Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetevők: narancsvirág, pink bors, tömjén, rózsa, cédrus, vanília

Pampilla

2015. november 23.

Szeretem a füstösségét,néha már-már füstölőre emlékeztet. De ez inkább pozitívum,mert szeretem a mély,tömény jellegzetes illatjegyeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 23.

Natalka

2014. augusztus 9.

Nagyon kellemes emlék fűződik ehhez az illathoz: a reptéren fújtam magamra májusban, Londonba repültem a húgomhoz, életemben először. Sütött a nap, melengette a karomat, ahol szagolgattam ezt a Kenzo illatot, annyira tökéletesen vidám, tavaszias pillanat volt!
Nyárra kerestem egy megfelelően érdekes, virágos parfümöt, de azért legyen tartós..! Jelentem, ez ilyen. Én nyáron is fújom magamra a nehezebb, tartalmasabb parfümöket, rólam minden olyan gyorsan elillan, h semmi sem túlzás.
A Madly a maga határozott bájával vett le a lábamról. A füstössége ahogy keveredik a virágos, vaníliás jegyekkel... hjjajj, de nagy szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

vador

2014. augusztus 7.

Kicsit mély, kicsit füstös, kicsit fás és bár az aktuális cukordömpingből kilóg, nem érzem túlzottan eredetinek. Egy kellemes, minőségi, kulturált orientál a kiskosztüm és a megfelelő társadalmi státusz mellé. Hát izé. Én nem hiszek abban, hogy egy parfüm ki kéne hogy fejezze viselője személyiségét, de azt elvárom, hogy l'art pour l'art alapon kommunikáljon valami izgalmasat, ami jó esetben így-úgy hozzátesz ahhoz, amit a világ felé mutatok. Ez nem. Kimondom: unalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

storm28.oe

2014. március 4.

EdP-m van és nagyon szeretem.Egyszerű-tiszta illat.Én nem érzem "egzotikusnak" inkább rafináltan bujik meg a felvitel helyén,majd szépen lassan bontakozik ki-és akkor támad :) De csak finoman,nőiesen.Ez sem tucatillat mint a jungle,de nem tolakodo,uralkodo jellegű-inkább csendestárs :)

Jobb mint az edt változat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 4.

Jobb mint az edt változat:)

csikosmatyas

2013. október 31.

Zseniális
A reklámban Devendra Banhart-Carmensita-ja azt hiszem megragadja a lényegét :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 31.

Zseniális
A reklámban Devendra Banhart-Carmensita-ja azt hiszem megragadja a lényegét :-)

Sephira

2013. június 9.

Nekem nagy vágyam ez a parfüm, néha fújtam belőle parfümériákban csuklómra (sajna a teljes üveget nem tudom még beszerezni, helyette 2 ml-es mintát használom különleges alkalmakra), már első perctől fogva megfogott ... Olyan különleges, egyedi, semmihez nem fogható. Nem is tudtam belőle kivenni mi az a kellemes jegy ami megfogott benne, meghatározhatatlan volt a számomra (talán a tömjén vagy a bors vagy mind2?). A reklámja is sok mindent elárul az illatról, hogy olyan színes, bohókás, játékos, de nem komolytalan. A túl komoly illatokat nem is szeretem annyira, úgy érzem nem én vagyok, bár kinőttem bőven a tini korból, nem tartom hátránynak azt (másnál sem), hogy van gyerekded oldalam is, tudok néha gyerek is lenni, sokat nevetni, örülni kisebb dolgoknak is.
De távol állnak tőlem ezek a cukormázas vagy egyen rózsaszín virágos infantilis illatok.

Ez az illat számomra olyan embert jelent, akinek több arca van, kitűnik az átlagból, máshogy gondolkozik, mást is mutat mint ami benne van. Kívülről tűnhet viccesnek, humorosnak, aki sokat bolondozik, de igenis komoly gondolatai vannak mindenről ha jobban megismered és aki függetlenül másoktól, szeretne önmaga lenni. Nem tesz a többi emberre de nem görcsöl folyton azon, hogy állandóan másoknak feleljen meg, de nem ízléstelen módon teszi.
Én is úgy érzem e mellett az illat mellett önmagam lehetek, nem kell hozzá igazodnom hogy most ártatlan kislány legyek, elegáns komoly nő, vagy femme-fatale, vagy provokatív nő, vagy hétköznapi visszafogott nő ... Szerepeket is jó váltogatni, de olykor megkönnyülés "ledobni" őket és magunkat adni, főleg olyanok előtt akik közel állnak, akiket szeretünk.
Nem illik bárkihez, kell hozzá egyéniség, felszabadultság, kis szereplési vágy. Egy gátlásos, félős kislányon nem tudnám elképzelni.
Megválogatja azt is kin működik bőr kémiailag, kit enged közel magához, kinek fedi fel kicsoda igazából.
Írta valaki, hogy az ő bőrén nem volt valami kellemes és a férjének se tetszett.
Talán szerencsés vagyok, hogy ami általában ami illat tetszik és magaménak érzem, működik a bőrömön is. Tetszett is magamon, és a barátomnak is :), onnan vettem észre hogy még jobban bújt hozzám és dicsérte is szóban, kérdezte mi ez a finom illat rajtam, mondtam neki és azóta ez az egyik kedvence rajtam (pedig többfélét használok és nem mindre mond bármit is). Mivel kevés van nekem ezért se használom gyakran (meleg időben szerintem nem is fogom, akármennyire szeretem inkább használnám tavasszal de inkább ősszel), de legalább a varázsa is megmarad, ha nem mindennap fújom magamra és a kedvesem is meglepődik de már megismeri. :) (Még a végén meglep egy nagy üveggel).

Közepesen magas vagyok és alkatú, vörösesen-szőkés hajjal és zöldes szemmel, a lila pont is az egyik színem, kontrasztos velem, szeretek is úgy öltözködni, színesebben, egyedien, új dolgokat kitalálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 9.

diesel22

2013. június 5.

Nem rossz, ma próbáltam Müllerben. Elég erősen dominál benne a tömjén és a pink bors. Van benne valami maszkulin, de ez még egész kellemes is benne. Bőrön nem próbáltam, de papírcsíkon még mindig tart. Az már egyszer biztos, hogy nem egy unalmas tucatillat, és az is biztos, hogy hidegebb időt kíván, legalább 15 fok alatti hőmérsékletet. 4 pontot adok neki addig, ameddig bőrön nem teszteltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

Málni

2013. május 27.

Én is kellemesen csalódtam, mert általában a női parfümök túl édesek, gyümisek nekem, de ez egészen más, az edpt próbáltam ma ki a kezemen, először mitha negro illatú lett vna aztán meg picit fásabb, virágosabb, de nem az tucat virágos illat. Érzésre kicsit a Guerlain petite robe ugrott be elsőre, de sajnos mre hazaértem a bőrömön nem is lehetett érezni csak a papírcsíkon, amin kellemes friss púderes-virágos. Nem is tudom hoygan pontozzak, illatra 5, erősség és tartósságra 1-et érdemel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

Pöti

2013. május 26.

Odil véleményéhez csatlakoznék.. Főleg az update kettes részhez... Engem nagyon megfogott ez az illat, pedig nem vagyok kenzo fan.. Folyamatosan kutatok új, hozzám illő illatok után.. Véletlen találkozás volt ez, de ebben is rejlik a szépsége.. Első szippantásra szerelem.. ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 26.

x

2013. május 4.

Hát ez... Odil hihetetlenül gyönyörű és őszinte leírása meghozta az elhatározást, hogy megszimatolom. De ezt nem elég egyszer... Ez tényleg mindentől különbözik, amihez eddig szerencsém volt. Utána szédelegtem pár kört a Müllerben, amíg össze tudtam szedni magam. Jajj. Nem elég az öt csillag.
Másodjára is megszagoltam, és eloszlott a varázs, maradt az édesség. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 4.

Másodjára is megszagoltam, és eloszlott a varázs, maradt az édesség. :(

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.