Kenzo

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegyek: szegfűszeg, mandarin

Szívjegyek: ylang-ylang, napraforgó, mangó, kömény, édesgyökér

Alapjegyek: vanília, pacsuli, ámbra

Ár: 14000 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: 100 ml/88 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Ár: 15.000ft postával , Eladó: Vinike
Állapot: 100ml-ből ennyi, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postán maradó küldeményként

Bbettinaa

2012. december 1.

Az egyik legkülönlegesebb parfüm, amivel valaha találkoztam. Ez az az illat amiről nem tudom eldönteni, hogy tetszik e, vagy sem. Volt olyan alkalom, amikor magamra fújtam és szinte menekülni akartam előle, bár ez a tartóssága miatt nem olyan egyszerű :). Viszont egy másik alkalommal már imádtam. Amikor előbújik egy nőből a nagybetűs NŐ, akkor érdemes használni. Szürke hétköznapokon nem tudnám magamon elképzelni. Szerintem ez a parfüm megköveteli a sugárzó magabiztosságot, ha egy kicsit elbizonytalanodom, engem azonnal uralni kezd az illat. Én viszont azt szeretem, ha én viselem a parfümöt, nem a parfüm engem. Előnye, hogy ilyen tartós, különleges parfümmel nem igazán találkoztam még. És bár néha kimondottan "megrémít", el tudnám képzelni a polcomon, hogy alkalomadtán magamra fújhassam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

tanita

2012. október 19.

A világ legegyedibb és legtartósabb parfümje, éppen ezért egyáltalán nem való mindenkinek. Ha túl sok van rajtam (egy fújásnál több), gyakran megfájdul a fejem. Régen volt belőle Jungle Tigre, kár, hogy ezt már nem gyártják, az is ugyanilyen egyedi volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 19.

rmonika74

2012. szeptember 19.

10 éve biztosan 'használom' ezt az illatot. Régi, kedves Barátnőm ismertetett meg velem. Ahogy megéreztem az illatot, egyből szerelem volt. Azóta is szeretjük egymást. Ha rossz napom van, akár télen, akár nyáron, akkor ettől valahogy másnak érzem magam. Olyan, mintha, egy puha fehér sál körülölelne, melegítene, s széppé tenne, s mintha minden nap Karácsony lenne. :D. Ha különleges alkalom van, és/vagy 'kiöltözöm', mindig ezt az illatot viselem magamon. Valóban nehéz, fajsúlyos illat, de én ha új parfümöt vásárolok, mindenben ezt az illatot keresem, ehhez hasonlítok mindent. Sajnos a többi Kenzo illattal nem sikerült megbarátkoznom. Ez az 5ös skálán 10es. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

dubniczalexandra

2012. augusztus 22.

Imádom, ez volt az első "felnőtt" parfümöm. Igazi pasizós illat, reggel befújom magam és egészen fürdésig érezni. Egy biztos, ezzel a parfümmel az ember elég feltűnő, szóval kell hozzá önbizalom ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

csernusbrigi

2012. augusztus 11.

Én ajándékba kaptam még pár éve. Az egész üveg itt maradt rajtam, sajnos nem tudom használni, és elajándékozni sem mertem, mert nekem az illata nem tetszik. Nagyon fűszeres, nagyon erős, engem a füstölőkre emlékeztet, jobban kedvelem a virágos-gyümölcsös illatot. Lehetséges, hogy túl fiatal vagyok hozzá, és ezért nem tetszik..nem tudom. Nagyon lepontozni nem szeretném, biztos nem rossz ez, csak nem nekem való..:/ :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

m.rian

2012. augusztus 6.

Nagyon szeretem ezt parfümöt is ( a többi fűszeres társához hasonlóan),nagyon sokáig használtam hihetetlenül tartós!Szerintem ez kifejezetten egy télre való parfüm!Saját tapasztalat : jó pár évvel ezelőtt befújtam magam nyáron és a buszon rosszul voltam magamtól!!!
Kár hogy a férjem annyira nem kedveli!!
Ja azt hiszem idén télre megint veszek belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Kár hogy a férjem annyira nem kedveli!!
Ja azt hiszem idén télre megint veszek belőle!

Yndre

2012. július 29.

Nagyon nagyon odáig vagyok ezért az illatért, de nyáron borzasztóan erős. Valamiért mindig pont nyáron teszteltem aminek hatására egy jókora fejfájás fogott el minden alkalommal. De ennek ellenére soha nem bírok magammal, hogy megszimatoljam amikor a közelemben van, már elég régen kerülgetem, itt az ideje, hogy télen beszerezzek belőle egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

széva

2012. július 20.

Nálam ez a parfüm nem működik,sőt rosszul vagyok tőle,de tudom ez semmit nem jelent aki tudja viselje :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 20.

moncsi29

2012. július 20.

Rendkívül tömény, nehéz illat.
Kb. 17 éves koromban megéreztem egy barátnőmön,imádat volt elsőre.Elhasználtam belőle egy üveggel,a környezetem is dicsérte,de szerintem még csitri voltam egy ilyen illathoz.nem is vettem többet.
A napokban megint megszagoltam.Megint elájultam tőle.Ahogy Medora is írta,fullasztó,párás,szerintem rendkívül szexi.Kell hozzá érettség és önbizalom,mert ez vonulós illat,mindenki észreveszi.
Biztos hogy télen megint ott fog mosolyogni a polcon!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 20.

Rendkívül tömény, nehéz illat.
Biztos hogy télen megint ott fog mosolyogni a polcon!:)

Tvylvis

2012. július 2.

Ez az illat én vagyok.... úgy 12 éve kisebb-nagyobb megszakításokkal elválaszthatatlanok vagyunk! A férjem is ezt imádja, ezzel szeretett belém. Nyáron mondjuk nem használom, mert akkor túl erős, és szigorúan egy fújás (eau de parfum), utálom, ha kilométerekre illatozi valaki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Linalool, Eugenol, Limonene, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Farnesol, Geraniol, Lyral, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.