Kenzo

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegyek: szegfűszeg, mandarin

Szívjegyek: ylang-ylang, napraforgó, mangó, kömény, édesgyökér

Alapjegyek: vanília, pacsuli, ámbra

Parfüm csomag egyben
Ár: 10.000 , Eladó: vikk2400
Állapot: használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: banki utalással ,személyes Dunaújvárosban
Kenzo Jungle L'Elephant EDP 100 ml
Ár: 16000.- Ft , Eladó: rata.sum
Állapot: bontatlan, celofános, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Budapesten

nikita

2017. április 19.

Vadító, átütő, elsöprő. Mély, karakteres illat, személyiséget kíván, cserébe erőt magabiztosságot, vonzerőt kapunk. Nem kell újrafújni, a reggeli permet késő este is lüktet. Varázslat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 19.

narcissus

2017. április 6.

Nagyon megosztó illat: vagy imádni, vagy utálni lehet. Középút nincs!
Én például feltétlen híve vagyok, mindig ünnep számomra ez az illat, pedig ez egy mindennapos, szaladgálós parfüm ez... Nekem mégis különlegessé válik a napom tőle, mert egzotikus, keleties illatnak tartom, amely rejtelmes, semmi mással össze nem téveszthető, és brutálisan tartós. Eleinte kicsit "pofon vág" - erős, kicsikét szúrós felfújás után, de aztán... Kinyílik a sok finom fűszer, és szépen, apránként felpuhul valami egyedi, különösen szép és izgalmas illattá.
Nekem csillagos ötös, odavagyok érte :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

Nagyon megosztó illat: vagy imádni, vagy utálni lehet. Középút nincs!
Nekem csillagos ötös, odavagyok érte :)

egyedszilvi

2017. március 5.

Ő az az illat,melyet többszőr próbáltam,s nem tudom mit kezdjek vele.
1x tetszik,másszor pedig rohanok lemosni :).
Valami mégis megfogott benne,ha újra magamra fújom.Tartóssága,hatósugara tökéletes,talán nekem vaditó(munkatársaimnak is)az intenzivitása..és elég száraznak találom,mélyebb,bújósabb is lehetne.Fűszeres,ami nagyon finom,lehet csak nem illünk össze,hiába vonzódok hozzá.Máson is imádom érezni.Abszolut megérdemli a max pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Ő az az illat,melyet többszőr próbáltam,s nem tudom mit kezdjek vele.
1x tetszik,másszor pedig rohanok lemosni :).

adripatton1993

2017. február 25.

Imádom! Kedvenc parfümöm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Imádom! Kedvenc parfümöm

MsWatson

2017. február 10.

Erős, fűszeres, és nagyon tartós illat, nemrég tettem szert egy üvegre. Egy hétig csak ezt használtam, a kézfejemre is fújtam, és még este is simán lehetett érezni, többszöri kézmosás után. Többször megkaptam, hogy "De jó illatod van!" Inkább őszre, télre tudom elképzelni, most van szezon! :)
Megtartom, az biztos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

Megtartom, az biztos!

Blackxentric

2017. január 25.

Ma használtam először. Csere útján került hozzám egy tíz ml-s fújós. A vélemények alapján kíváncsi voltam erre az illatra egy ideje. Hát ma kipróbálhattam végre. Számomra nagyon kellemes illat, de persze csak finoman használva. Még szerencse, hogy olvastam a véleményeket és nem fújtam rögtön kettőt. Az az egy fújás egész napra tökéletesen elég volt. A nap végén is éreztem még halványan. Erőteljes fűszeres illat, amit bárhol felismer aki már találkozott vele. Nekem nagyon bejön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

fritz.aniko

2017. január 21.

Rettentően fűszeres,édes és szerintem száraz illat.
Tartóssága kiváló, szinte levakarhatatlan.
Hatalmas a 'hatósugara', zárt térben egy fújás tömegpusztító fegyverré avanzsálhat.
Összességében az illattal nincsen semmi bajom messziről, pár lépés távolságban, más embereken nagyon kellemes.
Viszont ha használom, hiába csak egy fújást teszek a nyakamra, iszonyatosan erős.
A saját bőröm illatához nem hozzátesz, nem kiegészíti azt, hanem teljesen elnyomja.
A fejem is megfájdult tőle olyan erős.
2,5 csillagot adnék ha lehetne, de nagy jóindulattal hármat adok.

Update: eukaliptusz + henna keverékkel festem a hajam és pont akkor adtam még egy esélyt az elefántnak - hátha megszeretem - miután hajat festettem és... frissen hennázott hajon elképesztően jó illata van.
(Kár, hogy nem hennázok minden nap.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Rettentően fűszeres,édes és szerintem száraz illat.
Tartóssága kiváló, szinte levakarhatatlan.
A fejem is megfájdult tőle olyan erős.
2,5 csillagot adnék ha lehetne, de nagy jóindulattal hármat adok.

(Kár, hogy nem hennázok minden nap.)

Vicamici

Korcsoport: >54
2016. december 27.

Ez az a parfüm, amit bárhol fel lehet ismerni még az utca túloldaláról is. Egy időben mindenkinek ilyen illata volt, ami emiatt szaggá minősült. Nagyon-nagyon erős illata van ennek a parfümnek, ezért csak módjával szabad használni. Amihez hozzáér, azon már megmarad ez az illat akár napokig is. Hihetetlenül megosztó, mert valakinek Isteni, és valakinek meg kész borzalom. Még sosem találkoztam olyannal, akiből ne váltott volna ki valamilyen szélsőséges érzelmet. A környezetemben a férfiak imádták. Már rég nem használom, de sokszor vettem a legkisebb kiszerelésből, és csak különleges alkalmakkor használtam. Az biztos, ha valakinek nem tetszik, annak kész kínzás, ha valaki ezt használja mellette. Nyáron én betiltanám, mert nagyon nehéz, szerintem kifejezetten téli illat. Olyankor szerettem, mert nekem olyan belebújós, meleg hatást keltett a fűszeres, különleges illata. Régebben, ha kicsit depis voltam, ha ezt fújtam magamra, valamiért segített helyretenni a lelkemet. Aki szereti az egyedi, erős, karakteres illatokat, azoknak ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 27.

Seahorse82

2016. december 12.

Biusjj! Én is nyomozgattam, és szerintem ez kamu, nem szüntetik meg. Ha belegondolunk ez a Kenzo zászlóshajója!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

csikosmatyas

2016. december 7.

Személy szerint hiszem azt, hogy minden parfümnek megvan a helye és az ideje a világban. Ennek nem egy 30 fokos zárt iroda ahol többen is dolgoznak, amire többször felhívtam kolleganőm figyelmét, hogy ha egy mód van rá tartogassa otthon "bugyilehúzós" illat gyanánt a kedvesének, de úgy látszik egyik fülén be a másikon elefánt.
Ez nyilván nem az illat hibája, ami egy rendkívül erőteljes émelyítő fűszerkavalkád, némi mangópálinkába oldva.

Up. Megtaláltam a helyét az életemben, egy iszonyatosan jól nevelt, alomra pisilő kölyökmacskát eredményezett 😊.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 7.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Linalool, Eugenol, Limonene, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Farnesol, Geraniol, Lyral, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.