag 40 feletti nőkön tudom elképzelni, és kizárólag télen, vagy esti alkalmakra. Lerobbanthatatlan, ezért jár neki a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Linalool, Eugenol, Limonene, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Farnesol, Geraniol, Lyral, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.