Kenzo

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegyek: szegfűszeg, mandarin

Szívjegyek: ylang-ylang, napraforgó, mangó, kömény, édesgyökér

Alapjegyek: vanília, pacsuli, ámbra

Parfüm csomag egyben
Ár: 10.000 , Eladó: vikk2400
Állapot: használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: banki utalással ,személyes Dunaújvárosban
Kenzo Jungle L'Elephant EDP 100 ml
Ár: 16000.- Ft , Eladó: rata.sum
Állapot: bontatlan, celofános, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Budapesten

kittkatt

2017. augusztus 24.

Nem tudnám megmondani hány alkalommal állítottak meg az utcán, szórakozóhelyen, boltban, nyaraláson..hogy megkérdezzék milyen parfümöt használok! :) Intenzív, extra tartós, karakán illat, nagyon egyedi, mint egy aláírás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

canaille

2017. augusztus 19.

Szeretem. Télen - nyáron használom. Ez az egyik állandó parfümöm, tökéletes a sarki kisboltba, munkába, alkalomra egyaránt. Mindig újraveszem, néha több üveg is van belőle otthon (hajlamos vagyok a halmozásra). Ez az illat Én vagyok.:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Tamimami

2017. augusztus 7.

Csodálatos mély, fůszeres illatkreáció. Hihetetlenül tartós buja illat. Ez a parfüm nem a tinilányok illata; fel kell nőni hozzá. Én csak télen használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Krisztiina

2017. július 11.

Hihi, én imádom ezt az illatot :-) ! Egy biztos, hogy megosztó illat. Olyan nincs, hogy kicsit szeretem vagy kicsit utálom.. ;-) Nem az "elsőre szerelem" volt a miénk, sokáig érlelődött benne, hogy akarom-e vagy sem és mikor már az enyém volt, egy ideig akkor se voltam benne biztos, hogy jók leszünk-e együtt. De jól lettünk. ;-)

Az illatról nem tudok mit elmondani, annyi jó (és negatív) véleményt olvastam itt a parfümről, hogy abban benne van minden, de tényleg minden.

Ez az illat vagy igen, vagy nem! Köztes út nincsen! ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

Ez az illat vagy igen, vagy nem! Köztes út nincsen! ;-)

Soly77

2017. július 11.

Rettentően taszító, gyomorforgató émelyítő, migrénkeltő erős illat. Fel nem tudom fogni hogy emberek ebben az illatban fürdenek? és még tetszik is nekik... jesszus... Nyáron egy vegyifegyver, télen sem esik jól az orromnak... Tolakodó mindent elnyomó förtelem...
Hol az orrotok? jesszus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

Hol az orrotok? jesszus

Vica75

2017. július 11.

Vegyifegyver.Öreges, erőteljes hintőporszag.Alkotásként értékelem, de hordhatalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 11.

Kedi81

2017. június 6.

Nagyon régóta ismerjük már egymást😊
Régen el se tudtam volna képzelni,hogy valaha is használni fogom,de az évek során megváltozott az ízlésem,már csak olyan parfümöt használok,ami tartós és amit én is érzek,nem adok ki olyanra pénzt,ami annyira gyenge,hogy csak mások érzik rajtam,elvégre magamnak veszem,nem mások örömére😊
Viszont így eléggé leszűkült a lista,kevés az igazán tartós,számomra is finom és különleges illat,mikor láttam,hogy van az oldalon kis fújós belőle rögtön rendeltem is,és nem csalódtam,talán megismerkedésünkkor az is zavart,hogy szinte minden második emberen Őt éreztem,de mostanában megunhatták mert már rég nem éreztem sehol,így most boldog vagyok vele,egy fújással még másnap is érzem magamon,baromi tartós és egyedi,szegfűszeget és a mandarin illatát amúgy is imádom,úgyhogy most kb. 17 évvel a megismerkedésünk után mondhatom,hogy nagyon jól összebarátkoztunk😊
Minden benne van,amit egy parfümtől elvárok,különleges,extra tartós és egyedi,jár a maximális csillag😊
Hamarosan érkezik a Tigris tesója is kis fújósban,Őrá viszont már egyáltalán nem is emlékszek,úgyhogy izgatottan várom :-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Nagyon régóta ismerjük már egymást😊

Luiselotte

2017. május 16.

Kis mintát rendeltem belőle az itteni vélemények hatására.
Óóó hát Ő régi ismerősöm , csak nem tudtam, hogy ezt az illatot éreztem már sokakon sokszor.
Másokon nem szerettem , nekem mindig egy fülledt indiai piac jutott róla eszembe, de gondoltam , hogy teszek vele egy próbát.
Nem működik rajtam az elefánt pedig szerettem volna szeretni :(
Valami punnyadt berohadt virághalom lett a bőrömön karcos szegfűszeg helyett .
Nagyon sajnálom , de se máson sem magamon nem szeretem .
Az ikon kap 3-at :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

Kis mintát rendeltem belőle az itteni vélemények hatására.
Nem működik rajtam az elefánt pedig szerettem volna szeretni :(
Valami punnyadt berohadt virághalom lett a bőrömön karcos szegfűszeg helyett .
Nagyon sajnálom , de se máson sem magamon nem szeretem .
Az ikon kap 3-at :)

emeseee6

2017. május 4.

Csodálatos! Életemben sokszor éreztem ezt már,csak nem tudtam ,hogy ez az :D Nagyon tetszik ,van ereje,átütő ereje,magabiztossá tesz. Közben mégis olyan meleg,biztos a szegfűszeg miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

sword

2017. április 23.

Tartós és jó szillázsú. Tulajdonképpen kellemes, de mivel jóformán csak a szegfűszeget ontja magából (de azt nagyon durván), leginkább joviális sütiszagú nénikének érzem magam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 23.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Linalool, Eugenol, Limonene, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Farnesol, Geraniol, Lyral, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.