Kenzo

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegyek: szegfűszeg, mandarin

Szívjegyek: ylang-ylang, napraforgó, mangó, kömény, édesgyökér

Alapjegyek: vanília, pacsuli, ámbra

Parfüm csomag egyben
Ár: 10.000 , Eladó: vikk2400
Állapot: használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: banki utalással ,személyes Dunaújvárosban
Kenzo Jungle L'Elephant EDP üvegében
Ár: 8500 Ft postával , Eladó: Emli70
Állapot: 100 ml / kép , Helyszín: --, fizetés: Banki utalás, postán maradó.

biusjj

2016. november 25.

Sok-sok éve már, hogy kerülgetem, de valahogy sosem vettem meg. Igazi karácsony illata van számomra, mikor a karácsonyi vásárban mindenhol a forralt bor és a kürtöskalács illata terjeng. Szeretem, hogy szegfűszeges, vaníliás illata van, picit füstös de egyáltalán nem fullasztó. Tartósnak mondanám 5-6 órát simán érzem bőrön, sálamon kabátomon meg napokig. 10 ml van belőle ami a karácsonyi időszakra bőven elég, főleg, hogy 2-3 fújással már nagyon masszív. Most, hogy elkezdtem használni, biztos vagyok benne, hogy beszerzem a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Soulkitchen

2016. november 18.

Alapvetően egészen kicsi korom óta van egy kattanásom ezekre a nehéz, füstös, 'nem egyszerű eset' illatokra. Ebből is fújtam már magamra régebben tesztként, de sosem volt sajátom. Ma kaptam meg postán a 10 ml-s adagot, fél órája van a csuklómon. Amikor kivettem a fújóst a csomagolásból, a maradék illat nagyon megijesztett, semmi más, csak vattacukor, az meg nagyon nem én vagyok. Aztán fújtam magamra, és bőrön elkezd élni az egész...
Füst, füst, fűszer, édes, de nem émelygős, és nagyon karakteres. Estére nagyon kíváncsi vagyok, mivé alakul rajtam!
UPDATE: 4 óra elteltével egyfolytában a csuklómat szaglászom, imádom, finom, krémes, meleg, füstös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

nandy.25

2016. november 14.

Sziasztok! Érdeklődnék, valaki segítene aki az IParfümériáról (Notino) rendelte a parfümöt, mennyire tartósak ill. jó minőségűek ? Nagyon megköszönöm, ha valaki megírná. "Gyanús" nekem, hogy 100ml-t árulnak annyiért mint amennyibe az 50 ml kerül. Tudom hogy a 100ml teszter......csak az is annyira tartós csak nincs neki doboza / kupakja? Mert ha igaz a hír h megszüntetik, szeretnék betárazni belőle :) Imádom a fűszerességét, kicsit nehéz, való igaz h nem egy tini illat. Nagyon tartós!!!!!!

ui. : a parfümamazonon 100ml 5900 Ft,- az tuti hamis sajnos, mert 100ml kiszerelés elvileg nem lehet forgalomban, ez az első ilyen gyanús dolog, ha az ember hamisítványra gyanakszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

SSSAAA

2016. november 5.

Már régóta vágytam rá, de mivel én is azt hallottam, hogy megszüntetik, nem halogattam tovább, beszereztem egy nagy üvegest. A kupakja kissé macerás, nehezen tudom levenni, de ami utána következik, mindenért kárpótol. Rendkívül tartós füstölős, fűszeres, erős, egyedi illat. Őszinte elismerésem az alkotónak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 5.

Sundiboszi

2016. október 25.

5 milis kiszerelést vettem kipróbálásra a rengeteg jó vélemény miatt, hál Isten, hogy nem vettem mindjárt egy üveggel. Valaki egyszer azt írta, hogy ezt a parfümöt vagy nagyon szereti valaki vagy nagyon utálja, hát én az utóbbi táborát erősítem... Szúrós bántó nagyon gyógynövényes fűszeres illat, hiába szimatoltam többször is hátha, hát nem bírom elviselni, szó szerint megfájdult tőle a gyomrom, aztán rájöttem mire emlékeztet de erősen, a gyógyszertri köptetők illatára... Nekem ez nagyon nagyon nem... :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

HuAnita

2016. október 23.

Fűszeres, édes, különleges. Nagyon magával ragadó illat. Tartóssága kiváló. Igazi téli illatcsoda! :)
Reggel fújtam egyetlen cseppnyit a csuklómra és még most, este 7-kor, fürdés után is érzem. Az idő múlásával csak egyre finomabbá, szebbé és különlegesebbé válik. A szegfűszeg végig jelen van. Ezzel az illattal nem tudok betelni. Nagyon jól együttműködik a bőrömmel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

Masnuci

2016. október 14.

Nem véletlenül éppen Ő a 100. általam értékelt parfüm. Egyszerűen imádom! A fűszeressége, édessége miatt hideg idős, téli parfüm lenne, de nem nálam! Nekem mindegy milyen évszak, mindegy, hogy reggel vagy este, munka vagy szórakozás mindig, mindenkor és mindenhol szeretem. Jaj az a szegfűszeg! Úgy leng körbe mintha egy édes karácsonyi sütemény lennék, de ne hidd, hogy ennyi az egész! Á dehogy! Ez egy mesés keleti fűszerbomba! Annyira finom, édes de NEM!! nem illik bele a cukorka-szörpike-szirup-vattacukor trendbe. Stílusos, egyedi, feltűnő, izgató, kiemelkedő, elegáns, intenzív, varázslatos, elbűvölő, ..lőjetek máár le, mert sose hagyom abba!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 14.

Luna1024

2016. október 14.

Ez az illat brutális. :D
Ikonnak számít a parfüm-világban, és tényleg rebesgetik, hogy meg fog szűnni, ezért rendeltem 1 millis mintát, mert előtte nem ismertem.
Nem is tudom, hogy milyennek jellemezzem... Édes, köményes-szegfűszeges, rajtam ezek érződnek a legjobban, és hozzám sajnos nem illik, ezt már az elején leírom. Meg őszintén: szerintem ez az a parfüm, ami egyszerűen nem való tízen-huszonéveseknek.
Elképesztően erős illat: kinyitottam a kis mintámat, és az ujjamra fröccsent illatot vagy 6-7 órán át magamon éreztem. Beléptem a szobába zuhanyzás után, ott is ott volt (kétszer nyitottam ki és tettem magamra a mintát!). Letettem a fejem a párnámra este, akkor is megcsapott a kis üvegből áradó illat (kb. 1 méterre volt tőlem). A többi mintámnak - rendeltem most vagy tizet - kívülről megszimatolva mind Jungle L'Elephant illata lett! Le voltam döbbenve, hogy az Angel-en kívül (amit imádok) létezik még ilyen parfüm...
Hihetetlenül egzotikus, különleges illat, tényleg van benne valami dzsungeles, valami vad és semmihez sem fogható. Fogalmam sincs, miért, de kicsit azokra a boltokra emlékeztet, amikben kis fa elefántokat, meg egyéb ilyen csecsebecséket, szuveníreket lehet kapni, ott szokott hasonló egzotikus illat lenni. :) Ugyanez van az Angel-lel is: valahol, valakin már éreztem, de nem tudom, mikor és hol...

Olyan gáz, hogy mindig a legkülönlegesebb parfümöket szüntetik meg... Mert ez tényleg olyan: bár néha kicsit bántja az orromat, szúrós is, nem is illik hozzám, de az egyediségét teljes mértékben elismerem: ez egy ezer közül is felismerhető illat. Milyen lehet fújós kiszerelésben? Vagy túladagolva?! Mondom: szerintem brutális. :D
Hatósugara óriási, tartóssága kiemelkedő. Szerintem tavaszra és nyárra nem illik (max. tényleg estére, alkalmakra), de ősszel és télen teljes pompájában illatozik. Számomra hordhatatlan (pedig kedvelem a megosztó illatokat!), de mindenképp próbáljátok ki, legalább mintában, hátha nektek van olyan alkalom vagy hangulat, amihez tökéletes! :)

Mindig egyediség alapján pontozok parfümöt, így bár nem illik hozzám, de nem kérdés, hogy 5 csillagos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Ez az illat brutális. :D

Tvylvis

2016. október 13.

Most érkezett egy 100 ml-es kiszerelés, elkezdtem raktározni, mert ugye elterjedt, hogy megszüntetik. Körülbelül a megjelenése óta ez az én illatom. Néha fújok mást is, de ez mindig ott van a polcon, lassan húsz éve már. Öregszem :-) Nem elemzem hosszan, milyen illat, az biztos, hogy elég egyedi és megosztó. Szigorúan egy fújás, de az utóbbi években már nyáron, a legnagyobb kánikulában is viselem, persze este. Fülledt nyári éjszakák. És a férjem is ezzel ismert meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

galagonyanya

2016. október 13.

Ha azt kérdeznéd tőlem, fogadd-e örökbe azt a kutyust, amelyiknek az apja bernáthegyi, az anyukája mondjuk boxer, hatalmas, bumfordi, bűbájos, játékos, meg-kell-zabálni-olyan-édes, akkor nagyjából ugyanazt mondanám, mintha a Kenzo Elefántról kérdeznél. Milyen illat? Vegyem meg? - Persze, vedd meg, ha szereted a feltűnést, a túlzásokat, a túláradó érzelmeket, a vidámságot... mert az Elefánt ilyen. Én még ekkora hatósugarú illattal azt hiszem nem találkoztam. Valami monumentális. Számomra egyébként nyomasztó, túl sok. Túl édes. Túl tömény. Túl konkrét. Túl egzotikus. Egyszóval sok. De - egyéniség, ehhez nem férhet kétség. És aki szereti, az imádja, akárcsak a bumfordi kutyát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Linalool, Eugenol, Limonene, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Farnesol, Geraniol, Lyral, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.