Kenzo

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegyek: szegfűszeg, mandarin

Szívjegyek: ylang-ylang, napraforgó, mangó, kömény, édesgyökér

Alapjegyek: vanília, pacsuli, ámbra

Kenzo Jungle L'Elephant EdP
Ár: 11.000 Ft + pk , Eladó: Dottir
Állapot: 100 ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost

Anriette

2018. február 17.

Ez a parfüm szerelem volt. Odacsap, igazi nagyágyú, erős, karatkeres, egzotikus-keleties, fűszeres, tömény de imádtam, évekig használtam. Ez tényleg egy orientális-fűszeres parfüm. Imádtam, ma már nem venném újra, mert már nem mai illat és ma már mindenki ismeri, messziről felismerhető. Retro.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

micsmics

2018. január 7.

Értem a rajongóit, hisz ezt a parfümöt ezer közül, száz kilométer távolságból, ellenszélben ki lehet szagolni. Nekem meg kb.az egyetlen, amit egész egyszerűen nem bírok elviselni sem magamon, se másokon. Egy tömény fűszeres bolt, sok és kész. Sajnálom, hogy pont az elefánt maradt, és a tigrisnek mennie kellett...😔 A két csillag a karakterének szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

kvin

2018. január 7.

Már majdnem tetszik, majdnem tökéletes... majdnem. Végre egy vérbeli orientális-fűszeres(!) illat és nem a szokásos édeskés, virágos. Elolvasgattam a kommenteket, mindenki írja, milyen brutál erős. Nekem ezzel semmi bajom, nem érzem, hogy "arcul csap" vagy "hanyatt vág", pont olyan, amilyennek lennie kell.
Viszont nagyon durván fűszeres, amivel megint csak nem lenne semmi bajom, - sőt, kifejezetten bátor! - ha nem olyan fűszer lenne, amitől még a konyhában is a hányinger kerülget. A kömény! Láttam, hogy van benne, de nem törvényszerű, hogy ennyire kiérződjön, rajtam sajnos igen, ráadásul ehhez jön még az intenzív szegfűszeg, ami így együtt, ilyen mennyiségben már sok. Számomra annyira tönkreteszi, hogy emiatt nem tudom élvezni, pedig annyira csodálatos lenne. Megértem, sokan miért vannak oda érte. Csak a kömény húzza le - tartósságban is megállja a helyét - ezért erős négyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Csirci

2017. december 25.

Ez a parfüm egy illat élmény!
Csàbító, magabiztos téli illat. A szegfűszeg vanília együttese nagyon különlegessé teszi. Tény, hogy nem mindenkinek àll jól.
Egy nagyon meghatàrozó illatkompozíció.
Viselője hatàrozott, nőies és csodàlatos!
Tudni kell viselni, és Rà nagyon igaz!
A kevesebb néha több

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Ez a parfüm egy illat élmény!
Egy nagyon meghatàrozó illatkompozíció.
Viselője hatàrozott, nőies és csodàlatos!
Tudni kell viselni, és Rà nagyon igaz!
A kevesebb néha több

PinkMcFreeze

2017. december 20.

Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Imádom!

Andrea1985

2017. december 16.

Nagyon nagyon nagyon tartós!
Intenzív, erős illat.
Én legalább annyi negatív commentet kaptam már rá, mint amennyi jót :-)
Pont ezért adok rá csak négy pontot, mert szinte már túl erőteljes, vigyázni kell vele.
Ettől függetlenül mindig újra veszem, mert én nem tudom megunni :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 16.

Nagyon nagyon nagyon tartós!
Intenzív, erős illat.
Én legalább annyi negatív commentet kaptam már rá, mint amennyi jót :-)
Ettől függetlenül mindig újra veszem, mert én nem tudom megunni :-)

Tarkamilla

2017. november 14.

Update 2: eltelt fél év... Én már rég eladtam az eredeti üveget és azóta beszereztem egy másikat - nem tudtam beletörődni a vereségembe.
Hát mit mondjak :D... most is majdnem feladtam, de annyira fel akartam fedezni magamon is a szépségét, hogy végül egy otthon töltött kényszerpihenő közben sikerült! Nagyon-nagyon eleven, lüktető és élő illat - ezt eddig is így gondoltam. Azt nem tudtam csak, hogy hogy szelídítsem meg. A trükkje az, hogy hagyni kell kibontakozni a bőrön, mivel nagyon igényli a testhőt. Ha nem akarom ketrecbe zárni, idomítani-finomítani, akkor csodálatosan teszi a dolgát.
Hát így "értünk" mi össze: én elfogadtam a vad szépségét, ő pedig csodálatosan megadta magát nekem. Fenséges nagyvad, de nem kell tőle félni, nem harap :)

Update: Egyre kevésbé éreztem az édességet és pár próbálkozás után feladtam. Csak a szegfűszeg maradt, így megváltam az üvegtől. Egy csillagot elveszek, nem olyan jó ez...

Most érkezett meg a 100 ml-s üveg. Csak pár hete ismerem az illatot és olvasván, hogy megszüntetik - pánikolva rendeltem majdnem rögtön két üveggel (milyen jó, h nem tettem :) )
Szoknunk kell még egymást... talán túl fiatal vagyok hozzá... Pár óra elteltével tetszett meg igazán az illat - akkor édessé és puhává szelidül - most egész megrémültem felfújáskor... meglátjuk, meglátjuk...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Verona5

2017. november 4.

A Kenzo-kért nem vagyok oda, sőt mi több egyáltalán nem is tetszenek. Még a mostani új World sem. De erre kíváncsi lettem a vélemények alapján. Megérkezett, beleszagoltam az kifújóba és már érezni, hogy tetszik. Aztán a felfújása! Brutál! :) Kömény, kömény, kömény! Aztán fajéj, fahéj, fahéj! Nincs is benne?? Nem értem... Fél óra múlva fűszeres karácsonyi süti illat - ja persze a szegfűszeg is itt ugrik ki benne. Na jó, az édesgyökeret is kiérezni - ettől lesz igazi gyógyszeres illat, meg szerintem az ylang-ylang is dominál,virágosítja. De együtt akkor is inkább karácsonyi süti hangulat - a puha alapillatokra ráillesztve. Egy fújás bőven elég volt. Ja, és még más embereken nem teszteltem (postai sorbanállás, busz...), na arra még kíváncsi leszek ;) Ez PARFÜM! Meg gyógyszer is lesz - szerintem még a náthát is el fogja mulasztani, ha beleszaglászok! :) Természetesen 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 4.

dalma92

2017. szeptember 22.

Na erre mondom én, hogy jól pofáncsap! Sőt, folyamatosan pofáncsapkod. Kegyetlen. Végtelenül fülledt. Szegfűszeg. Ezek a hívószavak.
Emlékeztet egy gusztustalan tenyérbemászós dzsigoló parfümre, aminek nem tudom a nevét, de hányok tőle.
Épp most zuhanyoztam egy viszonylag semleges illatú tusfürdővel, jól lemostam a csuklómról, de még mindig nagyon érzem. Hú basszus! Na EZ parfüm.
Azt még nem tudom tetszik-e, vagy sem, jövök később.

up
Kell, kell, kell! hát ez isteni! 5 csillagos! Mindenkit kivégzek vele a környezetemben, alighanem saját magamat is, de akkor is JÓÓÓ :)

Na jó, a mai nap beláttam az igazat. Mint illat nem ragadott meg (pedig fixa ideám a fűszeresség), inkább a vadsága, brutális ereje, tartóssága. Ebből valószínűleg nem lehet elég keveset fújni. Most a Chanelekért dobog a szívem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Azt még nem tudom tetszik-e, vagy sem, jövök később.

up

danacanahai

2017. szeptember 1.

Borzaszto eros, de nagyon szeretem. Amikor legeloszor egy repteren magamra fujtam, a baratnom azt mondta hogy tenyleg elefant szagom van :) Hosszu orakon keresztul erezheto az illata, amit en inkabb huvosebb napokon hasznalok. Mindig van a kollekciomban egy uvegcse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Linalool, Eugenol, Limonene, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Farnesol, Geraniol, Lyral, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.