Kenzo

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegyek: szegfűszeg, mandarin

Szívjegyek: ylang-ylang, napraforgó, mangó, kömény, édesgyökér

Alapjegyek: vanília, pacsuli, ámbra

Parfüm csomag egyben
Ár: 10.000 , Eladó: vikk2400
Állapot: használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: banki utalással ,személyes Dunaújvárosban
Kenzo Jungle L'Elephant EDP üvegében
Ár: 8500 Ft postával , Eladó: Emli70
Állapot: 100 ml / kép , Helyszín: --, fizetés: Banki utalás, postán maradó.

Csucsundra

2012. június 12.

Ahányszor megérzem ezt az illatot, hányingerem támad. Egyszer vettem magamnak régesrég, eddigi legnagyobb melléfogásom volt. Már az első használat után éreztem, hogy nagy hiba volt, mások is jelezték, hogy nagyon rossz ez a parfüm rajtam:). Kuka lett a vége évek múltán. Számomra émelyítő és förtelmes, rohadt banánra emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

rhinestone

2012. május 29.

IMÁDOM! Szerelem volt első szaglásra, ráadásul csak később sikerült kideríteni mi is ez az illat, így még nagyobb volt a kötődés. :D Ez volt kb. 8 éve.. azóta tart... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 29.

meseke

2012. május 20.

Nagyon erős, karakteres illat. Nekem megfájdult a fejem tőle :S Csak erős egyéniségeknek ajánlom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

vnani

2012. április 22.

Brutális illat, csak a bátraknak és merészeknek és csak télre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

Brutális illat, csak a bátraknak és merészeknek és csak télre.

gerbaud

2012. március 23.

Megkövetem Kenzo Jungle L'Elephant-ját. Nem tudom, hogy mi történt, a hormonok, az évszakváltás, vagy egyéb körülmény tehet róla, de valami frenetikus átalakuláson megy át rajtam újabban ez az illat. Olyan eszméletlenül finom és merőben más lesz, mint korábban, hogy teljesen levett a lábamról. Nem tömény, nem nehéz, nem fojtogató, nem is ismerek rá. Ennek a fantasztikus illatnak köze nincs ahhoz, amit eddig magából mutatott a bőrömön, de ahhoz végképp semmi, amit egy papírcsíkra fújva érezni lehet. Kezd gyanús lenni, hogy az orientális-fűszeres illatcsalád rajtam csak jó időben működik, de akkor nagyon:). Kész vagyok tőle, hovatovább ilyen finomat már rég éreztem... azt hiszem a kapcsolatunk nem áll meg ennél az illatmintánál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 23.

kriszta852

2012. március 11.

Jutányos áron jutottam hozzá egy netes vásárlás alkalmával,buta módon,anélkül,hogy ismertem volna az illatát. Az első reakció:Te jó Isten!Az biztos,hogy egyedi,mert senkin nem éreztem ezt az illatot azóta sem.Időről időre mindig megpróbálom megszeretni de nem megy.Tartóssága csillagos 5-ös.Vagy imádni vagy utálni lehet.Egyébként a páromnak tettszik.Az üvege viszont nagyon szép,jól áll a polcon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 11.

Málni

2012. március 2.

Baromira erős, tartós, orientális illat, amit egész nap érezni, ha vki túlzásba viszi igencsak émelyítő tud lenni...
Még réges régen egy koppintásom volt belőle, de az is nagyon tartósnak bizonyult...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 2.

Sephira

2012. február 23.

Szerintem kellemes illata van, karakteres, nem tucat, csak ugye a mennyiség..Egy csepp is elég belőle szerintem és szigorúan hideg időben és este! (Ez az a fajta illat amiből a kevesebb több).

Update: eddig csak a papír csíkra fújtam belőle mert szerettem érezni az illatát, én főleg fahéjat érzek belőle (meg mentolt is), kicsit szeráj hangulatom van tőle :), egzotikus kinézetű hastáncos nők jutnak róla eszembe. Magamon sose próbáltam, kíváncsi voltam a bőrömön hogy viselkedik. Egyet fújtam belőle, igyekeztem a lehető legkevesebbet..Így hideg időben is töménynek éreztem és erősnek, órákig intenzív volt az illata (nem is értem valaki ismerőse miért locsolta magára mikor eleve erős és tartós!!). Kellemes de nem illik hozzám, nem állt jól. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

radioaktiva

2012. február 18.

Nagyon szeretem ezt az illatot, de csak télen használom és persze mértékkel. Nagyon karakteres, nagyon tartós - és nagyon megosztó illat. Rajtam nagyon jól működik. Olyan puha melegségillat nekem. Mintha egy finom meleg kasmírpulóver körbeölelne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 18.

cingarela

2012. február 17.

Még nagyon régen szaglásztam, amikor még nagyon nagy slágernek számított, hát engem sem fogott meg ez az illat, sőt (most, hogy nézem szegfűszeg, kömény) szval biztos ezért nem zártam a szívembe:)

De ha valahol ráakadok, akkor megismétlem a szaglászást, ki tudja ennyi idő elteltével lehet még szerethető is, majd írok, hogy jól emlékeztem e:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 17.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Linalool, Eugenol, Limonene, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Farnesol, Geraniol, Lyral, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.