Kenzo

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   20 300 Ft és 28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegyek: szegfűszeg, mandarin

Szívjegyek: ylang-ylang, napraforgó, mangó, kömény, édesgyökér

Alapjegyek: vanília, pacsuli, ámbra

Parfüm csomag egyben
Ár: 10.000 , Eladó: vikk2400
Állapot: használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: banki utalással ,személyes Dunaújvárosban
Kenzo Jungle L'Elephant EDP 100 ml
Ár: 16000.- Ft , Eladó: rata.sum
Állapot: bontatlan, celofános, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Budapesten

Anne74

2016. október 12.

Kedves emlék, együtt "futottunk" sok-sok évig..aztán egyre kevesebbet nyúltam utána... Magam sem tudom miért.
Ha jövök-megyek titokban keresem hátha valakin felismerem, de még nem történt meg.
Most teljesen más illatokat használok...de ő az "első szerelem" marad nekem akire mindig emlékezem... :)

Előzmény:
Pár csepp Kenzo Jungle ...s kilépsz, aztán jönnek a kérdések, legyen az bevásárlóközpont, utcai séta, rendezvény. "Mi ez az illat?" Annyira kiemelkedő, karakteres, annyira egyedi. Olvastam néhány hozzászólásban, hogy megosztó illat. Vagy szeretni lehet nagyon, vagy nem . Egyetértek. Nincs köztes út. Nálam előfordult, hogy az illatomról tudták "ott jártam". szeretem. Talán nem is csak szeretem. Ez az az illat ami velem van , szinte hozzám nőtt. Minden évszakban tudom viselni. Tartós, vonz és kiemel a tömegből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 12.

Előzmény:

Nadin0318

2016. október 12.

Szeretem a nehezebb, karakteresebb illatokat, így az itteni kommentek hatására kipróbáltam ezt a parfümöt. Elsőre a kis papírcsíkon nem tetszett.... fura, szúrós, festékhez hasonlító illata volt. Aztán otthon újra megszagoltam és akkor jött a váóóóó, hogy ez a parfüm isteni! És kell, lehetőleg azonnal. A férjemnek is tetszik, és többen megjegyezték amikor viseltem, hogy finom az illatom. Nem kell belőle sok, mert a hatósugara verhetetlen, és tartós is. Különleges, vad, téli illat. Tudni kell viselni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 12.

d.krisztina

2016. október 10.

2013. február 14.
Tökéletes! Nagyon intenzív és édes meg van benne valami furcsa... nem használom mindig mert nagyon ritka és drága. De ha magamra fújom az maga a dzsungel! :) A különleges pillanatokra tartogatom. Tapasztalatom szerint a férfiakat is megosztja. Nagyon erős, sőt, lemoshatatlan. Ez a parfüm mindig jelen lesz az életemben. Megérdemli az öt csillagot.

Direkt visszakerestem a régebbi véleményt. Aktuális az újragondolás mert két hete viseltem és hát...
Még a kiadás évében (1996 vagy '97?) megvettem egy 30 ml-s üveggel szinte aranyárban. A világból kikergettem a környezetemet, mert fújtam ha kellett, ha nem és hát ő a nyugalom megzavarására felettébb alkalmas. Fiatalság, bolondság ugye.. :)) Elhasználtam, vettem újra, de akkortájt még nem igazán érdekelt a parfümök mélyebb lelki világa, csak egy üveg illatszer volt, semmi egyéb. Nem is becsültem nagyon. Még mindig van az üveg alján. Tökéletes. Néha-néha használtam is az elmúlt években, évente talán 1-2 kivételes alkalommal, ahogy a fenti véleményemben is írom. De valahogy már engem is zavar, pedig most akartam újra signature illatommá kikiáltani. Nem fogom. Másmilyen illatot keresek már. Még mindig megosztó illat, nem nagyon kedvelik a környezetemben továbbra sem, a fene tudja miért. Az tény hogy marad a fiókom alapdarabja és az öt csillag is jár neki továbbra is, talán használom is olykor de marad ilyen nagyon alkalmi a kapcsolatunk. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 10.

2013. február 14.

Zafina

2016. október 2.

Számomra nagyon erős, fűszeres illata van. Egy mézeskalácshoz vagy egy fahéjas mécseshez tudnám a leginkább hasonlítani - ami szerintem nem a mi bőrünkre való! De ezt ki-ki döntse el saját maga... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

mujerconfused

2016. október 1.

Nagyon fűszeres, egy Kenzo-s mintadobozból volt meg, eleinte nagyon nem tetszett, de aztán végül összeszoktunk. Különleges, egyedi illat, szomorúan olvasom, hogy kezdik megszűntetni.

Update: hirtelen felindulásból beszereztem egy nagy üveggel, sokkal csodálatosabb, mint amire emlékeztem :) a tartóssága hihetetlen, még másnap is éreztem a párnán amin délután elbóbiskoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Marcipan84

2016. szeptember 21.

A kommenteket olvasva kedvet kaptam kipróbálni a Kenzo Jungle-t. Első nekifutás ezzel a szépséggel: magamra fújtam, majd tovább böngésztem a boltban, ahol éppen voltam. Egyszer csak megcsap valami enyhe kókusz illat. Találgatom, honnan jön, majd virtuálisan vállat vonva nézem a következő parfümöt. A kezemet fölemelve (csuklón, illetve kézfejen szoktam parfümöket próbálni) mostmár töményen csap meg a kókusz. Még sosem tapasztaltam ennyire intenzív illatot. A kókuszhoz pár perccel később erős teafa aroma társult. Tartott vagy egy óra hosszáig, míg ez a kombináció lecsillapodott. Még sokáig a kókuszt éreztem, pár órával később pedig az egész egy számomra meghatározhatatlan illattá olvadt össze. Egyáltalán nem kellemetlen, és nagyon erős.
Szóval ez volt az első benyomásom róla. Még teszek vele egy próbát... A többi hoszzászólást olvasva pedig elgondolkodok, vajon miért érzek teljesen más illatokat, mint bárki más? És miért érzek benne olyasmiket, amik egyáltalán nem szerepelnek az összetevők között...?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Rozi71

2016. szeptember 21.

Ez az illat papírra kifújva nagyon tetszik (főleg, amikor kicsit elpárolog), jó hangulata van, mint egy fűszerboltnak. Napokkal később is érződik. Még szerencse, hogy kipróbáltam a bőrömön, mert úgy egy idő után elviselhetetlen, tolakodó. Alig tudtam magamról szappannal lemosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

KittiASzuperpocok

2016. szeptember 8.

Ma az enyem lett. Azonnal magamra fujtam de nagyon odafigyeltem hogy csak modjaval. Az itt bongeszett velemenyek alapjan. Feltem hogy elnyom majd az illat es nem valunk eggye. Na nem igy lett! ☺ magamra fujtam eros volt vad majd ahogy telt az ido szeliditettem. Mikor mar teljesen lecsendesesett annyira puha edes olelo illatot kaptam hogy alig hittem az orromnak. A kezdeti fuszerbomba utan nem is szamitottam ilyen kecsessegre. Szeretem az en kis Dumbomat ☺ nagyon ra talaltam☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

jomosono

2016. szeptember 6.

Őszi téli illat,nagyon mély,fűszeres,orientális,karakteres illat .
Második üvegem van belőle.
Nagyon tartós akár bőrre ,akár ruhára fújom.
Olyan dzsungel nagy vad!!!!!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Őszi téli illat,nagyon mély,fűszeres,orientális,karakteres illat .
Második üvegem van belőle.
Nagyon tartós akár bőrre ,akár ruhára fújom.
Olyan dzsungel nagy vad!!!!!!!!!

zsancyka26

2016. szeptember 5.

Új téli illatra vadásztam amikor is csodás véleményeket olvastam erről az illatról. Első utam hozzá vezetett... Kifujtam tesztpapírra de az egész lênyem tőle illatozott. Szetintem egy ritka jó parfüm. Az ő esetében nem te választod a parfümöt hanem ő választ téged. Én leginkább egy idősödő nagyvárosi rekedtes hangú erős dohányos erős független NŐN tudom elképzelni. Ha azzá válok egyszer megveszem az elefántot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Linalool, Eugenol, Limonene, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Farnesol, Geraniol, Lyral, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.